<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 72.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-2 Plass : 7-5-2

1 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 368 2017: -16 -0 -2 -3 -7 -47 499
Gull Tora* 2140 1 Plass 65 867
7 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Bjerke Travbane 0 09/2 - 01 / 1 2140 33,2 g 158
e. Frøy Perla v. Krembest T. Karlsen Forus Travbane 0 28/11 - 05 / 9 2040 32,3a 991
Sverige S. Wassberg Bergen Travpark 0 16/11 - 03 / 7 2140 34,9 95
O. Østre Jan-Arne Raab (T) T. Karlsen Forus Travbane 6 07/11 - 03 / 3 2040 31,9 360
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 29/10 - 02 / 10 2160 31,5 255
2 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -17 000 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -34 000
Ask Embla 2 Plass 72 000
5 år BRUN HP v.Wik Stjernen A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 02/2 - 04 / 1 2100 32,7a 228
e. Horgen Bente v. Elding A. Frønes Momarken Travbane 0 09/1 - 04 / 8 2160 34,4 g 262
Rune Ellingsen /Loddefjord G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/10 - 02 / 15 2160 33,1 g 427
A. Frønes Lene Gravklev Wiik J. Undem Bjerke Travbane - 07/10 - 02 / 2 2140 dg 652
Mørkblå m/burg. ermer, reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 01 / 13 2140 31,1 94
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -1 -3 -5 -33 352
Västerängs Aragon* (S) 3 Plass 45 337
6 år FUKS V v.Briskeby Philip M. Andersson Romme 0 24/11 - 08 / 2 2140 37,4ag 436
e. Tandbergstjerna v. Friggbest M. Andersson Färjestad - 06/11 - 08 / 5 2160 dg g 220
Sverige M. Andersson Åmål 8 15/10 - 05 / 11 2100 30,9 935
G. Austevoll Mats Andersson (T) M. Andersson Årjäng 3 24/9 - 02 / 2 2640 36,2 87
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Andersson Årjäng 6 16/9 - 03 / 9 2160 32,2 148
4 2018: -15 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 4 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor T. Lindbak Bjerke Travbane - 31/1 - 10 / 9 2160 dg 328
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn T. Lindbak Bjerke Travbane 4 17/1 - 10 / 8 2160 30,2 402
Anne-Lise Enger /Reinsvoll T. Lindbak Bjerke Travbane 6 11/1 - 06 / 5 2100 32,6a 260
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 3 03/1 - 04 / 6 2140 33,2 261
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 0 15/12 - 03 / 3 2100 33,6a 648
5 2018: -11 -0 -1 -3 -0 -22 000 2017: -8 -2 -1 -3 -1 -54 000
Myrull 5 Plass 78 500
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Momarken Travbane - 06/2 - 04 / 7 2140 dg 21
e. Moe Svalin v. Spikeld M. Gundersen Momarken Travbane 3 23/1 - 03 / 5 2160 32,5 g 55
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 3 25/10 - 09 / 9 2160 31,0 24
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 4 2140 33,3 g 28
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 1 19/9 - 08 / 2 2160 32,0 23
6 2018: -16 -1 -1 -2 -6 -58 938 2017: -5 -1 -0 -1 -2 -26 000
Wiking Blesa 6 Plass 101 438
7 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen O. Kjenner Momarken Travbane 4 06/2 - 04 / 1 2140 32,6 34
e. Lissi v. Lome Elden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 24/1 - 03 / 5 1640 32,1 55
Roy Steinar Larsen-Anne Britt Kjærstad J. Mjølnerød Biri Travbane 5 12/1 - 07 / 4 2100 30,7 79
J. Mjølnerød O. Kjenner Momarken Travbane 3 09/1 - 04 / 14 2160 31,8 79
burgunder m/gul hestesko & to ermringe M. Jakobsson Färjestad - 01/1 - 06 / 1 2140 dg 29
7 2018: -12 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 7 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Momarken Travbane 5 23/1 - 03 / 6 2160 32,7 g 111
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 3 17/1 - 10 / 5 2160 30,2 103
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Momarken Travbane 2 09/1 - 04 / 13 2160 31,3 399
K. Kvasnes Laila Kjøniksen C. Antonsen Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 3 2140 33,7 790
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane - 21/12 - 03 / 10 2100 dg a 229
8 2018: -10 -0 -2 -0 -2 -29 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 8 Plass 74 500
4 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 4 24/1 - 03 / 4 1640 32,9 197
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/1 - 04 / 3 2140 34,5 g 92
Astrid Fossen-Ahne Fossen D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/12 - 02 / 5 2140 33,7 56
S. Fossen H. Holm Bjerke Travbane 3 06/12 - 05 / 9 2160 31,6 557
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Momarken Travbane 7 21/11 - 08 / 7 2160 34,0 530
9 2018: -13 -0 -0 -1 -9 -33 000 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 9 Plass 84 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 06/2 - 04 / 5 2140 33,7 g 921
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 23/1 - 03 / 10 2160 32,7 673
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 18/1 - 07 / 2 2140 31,8a 425
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 21/12 - 03 / 7 2100 dg a 339
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 05/12 - 04 / 4 2660 33,8 345
10 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -25 000
Valle Even 10 Plass 77 000
5 år SVART H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 3 1609 38,8ar 64
e. Amor Ida v. Pål Even Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 7 2100 32,8ag 78
Stall Eddenøyedå M. Gundersen Drammen Travbane 6 10/4 - 04 / 7 2120 32,9 49
E. Høitomt Marius Høitomt (T) M. Gundersen Biri Travbane 4 24/3 - 04 / 12 2120 31,9 29
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 4 15/3 - 02 / 1 2140 31,5 251