<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-2 Plass : 5-4-2

1 2018: -11 -1 -1 -3 -6 -61 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 2140 1 Plass 98 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Bjerke Travbane 2 08/2 - 06 / 6 1609 29,9a 48
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Jarlsberg Travbane 3 19/1 - 01 / 6 2100 32,3a 93
Gry Vigdis Bachmann /Sander G. Bachmann Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 2 2140 34,1 g 205
G. Bachmann O. Østre Bjerke Travbane - 06/12 - 07 / 4 2140 dg 116
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl K. Johansen Bjerke Travbane - 22/11 - 05 / 1 2140 dg 150
2 2018: -9 -1 -1 -1 -3 -42 000 2017: -16 -1 -2 -3 -5 -51 500
Jæger N.A. 2 Plass 93 500
5 år BRUN V v.Wik Stjernen B. Larsen Bjerke Travbane 6 15/2 - 07 / 10 2100 32,1a 339
e. Buer Dina v. Elding B. Larsen Bjerke Travbane 2 21/12 - 03 / 6 2100 31,5a 50
Inger Nygård-Øyvind Aske B. Larsen Jarlsberg Travbane 3 10/12 - 02 / 8 2100 31,6a 88
B. Larsen B. Larsen Bjerke Travbane 2 29/11 - 10 / 8 2160 33,0 139
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek B. Larsen Klosterskogen Travbane 1 09/11 - 08 / 1 2100 33,9 192
3 2018: -16 -0 -2 -0 -3 -32 139 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 028
H.G.Braga* (S) 3 Plass 70 410
5 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Kylen Färjestad 0 29/1 - 03 / 9 2160 35,0 g 121
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Färjestad 4 18/12 - 01 / 5 2160 35,6 g 47
Sverige G. Kylen Färjestad P 04/12 - 14 / 7 2160 32,8 P
G. Kylen G. Kylen Romme - 17/11 - 12 / 7 1660 dg g 247
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Färjestad P 06/11 - 14 / 9 2160 32,9 P
4 2018: -22 -0 -3 -2 -5 -63 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 4 Plass 108 500
4 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Momarken Travbane 0 13/2 - 07 / 8 2140 33,2a 511
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Bjerke Travbane 4 24/1 - 03 / 4 1640 32,9 197
Astrid Fossen-Ahne Fossen D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/1 - 04 / 3 2140 34,5 g 92
S. Fossen D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/12 - 02 / 5 2140 33,7 56
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Bjerke Travbane 3 06/12 - 05 / 9 2160 31,6 557
5 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -3 -1 -1 -0 -0 -36 000
Holte Teira 5 Plass 50 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Biri Travbane - 24/11 - 03 / 14 2120 dg 81
e. Juni Snella v. Høiby Kongen P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 30/10 - 07 / 3 2100 34,9 17
Øyvind Aas /Mysen P. Midtfjeld Drammen Travbane 2 09/10 - 08 / 5 2100 35,7 112
O. Østre Øyvind Aas P. Midtfjeld Momarken Travbane P 03/8 - 20 / 7 2160 40,4 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
6 2018: -17 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 6 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane - 08/2 - 06 / 7 1609 dg a 338
e. Edel Jenta v. Alm Svarten H. Holm Bjerke Travbane 7 01/2 - 06 / 2 1609 35,0a 313
Ola Skiaker /Brandbu H. Holm Bjerke Travbane 5 25/1 - 06 / 10 2100 36,5a 291
H. Holm Merete Viksås E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/1 - 01 / 2 2140 35,8 144
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 05/1 - 05 / 10 2140 35,3 296
7 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -5 -0 -1 -1 -2 -17 688
Skogli Molly 7 Plass 43 933
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy D. Dalen Bjerke Travbane 4 08/2 - 06 / 3 1609 31,1a 107
e. Skogli Flickan v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 08/11 - 06 / 5 1640 33,0 85
Rune Garseg-Fredrik Fredriksen D. Olsson Arvika 5 13/8 - 08 / 5 2120 33,0 108
D. Dalen Diana L. Olsson (B) U. Ohlsson Romme 3 08/8 - 02 / 5 1660 30,9 73
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Olsson Åmål 5 05/7 - 02 / 1 2080 35,0 18
8 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -5 -2 -2 -1 -0 -42 000
Prins Aragon 8 Plass 50 000
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 08/2 - 06 / 2 1609 30,5ag 21
e. Mjølner Mille v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 27/12 - 05 / 12 2100 33,0a 49
Emilie Athine Fjeld /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 12/12 - 08 / 13 2160 34,3 43
J. Mjølnerød Lena Mari Fjeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 14/11 - 10 / 10 2160 33,9 56
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Biri Travbane 3 10/11 - 08 / 4 2120 33,6 40
9 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -11 482 2017: -10 -0 -0 -1 -6 -39 860
Finnskog Diva 9 Plass 51 342
4 år SVART HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane 0 24/1 - 03 / 11 1640 34,9 567
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 5 16/12 - 01 / 2 1600 31,4 626
Britt Malin Lintorp-Sønsterud /Grue Finnskog H. Kulblik Färjestad 4 27/11 - 02 / 1 2140 35,8 g 52
H. Kulblik Britt Malin Lintorp H. Kulblik Drammen Travbane 6 30/10 - 07 / 4 2120 35,9 49
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Färjestad 6 11/9 - 02 / 4 2160 36,0 g 39
10 2018: -24 -2 -2 -2 -7 -96 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 10 Plass 136 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 1 2100 32,9ag 181
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 04 / 7 2100 32,5a 399
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Momarken Travbane 8 23/1 - 03 / 1 2140 34,5 225
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 6 2160 31,7 215
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 06/1 - 01 / 5 2120 34,1 80