<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
SKARPHEDINS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-11 Plass : 4-3-11

1 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 2100 1 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 15/2 - 07 / 9 2100 dg a 59
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 17/1 - 10 / 9 2160 30,0 55
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 11/1 - 06 / 11 2100 dg a 45
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) L. Kolle Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 7 2100 31,8ag 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 2 15/12 - 03 / 7 2100 30,9a 38
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -0 -1 -31 000
Runia 2 Plass 46 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 06 / 3 2100 36,3ar 511
e. Lustra Tora v. Spang Best D. Dalen Drammen Travbane - 09/11 - 03 / 7 2120 dg 324
Heidi Raaen-Amund Raaen G. Austevoll Momarken Travbane - 20/6 - 08 / 8 2160 dg 148
Ø. Ruttenborg Heidi Raaen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 07 / 7 2640 32,3 g 54
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Austevoll Biri Travbane 0 21/5 - 04 / 12 2120 32,3 g 170
3 2018: -8 -2 -2 -2 -2 -74 000 2017: -11 -2 -0 -3 -3 -51 500
Alm Norinda 3 Plass 138 500
6 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Biri Travbane 3 15/12 - 03 / 12 2100 31,4a 254
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Alm Biri Travbane 3 08/12 - 07 / 1 1609 30,2a 247
Jens Alm /Jaren J. Alm Biri Travbane 3 24/11 - 08 / 2 2100 32,4 207
J. Alm J. Alm Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 11 2120 32,8 g 262
Blå/hvit/rød tredelt J. Alm Bjerke Travbane 0 25/10 - 09 / 7 2160 31,2 76
4 2018: -9 -3 -2 -3 -0 -92 500 2017: -4 -0 -1 -2 -1 -38 000
Valle Grim 4 Plass 130 500
4 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Biri Travbane 1 26/1 - 08 / 7 2120 30,7 g 20
e. Sunnmørsjenta v. Elding T. Lindbak Biri Travbane 2 12/1 - 07 / 1 2100 29,2 40
Vidar Rugsveen /Biri T. Lindbak Biri Travbane 3 22/12 - 03 / 7 2120 30,8 g 56
T. Lindbak Vidar Rugsveen T. Lindbak Bjerke Travbane 4 06/12 - 05 / 8 2160 32,1 68
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Bjerke Travbane 3 08/11 - 01 / 1 2100 32,1a 138
5 2018: -13 -0 -1 -1 -6 -34 500 2017: -9 -2 -2 -1 -2 -51 500
Modijerva 5 Plass 86 000
5 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane 5 20/1 - 02 / 4 2100 31,3a 144
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 06 / 5 2100 30,9ag 92
Harald Nordhagen-Terje Martinsen G. Stenberg Bjerke Travbane 4 20/12 - 02 / 11 2160 32,8 g 132
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Momarken Travbane 5 05/12 - 04 / 2 2640 33,8 189
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Momarken Travbane 1 21/11 - 08 / 3 2140 33,5 176
6 2018: -20 -0 -0 -3 -7 -37 500 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 6 Plass 101 500
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Bjerke Travbane 3 15/2 - 07 / 7 2100 31,9a 401
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 6 15/11 - 03 / 13 2160 32,9 137
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Sørlandets Travpark 4 29/10 - 02 / 5 2160 31,6 440
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 26/10 - 07 / 13 2160 33,0 432
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 4 2160 31,7 650
7 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 7 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor T. Lindbak Momarken Travbane 8 13/2 - 07 / 4 2140 33,2a 127
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn T. Lindbak Bjerke Travbane - 31/1 - 10 / 9 2160 dg 328
Anne-Lise Enger /Reinsvoll T. Lindbak Bjerke Travbane 4 17/1 - 10 / 8 2160 30,2 402
D. Dalen Trond Lindbak (T) T. Lindbak Bjerke Travbane 6 11/1 - 06 / 5 2100 32,6a 260
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Lindbak Bjerke Travbane 3 03/1 - 04 / 6 2140 33,2 261
8 2018: -11 -1 -1 -0 -3 -32 000 2017: -14 -1 -0 -1 -6 -33 000
Kristinstjerna 8 Plass 65 000
7 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Biri Travbane 4 16/2 - 08 / 9 2140 33,0 32
e. Perle Guro v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 1 03/2 - 01 / 7 2120 34,4 30
Sigurd Grindstuen-Erna Furset I. Melby Leangen Travbane 4 27/1 - 01 / 7 2160 35,6 165
B. Steinseth Sigurd Johan Grindstuen I. Melby Leangen Travbane 2 08/1 - 08 / 6 2180 35,0 64
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj I. Melby Leangen Travbane 3 28/12 - 03 / 5 2160 36,1 91
9 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -10 947 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -44 500
Grinder Gutten 9 Plass 58 647
7 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Johansen Bjerke Travbane 0 20/1 - 02 / 7 2100 34,6a 518
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Johansen Bjerke Travbane 3 11/1 - 06 / 4 2100 32,0a 188
Gudmundur A. Arnason-Vilde Gulstad Jensen K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 03/1 - 04 / 10 2140 33,5 201
K. Johansen Per Kristian Grindevoll K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 27/9 - 09 / 3 2140 31,3 332
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 5 2140 31,4 189
10 2018: -9 -1 -2 -1 -1 -52 472 2017: -14 -1 -1 -3 -8 -54 000
Rinde Rutha 10 Plass 110 472
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Bjerke Travbane 5 15/2 - 07 / 11 2100 32,1a 471
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/2 - 10 / 1 1640 31,0 72
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 03 / 8 1609 30,5a 112
G. Austevoll G. Austevoll Drammen Travbane 4 05/12 - 03 / 6 2120 31,1 71
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 30/11 - 02 / 9 1609 32,8a 69
11 2018: -12 -0 -1 -3 -0 -22 000 2017: -8 -2 -1 -3 -1 -54 000
Myrull 11 Plass 78 500
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Momarken Travbane 2 13/2 - 07 / 5 2140 31,7a 60
e. Moe Svalin v. Spikeld M. Gundersen Momarken Travbane - 06/2 - 04 / 7 2140 dg 21
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Momarken Travbane 3 23/1 - 03 / 5 2160 32,5 g 55
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 3 25/10 - 09 / 9 2160 31,0 24
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 4 2140 33,3 g 28