<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-6-5 Plass : 10-6-5

1 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 2140 1 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin T. Lindbak Bjerke Travbane 5 01/2 - 02 / 9 1609 32,4a 155
e. Valle Lill v. Spikeld T. Lindbak Bjerke Travbane 5 10/1 - 05 / 1 1609 31,2a 504
Bente Eliassen /Raufoss O. Mikkelborg Biri Travbane 0 22/12 - 04 / 3 2100 33,1a 175
T. Lindbak T. Lindbak Jarlsberg Travbane 6 01/12 - 02 / 3 2100 30,7ag 220
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Bjerke Travbane 3 06/11 - 02 / 4 2100 31,3a 102
2 2018: -9 -0 -0 -1 -4 -18 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 2 Plass 135 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Biri Travbane 0 03/2 - 05 / 5 2120 32,1 647
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 17/1 - 06 / 9 2140 30,2 780
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 23/12 - 07 / 9 2100 34,1a 635
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 07/12 - 03 / 7 1609 34,8a 115
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 6 10/11 - 05 / 2 1609 28,6a 156
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -3 -5 -1 -2 -79 976
Aner Ikke 3 Plass 82 976
6 år MØRKBR V v.Voje Faks G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 09/12 - 05 / 9 2100 dg ar 35
e. Røeds Ronja v. Kos Knekten Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 29/10 - 05 / 8 2140 34,2ag 29
Helge Nielsen-Ane Ch. Moe Nielsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 12/10 - 02 / 2 2100 30,5a 19
Å. Tengsareid Anne Grete Rasmussen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 03 / 4 2100 29,2ag 20
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Austevoll Biri Travbane 2 01/9 - 02 / 7 2100 28,8a 18
4 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 4 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Momarken Travbane 5 06/2 - 04 / 11 2160 32,2 792
e. Trollemma v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 10 2140 32,3 342
Trond Solskau /Rolvsøy Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 09/1 - 07 / 4 2140 32,7a 174
G. Austevoll Trond Solskau Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 27/12 - 03 / 9 1609 30,7a 255
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/12 - 09 / 8 1609 33,6ag 171
5 2018: -8 -1 -1 -3 -1 -48 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -66 000
Stina Mi 5 Plass 160 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin O. Østre Leangen Travbane 0 27/1 - 04 / 7 2160 32,7 g 49
e. Salstjerna v. Korbest O. Østre Klosterskogen Travbane 3 06/1 - 05 / 11 2100 30,7ag 96
Ane Benedikte Salen Johnsen /Borkenes O. Østre Drammen Travbane 6 23/12 - 07 / 3 2100 29,4a 45
O. Østre Anne Grete Rasmussen (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 5 10/12 - 05 / 6 2100 28,9ag 56
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 1 01/12 - 02 / 8 2100 29,7a 30
6 2018: -5 -2 -1 -0 -1 -94 768 2017: -17 -3 -2 -0 -4 -92 636
Mjølner Brun 6 Plass 215 404
5 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 08/2 - 02 / 6 2100 28,9a 48
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll O. Kjenner Momarken Travbane 4 23/1 - 05 / 2 2140 30,7a 156
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Biri Travbane 0 08/12 - 01 / 5 2100 32,1ag 71
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 9 2120 31,9 g 112
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 9 2100 30,2ag 150
7 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -42 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -82 000
Jærvsøælva (S) 7 Plass 150 000
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/2 - 01 / 6 2160 32,2 g 45
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 17/1 - 06 / 2 2140 30,3 155
Stall Gepa Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 31/12 - 01 / 10 2160 30,7 342
B. Steinseth Geir Sandersen B. Steinseth Momarken Travbane 3 05/12 - 04 / 11 2680 31,8 110
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 6 14/11 - 04 / 12 2140 30,0a 63
8 2018: -11 -1 -0 -0 -5 -32 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 8 Plass 133 000
5 år BRUN H v.Storm Jo M. Gundersen Bjerke Travbane - 31/1 - 09 / 5 2140 dg 405
e. Lesja Svarta v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 6 24/1 - 05 / 12 2100 32,4a 354
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal A. Stensen Leangen Travbane 0 08/1 - 03 / 9 1640 32,8ag 42
E. Høitomt Kjell Øyhaugen E. Høitomt Biri Travbane 2 22/12 - 04 / 9 2100 31,3a 137
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 4 05/12 - 04 / 9 2680 32,0 196
9 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -52 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 9 Plass 154 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder K. Ødegaard Momarken Travbane 0 06/2 - 06 / 9 1640 31,0ag 138
e. Tyrivinna v. Braute V. Hop Biri Travbane 3 26/1 - 02 / 7 2100 31,2ag 49
Trond Søhoel Jensen /Hokksund K. Ødegaard Momarken Travbane 3 09/1 - 07 / 9 2140 31,0a 223
K. Ødegaard Trond Søhoel Jensen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 11 2160 32,2 g 393
blå m/rød bunn. G. Austevoll Bjerke Travbane 4 20/12 - 09 / 1 1609 29,4a 58
10 2018: -8 -3 -1 -3 -1 -116 472 2017: -4 -0 -1 -1 -0 -23 030
Finnskog Nox 10 Plass 203 901
5 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Bjerke Travbane 4 08/2 - 02 / 3 2100 29,2a 34
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 3 31/1 - 09 / 1 2140 29,9 208
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 24/1 - 05 / 6 2100 32,0ag 373
H. Kulblik H. Kulblik Färjestad 2 04/12 - 08 / 10 2180 31,3 71
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Romme 0 17/11 - 11 / 10 1660 32,6 g 112
11 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 11 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 8 2100 32,8a 218
e. Dilla v. Åsrapp T. Solberg Momarken Travbane 1 05/12 - 04 / 6 2680 31,7 g 158
Iselin Mysen-Marinus A. Beck V. Hop Momarken Travbane - 28/11 - 04 / 8 2140 dg a 113
K. Johansen Iselin Mysen (A) V. Hop Momarken Travbane 4 21/11 - 01 / 3 2140 31,4a 67
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Bjerke Travbane 1 01/11 - 09 / 6 2140 29,7 118