<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
FINALE CHAMPION TEMPO-LØPET
FINALE CHAMPION TEMPO-LØPET
Varmblods 2140 m. Voltestart.
For alle 3-12-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-6 Plass : 12-7-6

1 2018: -13 -3 -1 -3 -2 -87 859 2017: -9 -3 -0 -0 -4 -61 000
Calzolari 2140 1 Plass 230 859
5 år BRUN V v.Banker Hall* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 1 14/2 - 09 / 5 2100 15,9a 83
e. Corazza v. King Conch* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 4 01/2 - 04 / 5 2100 17,4a 60
Rune Kjærnet-Mia Kjærnet K. Johansen Bjerke Travbane 6 04/10 - 02 / 1 2600 17,4a 454
K. Johansen Rune Kjærnet K. Johansen Biri Travbane 6 15/9 - 06 / 10 2100 15,8a 78
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/8 - 03 / 4 2140 16,2a 60
2 2018: -20 -2 -1 -3 -9 -88 000 2017: -26 -1 -3 -5 -13 -104 500
Dante Kievitshof (DE) 2 Plass 215 393
8 år BRUN V v.Super Arnie* (US) V. Tjomsland Bjerke Travbane 2 14/2 - 09 / 1 2100 16,3a 326
e. Innovazione (DE) v. Armbro Goal* (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 28/1 - 06 / 6 1609 16,1a 127
Stine Birkeland /Søgne V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 14/1 - 06 / 12 2140 17,6a 53
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 06 / 2 2100 18,4ag 127
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Forus Travbane 2 26/12 - 05 / 5 2040 17,1a 97
3 2018: -9 -1 -0 -1 -3 -30 991 2017: -18 -2 -3 -1 -7 -110 000
Russel Street 3 Plass 163 653
5 år BRUN V v.Russel November* (DE) M. Pedersen Bjerke Travbane 0 14/2 - 09 / 12 2100 16,6a 92
e. Alva Olympia v. Alv Richcrop (S) T. Solberg Bjerke Travbane 0 18/11 - 05 / 2 3120 18,4 945
Morten D. Draveng-Arne Dretvik H. Eggen Bjerke Travbane 4 25/10 - 04 / 9 2100 16,3a 28
G. Austevoll Morten A. Pedersen (T) M. Pedersen Bjerke Travbane 2 04/10 - 05 / 2 2600 17,2a 43
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Eggen Bjerke Travbane 2 20/9 - 06 / 9 2100 15,0a 68
4 2018: -16 -0 -2 -1 -5 -41 500 2017: -20 -4 -4 -2 -5 -142 500
Gunny Princess E. 4 Plass 184 000
8 år RØD HP v.Zerberus* (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/2 - 09 / 7 2100 16,5a 139
e. Gunny Elling v. Gunslinger Spur (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 01/2 - 04 / 4 2100 17,2a 40
Morten Einang /Våle E. Høitomt Bjerke Travbane P 24/1 - 20 / 2 2140 20,2 P
O. Østre Sigbjørn Kolnes (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 10/1 - 06 / 5 2100 dg a 173
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Momarken Travbane - 29/12 - 03 / 3 2140 dg a 428
5 2018: -14 -2 -3 -1 -3 -77 500 2017: -16 -5 -2 -2 -1 -134 505
S.M.K. Smashing 5 Plass 212 005
5 år BRUN V v.Revenue* (S) R. Aarlie Bjerke Travbane 3 14/2 - 09 / 10 2100 16,3a 141
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) R. Aarlie Klosterskogen Travbane 2 29/1 - 06 / 12 1700 19,9a 55
Steffan T. Kristoffersen /Sande I Vestfold D. Dalen Momarken Travbane 0 29/12 - 09 / 6 2640 br g 196
R. Aarlie R. Aarlie Bjerke Travbane 0 16/12 - 02 / 2 2100 17,1a 143
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 06 / 4 2100 16,9a 100
6 2018: -15 -4 -2 -1 -7 -185 438 2017: -10 -2 -2 -2 -3 -81 654
Going Transs R. (NL) 6 Plass 303 269
5 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 14/2 - 09 / 8 2100 16,4a 80
e. Gyration Hanover (US) v. S.J.'s Caviar* (US) P. Nilsson Färjestad 6 27/11 - 08 / 10 2140 17,1 30
Morten Svenningsen /Lier J. Kontio Färjestad 3 02/10 - 04 / 9 2140 14,6a 26
M. Gundersen Frode Hamre (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 20/9 - 06 / 10 2100 15,0a 28
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 2 06/9 - 07 / 6 2100 15,4a 17
7 2018: -7 -1 -3 -0 -2 -88 000 2017: -7 -3 -1 -0 -3 -77 000
Tassen H. 7 Plass 165 000
5 år BRUN V v.Steinlager (S) A. Stensen Bjerke Travbane 6 14/2 - 09 / 9 2100 16,6ag 37
e. Becky Scot v. Speedy Tomali (US) A. Stensen Bjerke Travbane 1 24/1 - 07 / 5 2100 18,1a 17
Svein Morten Olsen /Lillehammer A. Stensen Jarlsberg Travbane 2 13/1 - 04 / 12 2100 17,4a 102
A. Stensen Svein Morten Olsen A. Stensen Klosterskogen Travbane 2 06/1 - 04 / 1 2100 17,5a 31
