<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 120.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-3 Plass : 2-7-3

1 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 2100 1 Plass 62 200
8 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Sørlandets Travpark 0 28/1 - 02 / 2 2140 34,1 g 662
e. Overskeid Ili v. Ilmin L. Kolle Sørlandets Travpark 8 14/1 - 02 / 2 2140 32,8 657
Geir Nordbotten /Stokke T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 05/1 - 06 / 10 2100 33,9a 510
G. Nordbotten T. Solberg Biri Travbane 0 15/12 - 03 / 4 2100 33,5ar 77
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest A. Akselsen Bjerke Travbane 4 06/12 - 07 / 2 2140 31,8 239
2 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Spika 2 Plass 90 000
11 år SVART HP v.Spikeld A. Christensen Bjerke Travbane 4 09/2 - 01 / 4 2140 32,5 g 559
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten A. Christensen Klosterskogen Travbane P 29/1 - 20 / 3 2100 37,3 P
Anne Christensen-Olav Gjersund T. Borg Klosterskogen Travbane 8 24/11 - 06 / 8 2100 32,2 277
A. Christensen T. Borg Drammen Travbane 2 03/11 - 04 / 9 1700 31,5 68
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem T. Borg Klosterskogen Travbane 2 09/10 - 03 / 8 2100 32,0a 1055
3 2018: -9 -2 -3 -2 -2 -89 500 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 3 Plass 150 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Bjerke Travbane 1 09/2 - 01 / 3 2140 31,8 14
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 2 11/1 - 06 / 10 2100 31,9a 49
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 1 20/12 - 02 / 4 2140 33,3 54
G. Austevoll Kjell Vidar Braaten (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 04 / 10 2140 32,5 114
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 3 08/6 - 02 / 10 2120 32,9 124
4 2018: -7 -2 -0 -0 -3 -45 000 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 4 Plass 111 000
4 år BRUN HP v.Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 11/2 - 04 / 8 2160 35,0 g 19
e. Lille Kristine v. Moe Odin P. Kals Sørlandets Travpark 1 28/1 - 02 / 1 2140 30,8 29
Stall Eikronja V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 14/1 - 02 / 13 2160 30,7 g 284
P. Kals Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 17/12 - 02 / 3 2160 30,2 129
Gull M/rødt sidefelt og ermer. V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 03/12 - 04 / 7 2160 30,4 g 61
5 2018: -10 -0 -0 -0 -5 -17 000 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 5 Plass 98 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 04 / 2 2100 33,9ag 947
e. Rigel Edda v. Alm Rigel A. Robertsen Klosterskogen Travbane 4 29/1 - 07 / 4 2100 33,8 192
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Klosterskogen Travbane 6 06/1 - 01 / 9 2160 33,3 g 450
J. Undem Odd Arne Aaland J. Undem Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 03 / 6 1609 32,2ag 297
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 05 / 10 2100 32,6ag 421
6 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 6 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Momarken Travbane 0 13/2 - 03 / 4 2140 33,5a 423
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Momarken Travbane 5 06/2 - 04 / 11 2160 32,2 792
Trond Solskau /Rolvsøy G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 10 2140 32,3 342
O. Østre Trond Solskau Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 09/1 - 07 / 4 2140 32,7a 174
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 27/12 - 03 / 9 1609 30,7a 255
7 2018: -7 -0 -2 -0 -3 -29 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 7 Plass 124 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Bjerke Travbane 2 09/2 - 01 / 7 2160 31,0 71
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 0 26/1 - 02 / 9 2100 32,5ag 81
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Momarken Travbane 7 12/12 - 07 / 4 2140 31,4 g 72
R. Sveen R. Sveen Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 2 2100 30,4ag 495
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 0 28/11 - 04 / 7 2140 33,7ag 145
8 2018: -7 -0 -2 -1 -2 -29 000 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 8 Plass 137 500
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Bjerke Travbane 5 03/1 - 01 / 5 2100 35,7a 53
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 05 / 9 2100 29,0a 150
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Bjerke Travbane 5 22/11 - 02 / 7 2140 30,8 83
D. Dalen Monica Aurbekkholen D. Dalen Biri Travbane 2 29/9 - 05 / 9 2100 29,2a 99
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 3 15/9 - 05 / 6 1609 27,1a 107
9 2018: -9 -1 -0 -1 -2 -29 000 2017: -18 -0 -1 -1 -10 -49 000
Magnums Mocca 9 Plass 123 500
8 år MØRKBR HP v.Krageboen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 13/1 - 01 / 8 2140 31,5 258
e. Trø Vesla v. Spikeld H. Holm Drammen Travbane 0 23/12 - 07 / 2 2100 29,5a 591
Inge Brusletto /Geilo H. Holm Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 5 2140 32,8 g 360
E. Høitomt Inge Brusletto H. Holm Biri Travbane 5 10/11 - 05 / 5 1609 28,5a 250
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Drammen Travbane 5 17/10 - 04 / 14 2140 30,8 379
10 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -17 500 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 10 Plass 113 000
7 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 23/1 - 03 / 9 2160 32,3 180
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 5 2100 31,0a 435
Wenche Hole-Svein Hole V. Hop Jarlsberg Travbane 2 27/12 - 03 / 4 1609 30,2a 83
Å. Tengsareid Harald Martinsen (B) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 02 / 4 2100 31,0a 223
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 8 2140 32,2a 176