<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
TOTEN ENTREPRENØRS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-10 Plass : 7-5-10

1 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -23 000 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 2100 1 Plass 191 748
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 5 09/2 - 07 / 1 1609 28,6a 72
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Momarken Travbane 2 18/1 - 02 / 9 1640 30,1ag 75
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Bjerke Travbane - 09/9 - 02 / 3 2140 dg 193
B. Steinseth D. Brouwer Drammen Travbane 3 03/9 - 04 / 8 2100 28,8a 53
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 3 22/8 - 04 / 7 2140 28,7a 31
2 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -22 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 2 Plass 186 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 03/2 - 05 / 10 2140 30,7 g 574
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 26/1 - 05 / 9 2100 29,8a 175
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 12/1 - 02 / 6 2100 29,9a 474
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 31/12 - 05 / 1 1609 29,0a 135
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 22/12 - 01 / 12 1609 29,8ag 700
3 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -10 -0 -1 -0 -6 -30 000
Viljeblessen 3 Plass 132 500
9 år RØD V v.Briskeby Philip G. Austevoll Biri Travbane 7 26/1 - 02 / 11 2100 31,9a 42
e. Govilja v. Viljesterk E. Høitomt Biri Travbane - 22/12 - 01 / 5 1609 dg a 297
Kåre Østenseth /Raufoss G. Austevoll Biri Travbane 4 08/12 - 01 / 9 2100 31,0a 87
G. Austevoll Kåre Østenseth G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 05 / 8 1609 30,2a 102
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 4 28/7 - 09 / 3 1609 26,0arg 124
4 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 4 Plass 166 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* D. Dalen Bjerke Travbane 4 09/2 - 07 / 5 1609 28,5a 158
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar D. Dalen Bjerke Travbane - 31/1 - 04 / 4 2100 dg a 368
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen D. Dalen Biri Travbane 2 26/1 - 05 / 2 2100 29,4a 266
D. Dalen Ingunn Karlsen D. Dalen Momarken Travbane P 18/1 - 20 / 3 2140 34,5 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Arvesen Bjerke Travbane - 19/11 - 03 / 3 2100 dg a 231
5 2018: -8 -2 -3 -0 -0 -57 491 2017: -8 -3 -2 -0 -1 -108 242
Ramstad Balder 5 Plass 225 733
6 år BRUN H v.Norheim Faksen M. Andersson Färjestad 0 01/1 - 04 / 12 2160 32,8 22
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/9 - 08 / 3 2100 34,2a 251
Stall Bulder og Brak G. Gundersen Sørlandets Travpark 6 26/8 - 06 / 7 2140 27,0 50
K. Kvasnes Andreas Opheim (T) M. Andersson Arvika 1 07/7 - 07 / 1 2100 28,4 14
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 15/6 - 05 / 15 2120 27,8 17
6 2018: -9 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -10 -0 -0 -1 -2 -14 500
Dag Silja 6 Plass 137 500
10 år SVART HP v.Fakse* (S) R. Aarlie Bjerke Travbane - 09/2 - 07 / 3 1609 dg a 661
e. Dag Terna v. Elding R. Aarlie Momarken Travbane 0 23/1 - 05 / 4 2140 33,0ag 503
Åge Karlsen-Eli Karlsen R. Aarlie Biri Travbane 5 08/12 - 01 / 7 2100 31,2a 631
R. Aarlie Beathe Karlsen R. Aarlie Bjerke Travbane 0 29/11 - 06 / 7 2100 37,7ag 707
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Halvorsen Bergen Travpark - 29/6 - 05 / 6 2120 dg 1183
7 2018: -8 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 7 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Biri Travbane - 03/2 - 07 / 7 1609 dg a 216
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 05 / 11 2100 30,4 g 124
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 03/1 - 01 / 6 2100 31,3ag 20
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 31/12 - 01 / 8 2160 30,6 g 181
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 7 08/12 - 01 / 8 2100 31,4ag 129
8 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -22 -2 -1 -2 -10 -86 000
Valseth Fanten 8 Plass 160 500
7 år MØRKBR V v.Særpefanten B. Steinseth Momarken Travbane 4 06/2 - 06 / 10 1640 28,8a 208
e. Horgen Huldra v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 0 03/2 - 07 / 9 1609 29,2a 445
Jan-Tore Rønningen /Follebu G. Austevoll Momarken Travbane 4 18/1 - 02 / 3 1640 30,4a 100
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) J. Øveraasen Momarken Travbane 4 09/1 - 03 / 1 2140 30,5 95
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Biri Travbane 4 22/12 - 01 / 1 1609 29,1a 233
9 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -26 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 9 Plass 186 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Bjerke Travbane 3 09/2 - 07 / 9 1609 28,4a 570
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Bjerke Travbane 0 20/1 - 04 / 4 2100 30,5a 526
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Jarlsberg Travbane 7 13/1 - 05 / 4 2100 30,1 497
J. Drageset J. Drageset Klosterskogen Travbane 6 06/1 - 07 / 4 2100 30,8ag 467
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 10 1609 30,1ag 261
10 2018: -9 -0 -2 -3 -4 -58 073 2017: -11 -2 -3 -0 -4 -85 778
Adelinn 10 Plass 170 851
5 år BRUN HP v.Voje Faks L. Trudvang Momarken Travbane 2 06/2 - 06 / 1 1640 28,4a 44
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Momarken Travbane 2 23/1 - 05 / 8 2140 29,8a 50
Tim Fiskerud /Hemnes L. Trudvang Bjerke Travbane 4 17/1 - 06 / 8 2140 30,0 268
L. Trudvang Tim Fiskerud L. Trudvang Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 15 2200 31,1 g 547
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Bjerke Travbane 2 20/12 - 09 / 7 1609 27,7a 25
11 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -23 -1 -3 -2 -11 -116 988
Valborg 11 Plass 169 988
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten O. Østre Momarken Travbane 0 18/1 - 02 / 2 1640 30,9ag 211
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten L. Trudvang Momarken Travbane 5 09/1 - 03 / 2 2140 30,8 393
Øystein Østre /Askim O. Østre Momarken Travbane 6 12/12 - 07 / 7 2160 30,2 44
L. Østre Øystein Østre E. Høitomt Drammen Travbane 4 05/12 - 01 / 2 2100 30,2ag 26
Svart m/gul stolpe, reklame O. Østre Momarken Travbane 8 21/11 - 04 / 3 2640 33,9 g 203