<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
NESKONGENS LØP

Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-3 Plass : 6-5-3

1 2018: -9 -0 -1 -2 -4 -33 750 2017: -8 -1 -1 -2 -3 -70 114
Haugestad Arne 2140 1 Plass 103 864
4 år BRUN V v.Spikeld L. Trudvang Momarken Travbane 2 06/2 - 04 / 9 2160 31,0 87
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten O. Sagholen Bjerke Travbane 3 20/1 - 02 / 1 2100 30,5a 83
Kristine Narvestad /Hemnes O. Sagholen Biri Travbane 4 12/1 - 07 / 5 2120 29,8 218
O. Sagholen Kristine Narvestad G. Austevoll Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 11 2160 33,3 g 246
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Färjestad 1 27/11 - 02 / 7 2180 32,9 40
2 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -9 -2 -1 -0 -2 -44 000
Erga Fanten 2 Plass 90 111
5 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 4 01/2 - 02 / 1 1609 31,6ag 39
e. Moe Fenja v. Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane 8 18/1 - 07 / 5 2140 32,8a 22
Frode Larsen /Mysen F. Westberg Leangen Travbane 0 17/7 - 06 / 4 1640 28,7ag 93
K. Johansen Erik Killingmo (T) F. Westberg Kongsvinger Travbane 4 05/7 - 04 / 9 1600 29,1a 88
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm F. Westberg Leangen Travbane 1 12/6 - 05 / 3 2160 29,4 112
3 2018: -5 -1 -0 -2 -2 -35 500 2017: -20 -0 -2 -4 -4 -45 224
Bjørkekongen 3 Plass 97 724
7 år BRUN V v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 06/2 - 04 / 2 2140 31,6 81
e. Neslill v. Braute E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 19/1 - 20 / 7 2120 31,9 P
Arthur Bø /Bø I Telemark A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 05 / 4 2100 dg a 169
E. Høitomt Marius Høitomt (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 01/12 - 20 / 6 2120 37,1 g P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Drammen Travbane - 23/10 - 02 / 7 2100 dg a 55
4 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -11 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -66 000
Kringlers Frida 4 Plass 88 364
6 år BRUNSVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 01/2 - 02 / 10 1609 33,2ag 117
e. Vikenmai v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 1 2140 31,1 349
Bjørn Jensen /Maura L. Kolle Bjerke Travbane 4 04/1 - 05 / 6 1609 30,7a 111
M. Gundersen Bjørn Jensen L. Kolle Bjerke Travbane 3 20/12 - 02 / 7 2160 32,7 77
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Johansen Momarken Travbane 0 05/12 - 04 / 3 2660 br g 110
5 2018: -15 -0 -3 -3 -4 -62 991 2017: -10 -0 -3 -0 -3 -33 500
Torivinna 5 Plass 126 491
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 3 07/2 - 10 / 7 1640 30,2 92
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten O. Østre Momarken Travbane 4 23/1 - 03 / 8 2160 32,5 351
Lene Nielsen Frogner /Hærland O. Østre Momarken Travbane 3 18/1 - 07 / 10 2140 31,7a 87
G. Antonsen Lene Nielsen Frogner O. Østre Momarken Travbane 5 09/1 - 07 / 1 2140 31,4a 113
Blå m/gul hestesko & tre ermringer A. Wright Drammen Travbane - 23/12 - 04 / 2 2100 dg a 603
6 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 6 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/2 - 04 / 3 2100 dg a 18
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon K. Malmin Biri Travbane 1 26/1 - 02 / 6 2100 30,1a 27
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell K. Malmin Biri Travbane 3 12/1 - 07 / 6 2120 29,3 101
K. Malmin Andreas Opheim (T) M. Andersson Färjestad 4 01/1 - 06 / 9 2180 32,8 g 126
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 5 08/12 - 07 / 11 1609 31,2a 332
7 2018: -12 -0 -1 -2 -4 -38 000 2017: -22 -0 -2 -3 -9 -56 264
Åsrud Rappa 7 Plass 106 264
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Mathisen Bjerke Travbane 2 07/2 - 10 / 4 1640 30,2 121
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Mathisen Bjerke Travbane 0 01/2 - 02 / 5 1609 34,4ag 210
Hans Løne /Åsvang K. Mathisen Biri Travbane 4 26/1 - 02 / 5 2100 31,3a 263
G. Austevoll Hans Løne K. Mathisen Bjerke Travbane 6 20/1 - 02 / 8 2100 31,5ag 478
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Mathisen Biri Travbane 0 12/1 - 07 / 7 2120 30,4 279
8 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -80 315 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 8 Plass 153 015
8 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 0 24/11 - 08 / 10 2120 34,3 176
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 5 2140 32,6a 118
Stall M.H. Sylvia, Larvik V. Hop Bjerke Travbane 0 07/10 - 02 / 3 2140 30,6 94
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 6 2100 28,6 714
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane 4 22/9 - 03 / 7 2100 29,7a 78
9 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -22 262 2017: -19 -1 -0 -0 -12 -72 279
Hanse Terna 9 Plass 94 541
4 år BRUN HP v.Alm Viktor V. Hop Momarken Travbane 7 18/1 - 07 / 12 2140 31,9a 365
e. Gisle Pila v. Høiby Kongen T. Solberg Bjerke Travbane 6 20/12 - 02 / 8 2160 33,0 168
Merete Viksås /Roa M. Jakobsson Färjestad - 04/12 - 08 / 8 2160 dg 102
O. Østre Merete Viksås V. Hop Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 3 2100 34,3 g 528
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Jakobsson Färjestad 6 06/11 - 08 / 6 2160 32,5 153
10 2018: -10 -1 -2 -0 -3 -55 000 2017: -8 -4 -0 -0 -1 -82 000
Tinas Odin 10 Plass 149 000
5 år SVART V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 26/12 - 03 / 5 2060 33,9 g 16
e. Tina Mi v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 09/12 - 04 / 4 2040 31,7 29
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 03/12 - 07 / 4 2160 31,3 g 25
L. Kolle Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 19/11 - 08 / 5 2140 dg a 17
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 15/11 - 01 / 5 2100 dg a 18