<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
KVALIFISERING TIL CHAMPION TEMPO-LØPET
KVALIFISERING TIL CHAMPION TEMPO-LØPET
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 425.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-4 Plass : 3-2-4

1 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -14 000 2018: -14 -2 -2 -0 -6 -95 500
Ubuntu 2100 1 Plass 389 500
7 år MØRKBR V v.Cromwell (US) D. Dalen Sørlandets Travpark 0 28/1 - 04 / 5 2140 17,1a 79
e. La Nina v. Super News (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 06/1 - 03 / 9 2100 17,5a 123
Kristine Sørensen-Enok Antonsen K. Sørensen Forus Travbane 0 26/12 - 01 / 9 2040 17,5a 60
D. Dalen Kristine Sørensen (A) D. Dalen Bjerke Travbane 3 16/12 - 07 / 5 2100 14,8a 603
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 04/12 - 06 / 4 2100 16,0a 45
2 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -100 138 2017: -21 -6 -4 -1 -2 -242 000
Skyfall 2 Plass 424 138
5 år BRUNSVART V v.Otello Pierji* (FR) M. Pedersen Färjestad 6 29/1 - 09 / 1 2140 14,6a 30
e. B.B.S. Exita (S) v. Exactitude* (US) M. Pedersen Färjestad 1 21/1 - 11 / 10 2140 15,5a 46
Morten Almeland Pedersen /Mogreina H. Kolle Bjerke Travbane 0 10/1 - 03 / 11 2160 28,9 g 44
M. Pedersen M. Pedersen Bjerke Travbane 0 27/12 - 09 / 8 2600 18,6a 86
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Jarlsberg Travbane 1 10/12 - 01 / 9 2100 15,3a 29
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -4 -4 -1 -6 -419 491
Allaway G.T. 3 Plass 654 491
6 år BRUN V v.Broadway Hall (US) A. Wolden Biri Travbane 1 03/2 - 06 / 3 1609 14,7a 36
e. Valuta G.T. v. Deliberate Speed* (US) A. Wolden Bjerke Travbane 2 20/1 - 09 / 6 2100 15,4a 140
Arnfinn Bye /Oslo A. Wolden Bjerke Travbane 4 04/1 - 03 / 2 2100 16,1a 22
A. Wolden A. Wolden Bjerke Travbane 2 31/12 - 06 / 6 1609 14,6a 67
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek A. Wolden Bjerke Travbane 5 13/12 - 07 / 8 2100 16,1a 47
4 2019: -7 -0 -0 -2 -2 -40 000 2018: -16 -2 -2 -5 -2 -176 491
Clint Classic 4 Plass 574 491
7 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 16/12 - 07 / 4 2100 15,2a 51
e. Rough Rider (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 2 06/12 - 08 / 3 1609 13,0a 38
Stall Bergsund AS-Even Westby K. Malmin Bjerke Travbane 6 18/11 - 08 / 3 1609 13,0a 105
L. Kolle Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 25/10 - 08 / 4 1609 13,2a 59
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Malmin Bjerke Travbane 2 18/10 - 06 / 7 2100 15,1a 47
5 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -21 -0 -2 -1 -6 -54 000
Hot Vacation H. 5 Plass 401 000
10 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 08/2 - 02 / 8 2100 18,3a 366
e. Planete Viervil (FR) v. Jag De Bellouet* (FR) A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 31/1 - 06 / 1 2100 16,9a 527
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Momarken Travbane 2 23/1 - 02 / 3 2140 16,4a 273
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) A. Rasmussen Bjerke Travbane 7 10/1 - 03 / 9 2160 18,2 898
Svart/gull skrådelt, hvit kant J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 2 27/11 - 01 / 8 2100 17,3a 829
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Fox Dragon (DE) 6 Plass 267 957
7 år MØRKBR H v.Goetmals Wood* (FR) F. Fladen Bjerke Travbane - 03/1 - 08 / 1 2100 dg a 91
e. Virginia Dragon (NL) v. Nevele Cero O.* M. Gundersen Drammen Travbane 0 23/12 - 03 / 2 2100 17,0 g 48
Jan Enok Arnesen /Rygge F. Fladen Bjerke Travbane 6 06/12 - 08 / 2 1609 14,2ag 23
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) F. Fladen Bjerke Travbane 1 13/11 - 03 / 7 2100 14,4a 23
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame F. Fladen Bjerke Travbane - 18/10 - 06 / 11 2100 dg a 39
7 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -15 000 2018: -10 -3 -2 -0 -0 -113 491
Double Spin 7 Plass 493 491
7 år BRUN H v.Adrian Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 24/1 - 09 / 9 2100 17,1a 54
e. Vinn De Luxe (S) v. Zerberus* (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 20/12 - 08 / 12 2100 14,7a 118
Jan Svendsen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/11 - 08 / 4 1609 13,2a 49
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/11 - 05 / 10 3140 17,3 442
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/10 - 06 / 12 2100 15,0a 149
8 2019: -12 -1 -2 -0 -3 -78 000 2018: -26 -0 -2 -2 -12 -75 250
I See U. One 8 Plass 354 515
8 år BRUN V v.Høvding Lavec* (S) D. Dalen Sørlandets Travpark 4 14/1 - 05 / 8 2140 15,7a 731
e. Bettymede G.T. v. Ganymede (FR) K. Sørensen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 08 / 6 2100 19,7a 598
Enok Antonsen /Arendal O. Kjenner Bjerke Travbane 9 20/12 - 06 / 7 2100 15,7a 483
O. Østre Enok Antonsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 04/12 - 01 / 3 2100 16,2a 263
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 06 / 8 2500 19,5a 112
9 2019: -5 -0 -3 -1 -1 -88 476 2018: -21 -2 -5 -4 -6 -270 500
Kicking Classic 9 Plass 743 976
7 år MØRKBR H v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 31/1 - 08 / 6 2100 15,3a 120
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) K. Malmin Bjerke Travbane 3 24/1 - 09 / 5 2100 17,1a 27
Stall Cala d'Or K. Malmin Drammen Travbane 1 23/12 - 03 / 4 2100 15,9 63
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 3 15/12 - 06 / 11 2100 16,9a 64
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 2 29/11 - 04 / 9 1609 14,3a 90
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -1 -4 -16 000
Yank Dreamcatcher* (S) 10 Plass 238 678
10 år BRUN V v.Cantab Hall (US) V. Hop Bjerke Travbane 6 07/2 - 06 / 5 2100 14,7a 1053
e. Yuma Hall (US) v. Royal Troubador* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 28/12 - 06 / 4 2100 17,6a 395
Sverige H. Holm Bjerke Travbane 0 13/12 - 07 / 7 2100 16,5a 414
G. Austevoll Baard Finn Frøyland H. Holm Bjerke Travbane 3 30/11 - 01 / 7 2100 16,8a 39
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 5 13/11 - 03 / 10 2100 15,1a 334