<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
PJOKKINAS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 15.001 kr.
For 3-15-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
10. Løp
Rosa Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-12 Plass : 4-7-12

1 2018: -9 -0 -1 -1 -4 -27 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Såstad Stjernen 2140 1 Plass 38 500
6 år BRUN V v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 2 20/12 - 07 / 6 2100 36,0 73
e. Korrell Stjerna v. Eng Svarten K. Johansen Momarken Travbane 4 05/12 - 08 / 10 2140 36,2 87
Ola Saastad /Vikersund H. Holm Jarlsberg Travbane 4 17/11 - 01 / 1 2100 36,1 248
H. Holm Ola Saastad H. Holm Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 7 2120 39,2 g P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Drammen Travbane 02/9 - 21 / 5 1720 52,9 g B
2 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elsås Perla 2 Plass 18 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 19/1 - 07 / 10 2100 37,1 28
e. Spang Gjerd v. H.G. Balder G. Flåten Jarlsberg Travbane P 01/12 - 20 / 8 2120 37,1 P
Heidi Andersen-Roy Karlsen
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Edel 3 Plass 9 000
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 02/4 - 08 / 1 2100 33,7 g 330
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn G. Austevoll Biri Travbane 0 09/12 - 04 / 8 2100 38,3 258
Jane Irene Monsen /Rudshøgda G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 05/8 - 03 / 1 2100 dg 246
G. Austevoll Steinar Monsen A. Stensen Biri Travbane 4 24/7 - 08 / 2 2100 33,6 445
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Stensen Biri Travbane 0 17/7 - 10 / 14 2120 36,9 354
4 2018: -3 -2 -0 -0 -0 -32 000 2017: -3 -1 -0 -0 -1 -13 000
Mellem Viking 4 Plass 45 000
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) K. Johansen Biri Travbane 0 21/4 - 09 / 4 2120 36,0 g 39
e. Virvelvinna v. Spikeld K. Johansen Biri Travbane 1 07/4 - 08 / 6 2100 35,2 14
Stall Havne Haven K. Johansen Biri Travbane 4 24/3 - 08 / 2 2100 34,1 g 69
K. Johansen Erik Killingmo (T) K. Johansen Bjerke Travbane P 08/3 - 20 / 5 2160 37,8 g P
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane - 16/11 - 21 / 4 2160 dgpp N
5 2018: -9 -0 -0 -2 -5 -22 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Santans 5 Plass 27 000
4 år MØRKBR V v.Joker Elden A. Bye Jarlsberg Travbane 3 02/2 - 08 / 7 2120 36,2 g 125
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Drammen Travbane 4 20/12 - 07 / 12 2100 36,4 275
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Momarken Travbane 5 05/12 - 08 / 7 2140 36,3 330
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 6 2120 39,3 P
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek D. Dalen Drammen Travbane 28/6 - 20 / 1 1700 55,8 B
6 2018: -11 -0 -1 -1 -4 -19 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hællemåne Da Mia 6 Plass 24 000
7 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Momarken Travbane - 23/1 - 07 / 4 2160 dg 97
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 2 14/1 - 07 / 1 2140 35,0 151
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 28/12 - 03 / 4 2140 dg 207
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 5 15/12 - 08 / 5 2100 35,9 242
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 05/12 - 08 / 8 2140 37,5 326
7 2018: -9 -0 -2 -2 -2 -32 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -10 000
Sevrus 7 Plass 42 000
4 år SVART V v.Bork Odin C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 27/12 - 05 / 1 2100 dg a 589
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 10/12 - 07 / 4 2120 dg 131
Stall Hekt C. Engebråthen Biri Travbane 0 24/11 - 03 / 12 2120 39,3 g 155
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) C. Engebråthen Momarken Travbane 3 14/11 - 10 / 1 2140 34,9 73
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 2 27/10 - 08 / 7 2100 35,8 g 76
8 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Vinn Erle 8 Plass 27 000
7 år SVART HP v.Krageboen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 01/2 - 06 / 5 1609 33,4a 176
e. Vintalill v. Atom Vinter K. Kvasnes Biri Travbane 7 12/1 - 03 / 7 2100 36,6 g 437
Cathrine Slaaen Øyhaugen-Kjetil Andre Øyhaugen P. Sem Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 07 / 7 2120 37,1 g 226
E. Høitomt Cathrine Slaaen G. Austevoll Drammen Travbane 7 31/7 - 03 / 5 2100 35,5 102
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 08 / 1 2100 37,4 rg 682
9 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -11 000 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Idlava 9 Plass 17 000
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 02/2 - 07 / 7 2120 39,8 118
e. Id Elida v. Elding D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 22/1 - 03 / 1 2100 40,9 g 307
Terese Aarlie /Røyse D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 6 2120 39,4 g 643
D. Dalen Renate Aarlie (T) O. Kjenner Bjerke Travbane - 28/12 - 03 / 2 2140 dg 841
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 2 2100 dg 702
10 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 2160 1 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Bjerke Travbane 5 01/2 - 06 / 4 1609 33,9ag 275
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane - 12/1 - 03 / 13 2120 g5 g 447
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Biri Travbane 0 24/11 - 04 / 10 2120 37,5 g 169
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Biri Travbane 5 10/11 - 08 / 6 2120 36,2 g 85
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Biri Travbane 1 20/10 - 03 / 2 2100 35,3 132
11 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -5 -0 -0 -1 -4 -14 000
Torden Fant 2 Plass 24 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Biri Travbane 5 03/2 - 01 / 1 2100 35,8 g 139
e. Furia v. Ara Svarten O. Østre Klosterskogen Travbane 7 22/1 - 03 / 6 2120 39,7 g 282
Ragne Jorid Kopland-Johan Kopland O. Østre Biri Travbane 6 12/1 - 03 / 1 2100 35,4 g 308
O. Østre Ragne Jorid Kopland O. Østre Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 9 2120 37,2 g 266
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 6 28/12 - 03 / 11 2160 35,4 327
12 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 3 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Biri Travbane 3 03/2 - 01 / 2 2100 35,6 114
e. Steinsvad Il v. Ilmin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 25/1 - 06 / 2 2100 37,0ag 211
Magne T. Haadem /Aurdal Å. Tengsareid Biri Travbane 5 12/1 - 03 / 8 2100 34,7 g 287
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Biri Travbane - 10/11 - 08 / 8 2120 dg 166
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 7 2120 dg 96
13 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.K. Snella 4 Plass 35 500
8 år BRUN HP v.Bravo Turbo S. Fossen Bjerke Travbane 7 25/1 - 06 / 9 2100 37,3ag 582
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 5 10/1 - 01 / 4 2140 35,5 g 574
Astrid Fossen /Aurskog S. Fossen Bjerke Travbane P 20/12 - 20 / 7 2160 40,6 P
B. Steinseth Astrid Fossen H. Edvardsen Bjerke Travbane P 06/12 - 21 / 1 2140 40,4 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj S. Fossen Bjerke Travbane N 20/9 - 22 / 2 2160 brp g N
14 2018: -9 -0 -1 -0 -4 -18 000 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -13 000
Perle Vilja 5 Plass 31 000
4 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Momarken Travbane 2 06/2 - 03 / 5 2140 35,0 206
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 22/1 - 03 / 10 2120 38,8 570
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Bjerke Travbane 4 28/12 - 03 / 6 2140 36,0 934
J. Bjerring J. Bjerring Drammen Travbane 8 30/10 - 07 / 1 2100 45,6 g 418
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Jarlsberg Travbane 7 27/10 - 08 / 2 2100 38,1 328