<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:05 V4-2


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 250.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-10 Plass : 5-1-10

1 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 1640 1 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 6 15/2 - 02 / 12 1609 28,1a 491
e. Frk. Aurora v. Braute O. Sagholen Biri Travbane - 03/2 - 05 / 8 2140 dg 584
Sverige O. Sagholen Momarken Travbane 7 23/1 - 01 / 11 1640 28,9a 156
O. Sagholen Helena Jörgensen Arenander O. Sagholen Bjerke Travbane 4 03/1 - 07 / 1 1609 28,1a 78
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 1 12/12 - 07 / 11 2160 29,7 94
2 2018: -21 -5 -3 -1 -4 -128 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 2 Plass 251 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Momarken Travbane 2 13/2 - 05 / 2 1640 28,5ag 43
e. Vivendel v. Viljesterk K. Wessel Momarken Travbane 6 06/2 - 06 / 2 1640 29,1a 29
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 24/1 - 08 / 3 2100 38,1a 44
K. Bjørnerød Kari M. Hasselgård K. Bjørnerød Bjerke Travbane 1 11/1 - 03 / 5 2100 29,3a 58
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 31/12 - 01 / 4 2160 dg 69
3 2018: -15 -0 -1 -0 -8 -36 000 2017: -30 -0 -1 -1 -10 -39 000
Ådne Kommandør 3 Plass 232 500
8 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Sørlandets Travpark 2 11/2 - 02 / 3 1609 30,4a 119
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Sørlandets Travpark 7 28/1 - 05 / 1 1640 28,9 689
Øivind Mikkelsen /Lunde A. Andersen Drammen Travbane 0 23/12 - 06 / 7 2100 30,0a 809
D. Dalen Anders Andersen (T) A. Andersen Bjerke Travbane 5 14/12 - 03 / 2 1609 28,6a 95
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Andersen Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 05 / 10 2100 31,9a 497
4 2018: -19 -1 -2 -3 -6 -75 938 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -46 500
Anima 4 Plass 274 365
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Bjerke Travbane 0 14/2 - 05 / 11 1609 27,3a 166
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Biri Travbane 3 26/1 - 05 / 7 2100 29,8a 141
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 2 04/1 - 07 / 8 2100 30,9a 169
S. Fossen S. Fossen Biri Travbane 7 10/11 - 06 / 2 2100 28,9a 194
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Drammen Travbane 2 30/10 - 05 / 12 1700 28,5a 287
5 2018: -13 -5 -4 -2 -2 -191 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 5 Plass 374 000
7 år BRUN V v.Lome Elden N. Frøhaug Klosterskogen Travbane 5 08/2 - 06 / 4 2100 31,7ag 24
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 20/1 - 04 / 11 2100 28,4a 39
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Bjerke Travbane 1 31/12 - 05 / 9 1609 27,6a 40
N. Frøhaug Mari Foss Frøhaug N. Frøhaug Momarken Travbane 1 05/12 - 06 / 9 1640 28,2a 48
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 18/11 - 02 / 8 2100 27,9a 72
6 2018: -17 -4 -4 -3 -4 -466 188 2017: -10 -3 -2 -2 -3 -117 054
Nordby Frøy 6 Plass 669 242
6 år SVART H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Bjerke Travbane 2 07/2 - 09 / 10 2100 27,6a 84
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 31/1 - 04 / 7 2100 29,0a 143
Stall Le Meridien C. Kjenner Bjerke Travbane 0 20/1 - 04 / 2 2100 29,2a 101
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Biri Travbane 1 12/1 - 02 / 5 2100 29,6a 21
burgunder m/gul hestesko & to ermringe C. Kjenner Drammen Travbane 3 23/12 - 06 / 10 2100 29,1a 130
7 2018: -11 -2 -0 -0 -2 -37 491 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 7 Plass 258 945
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 1 15/2 - 02 / 6 1609 26,1a 33
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 7 1609 30,2ag 36
Stall Kulblik H. Kulblik Solvalla 0 22/12 - 02 / 6 2140 30,5ag 30
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 14/12 - 03 / 5 1609 26,6a 40
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Färjestad 6 06/11 - 03 / 7 2660 30,9 117
8 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 8 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 06 / 7 2100 33,7a 194
e. Stjernedokka v. Bestjerker O. Østre Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 05 / 7 2100 30,4 350
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 27/11 - 05 / 12 2100 32,1a 237
O. Østre Anniken Mastereid S. Jessen Klosterskogen Travbane 8 09/11 - 05 / 7 2120 30,4 239
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame D. Dalen Drammen Travbane 5 21/8 - 03 / 1 2100 28,9a 108
9 2018: -20 -0 -0 -0 -7 -23 500 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -28 000
Stjerne Smell 9 Plass 143 700
9 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Bjerke Travbane 5 08/2 - 02 / 8 2100 30,6a 236
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Sørlandets Travpark 5 28/1 - 02 / 6 2160 32,0 560
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Momarken Travbane 5 18/1 - 02 / 6 1640 30,5a 520
S. Juklerød S. Juklerød Bjerke Travbane 7 11/1 - 03 / 10 2100 33,7ag 479
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Drammen Travbane 0 09/10 - 04 / 6 2500 32,2 532
10 2018: -19 -0 -3 -6 -6 -100 549 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 10 Plass 326 740
8 år BRUN V v.Bork Odin J. Hansen Bjerke Travbane 0 07/2 - 09 / 3 2100 29,9a 96
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) S. Løvvold Bjerke Travbane 2 17/1 - 01 / 1 2140 28,0 79
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 3 03/1 - 07 / 2 1609 27,9a 81
G. Austevoll Terje Remme G. Austevoll Färjestad 4 18/12 - 03 / 1 2640 30,0 72
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 6 21/11 - 04 / 5 2660 31,2 59
11 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 11 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 06 / 8 2100 34,2ag 548
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 3 25/1 - 02 / 8 1609 29,4a 183
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 22/11 - 06 / 6 2100 34,2a 260
O. Kjenner O. Kjenner Bjerke Travbane 5 13/9 - 09 / 5 2100 29,4a 59
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 4 05/9 - 06 / 8 1640 27,7a 108
12 2018: -21 -0 -1 -4 -11 -68 000 2017: -12 -0 -0 -1 -8 -33 500
Miramill 12 Plass 274 000
8 år SVART HP v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 6 14/2 - 05 / 8 1609 27,2a 190
e. Mirastjerna v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 05 / 2 2100 30,9 112
Helge Skjoldal-Julie Skjoldal E. Høitomt Bjerke Travbane 3 04/1 - 07 / 7 2100 30,9a 108
E. Høitomt Helge Skjoldal O. Wassberg Bergen Travpark 4 07/12 - 01 / 1 2100 29,9 287
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Buer Bergen Travpark 6 23/11 - 04 / 5 1600 30,4 328