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 1 20/12 - 05 / 2 2100 17,3a 20
8 2018: -17 -4 -4 -1 -5 -407 491 2017: -16 -1 -6 -0 -3 -96 000
Allaway G.T. 2160 1 Plass 642 491
5 år BRUN V v.Broadway Hall (US) A. Wolden Bjerke Travbane 1 14/2 - 07 / 3 2100 15,0a 101
e. Valuta G.T. v. Deliberate Speed* (US) A. Wolden Biri Travbane 1 03/2 - 06 / 3 1609 14,7a 36
Arnfinn Bye /Oslo A. Wolden Bjerke Travbane 2 20/1 - 09 / 6 2100 15,4a 140
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) A. Wolden Bjerke Travbane 4 04/1 - 03 / 2 2100 16,1a 22
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek A. Wolden Bjerke Travbane 2 31/12 - 06 / 6 1609 14,6a 67
9 2018: -17 -2 -3 -3 -5 -207 000 2017: -17 -3 -4 -1 -7 -178 500
Kicking Classic 2 Plass 592 000
6 år MØRKBR H v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 4 14/2 - 07 / 9 2100 15,2a 34
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) K. Malmin Bjerke Travbane 2 31/1 - 08 / 6 2100 15,3a 120
Stall Cala d'Or K. Malmin Bjerke Travbane 3 24/1 - 09 / 5 2100 17,1a 27
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Drammen Travbane 1 23/12 - 03 / 4 2100 15,9 63
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 3 15/12 - 06 / 11 2100 16,9a 64
10 2018: -13 -2 -2 -0 -6 -95 500 2017: -15 -2 -0 -4 -6 -91 500
Ubuntu 3 Plass 375 500
6 år MØRKBR V v.Cromwell (US) D. Dalen Bjerke Travbane 5 14/2 - 07 / 1 2100 15,3a 383
e. La Nina v. Super News (US) D. Dalen Sørlandets Travpark 0 28/1 - 04 / 5 2140 17,1a 79
Kristine Sørensen-Enok Antonsen D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 06/1 - 03 / 9 2100 17,5a 123
D. Dalen Kristine Sørensen (A) K. Sørensen Forus Travbane 0 26/12 - 01 / 9 2040 17,5a 60
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 16/12 - 07 / 5 2100 14,8a 603
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -1 -3 -42 749
Fox Dragon (DE) 4 Plass 267 957
6 år MØRKBR H v.Goetmals Wood* (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/2 - 07 / 6 2100 15,3a 26
e. Virginia Dragon (NL) v. Nevele Cero O.* F. Fladen Bjerke Travbane - 03/1 - 08 / 1 2100 dg a 91
Atle Walgren /Jar M. Gundersen Drammen Travbane 0 23/12 - 03 / 2 2100 17,0 g 48
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) F. Fladen Bjerke Travbane 6 06/12 - 08 / 2 1609 14,2ag 23
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Fladen Bjerke Travbane 1 13/11 - 03 / 7 2100 14,4a 23
12 2018: -10 -1 -2 -3 -1 -141 491 2017: -20 -7 -3 -3 -3 -270 000
Clint Classic 5 Plass 499 491
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) L. Kolle Bjerke Travbane 3 14/2 - 07 / 4 2100 15,1a 155
e. Rough Rider (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 0 16/12 - 07 / 4 2100 15,2a 51
Stall Bergsund AS-Even Westby K. Malmin Bjerke Travbane 2 06/12 - 08 / 3 1609 13,0a 38
L. Kolle Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 6 18/11 - 08 / 3 1609 13,0a 105
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Malmin Bjerke Travbane 1 25/10 - 08 / 4 1609 13,2a 59
13 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -100 138 2017: -21 -6 -4 -1 -2 -242 000
Skyfall 6 Plass 424 138
5 år BRUNSVART V v.Otello Pierji* (FR) M. Pedersen Bjerke Travbane 2 14/2 - 07 / 2 2100 15,0a 62
e. B.B.S. Exita (S) v. Exactitude* (US) M. Pedersen Färjestad 6 29/1 - 09 / 1 2140 14,6a 30
Morten Almeland Pedersen /Mogreina M. Pedersen Färjestad 1 21/1 - 11 / 10 2140 15,5a 46
M. Pedersen H. Kolle Bjerke Travbane 0 10/1 - 03 / 11 2160 28,9 g 44
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane 0 27/12 - 09 / 8 2600 18,6a 86
14 2018: -9 -3 -2 -0 -0 -113 491 2017: -15 -6 -0 -2 -3 -191 000
Double Spin 7 Plass 478 491
6 år BRUN H v.Adrian Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/2 - 07 / 7 2100 15,5a 52
e. Vinn De Luxe (S) v. Zerberus* (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 24/1 - 09 / 9 2100 17,1a 54
Jan Svendsen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 20/12 - 08 / 12 2100 14,7a 118
O. Mikkelborg Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/11 - 08 / 4 1609 13,2a 49
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/11 - 05 / 10 3140 17,3 442