<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:35 V5-5
EVA GILLES LØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 66.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-7 Plass : 5-4-7

1 2018: -19 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 2100 1 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Jarlsberg Travbane 2 02/2 - 04 / 7 2100 32,5a 399
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Momarken Travbane 8 23/1 - 03 / 1 2140 34,5 225
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 6 2160 31,7 215
H. Eggen Eivind Gravdal (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 06/1 - 01 / 5 2120 34,1 80
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 8 2140 35,2 g 150
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tunfaksen 2 Plass 57 500
7 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Johansen Bjerke Travbane - 22/3 - 03 / 5 2160 dg 262
e. Stjerne Perla v. Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 5 09/3 - 07 / 9 2100 32,6a 781
Anders Andersen /Harestua H. Holm Bjerke Travbane P 11/1 - 20 / 6 2160 36,9 P
H. Holm Anders Andersen H. Holm Bjerke Travbane N 17/8 - 22 / 3 2160 34,5 r N
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 28/7 - 04 / 8 2100 br ag 949
3 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 3 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder T. Bronken Bjerke Travbane 5 09/2 - 01 / 2 2140 32,6 315
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Momarken Travbane - 06/2 - 04 / 6 2140 dg 924
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Biri Travbane 6 26/1 - 02 / 1 2100 31,8ag 340
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/1 - 02 / 5 2100 32,3ag 1119
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 11/1 - 06 / 1 2100 33,7ag 315
4 2018: -13 -1 -3 -3 -4 -73 500 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -12 500
Rapid 4 Plass 113 000
9 år SVART V v.Tangen Scott G. Austevoll Biri Travbane 4 26/1 - 08 / 11 2120 33,2 g 111
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 19/1 - 01 / 7 2100 32,2a 57
Toril Hansen /Blaker G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 02 / 2 2100 31,8a 296
E. Høitomt Toril Hansen K. Kvasnes Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 2 2100 33,7 217
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Drammen Travbane 0 09/10 - 03 / 8 2120 34,0 154
5 2018: -4 -4 -0 -0 -0 -60 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -21 000
Briskeby Kongen 5 Plass 81 000
6 år SVART H v.Odins Kjempe L. Kolle Bjerke Travbane 1 31/1 - 10 / 1 2140 32,6 g 17
e. Briskeby Jenta v. Rappfot L. Kolle Bjerke Travbane 1 10/1 - 01 / 7 2140 32,9 10
Jan Egil Mathisen /Jaren L. Kolle Bjerke Travbane 1 28/12 - 03 / 5 2140 33,5 12
L. Kolle Knut Haakenstad (T) L. Kolle Biri Travbane 2 15/12 - 08 / 6 2100 33,4 17
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Bjerke Travbane P 29/11 - 22 / 7 2160 35,6 P
6 2018: -12 -1 -0 -1 -2 -36 500 2017: -15 -2 -2 -1 -3 -52 000
Kaptein 6 Plass 88 500
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/12 - 03 / 1 2100 32,9a 170
e. Viljefryd v. Dublan K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 05 / 2 2100 32,3a 285
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 13 2120 33,3 g 183
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen E. Høitomt Bjerke Travbane - 15/11 - 03 / 6 2140 g4 g 27
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 01/11 - 09 / 9 2140 33,4 g 134
7 2018: -20 -0 -0 -3 -7 -37 500 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 7 Plass 101 500
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Bjerke Travbane 6 15/11 - 03 / 13 2160 32,9 137
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Sørlandets Travpark 4 29/10 - 02 / 5 2160 31,6 440
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 26/10 - 07 / 13 2160 33,0 432
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 0 18/10 - 04 / 4 2160 31,7 650
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 04 / 2 2100 32,7 575
8 2018: -11 -2 -3 -1 -3 -86 500 2017: -12 -2 -1 -1 -5 -49 000
Solva 8 Plass 135 500
5 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 06 / 4 2100 30,2a 20
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Jarlsberg Travbane 1 27/12 - 05 / 11 2100 32,0a 44
Anders Bye /Røyse P. Sem Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 02 / 9 2100 33,5ag 39
P. Sem Anders Bye P. Sem Bjerke Travbane 6 29/11 - 10 / 7 2160 34,4 32
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 1 16/11 - 02 / 8 2100 30,2a 37
9 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 9 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 17/1 - 10 / 9 2160 30,0 55
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 11/1 - 06 / 11 2100 dg a 45
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 7 2100 31,8ag 38
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 15/12 - 03 / 7 2100 30,9a 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 10/12 - 02 / 6 2100 31,1a 24
10 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -22 000 2017: -16 -1 -2 -3 -5 -51 500
Jæger N.A. 10 Plass 73 500
5 år BRUN V v.Wik Stjernen B. Larsen Bjerke Travbane 2 21/12 - 03 / 6 2100 31,5a 50
e. Buer Dina v. Elding B. Larsen Jarlsberg Travbane 3 10/12 - 02 / 8 2100 31,6a 88
Inger Nygård-Øyvind Aske B. Larsen Bjerke Travbane 2 29/11 - 10 / 8 2160 33,0 139
B. Larsen B. Larsen Klosterskogen Travbane 1 09/11 - 08 / 1 2100 33,9 192
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 26/10 - 07 / 7 2120 dg 53
11 2018: -9 -1 -2 -1 -1 -52 472 2017: -14 -1 -1 -3 -8 -54 000
Rinde Rutha 11 Plass 110 472
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/2 - 10 / 1 1640 31,0 72
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 03 / 8 1609 30,5a 112
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Drammen Travbane 4 05/12 - 03 / 6 2120 31,1 71
G. Austevoll G. Austevoll Bjerke Travbane 5 30/11 - 02 / 9 1609 32,8a 69
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 6 2140 34,6 rg 128
12 2018: -8 -0 -2 -0 -3 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Dan Viking 12 Plass 75 500
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 02/2 - 04 / 9 2100 33,0ag 37
e. Alm Diana v. Tand Troll* (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 09/1 - 04 / 12 2160 32,1 95
Kjersti Skofsrud-Adrian Skofsrud P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 03/5 - 05 / 11 2140 32,8 g 39
T. Skofsrud Å. Tengsareid Biri Travbane - 02/4 - 03 / 10 2100 dg a 42
rød m/grønn kule & ermer. røde ermring Å. Tengsareid Biri Travbane 2 02/12 - 07 / 7 2100 31,5ag 66