<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3


Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 16.001 kr.
For 3-12-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-8/9-8-5 Plass : 9-5-8

1 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -17 -1 -0 -0 -5 -24 000
Special Edition 2140 1 Plass 33 000
5 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 20/8 - 02 / 3 2140 br g 161
e. Undulat Hornline (S) v. S.J.'s Photo* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark - 13/8 - 07 / 4 2140 dg a 19
Jenny Thygesen /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark 6 21/7 - 03 / 11 2140 17,4ag 748
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 6 11/7 - 07 / 3 2140 20,9 g 120
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 03 / 4 2100 22,1ag 427
2 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Gambler 2 Plass 5 000
6 år MØRKBR V v.Cromwell (US) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark P 28/1 - 20 / 1 2140 21,5 P
e. Whitefoot Gal v. Deliberate Speed* (US) N. Repstad Sørlandets Travpark 08/11 - 24 / 1 1640 31,5 B
Anne Christine Utsogn /Nodeland G. Austevoll Klosterskogen Travbane 15/9 - 24 / 3 1700 38,9 g N
G. Mikkelsen Anne Christine Utsogn
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek
3 2019: -8 -1 -0 -1 -3 -45 000 2018: -21 -2 -7 -6 -3 -138 500
Happy Dragon (DE) 2160 1 Plass 192 050
5 år BRUN HP v.Timoko* (FR) P. Buer Forus Travbane 2 30/1 - 08 / 3 2060 18,7 16
e. Virginia Dragon (NL) v. Nevele Cero O.* P. Buer Sørlandets Travpark 3 14/1 - 08 / 4 2140 18,4a 18
Stian Svendsen-Roald Amdalsrød R. Bot Bahrenfeld 2 20/7 - 04 / 1 2200 16,8a 153
P. Buer R. Bot Dinslaken 5 02/7 - 04 / 1 2100 21,4a 53
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re R. Bot Dinslaken 2 11/6 - 10 / 1 2100 21,6a 61
4 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -13 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Jetzet 2 Plass 39 250
7 år BRUN HP v.Blue Mac Lad* (US) H. Forberg Sørlandets Travpark 5 19/11 - 03 / 7 2140 19,7a 389
e. Malaproposa v. Super Arnie* (US) H. Forberg Klosterskogen Travbane 6 09/11 - 03 / 7 2100 20,2a 215
Greger Forberg /Froland H. Forberg Sørlandets Travpark P 29/10 - 23 / 1 2140 20,3 P
H. Forberg H. Forberg Sørlandets Travpark N 22/10 - 20 / 1 2140 25,1 N
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Jarlsberg Travbane - 11/12 - 06 / 7 2100 dg a 1041
5 2018: -7 -0 -1 -2 -1 -19 000 2017: -11 -0 -0 -2 -3 -17 000
Norwell Crown 3 Plass 51 000
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 28/1 - 07 / 4 2140 20,0a 241
e. Alfi Crown G.J. (S) v. Napoletano* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 17/12 - 08 / 7 2140 20,4a 79
Elin Bentsen /Grimstad Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 03/12 - 08 / 3 2140 17,8a 191
Ø. Tjomsland Elin Bentsen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 29/10 - 08 / 7 2160 dg 379
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 22/10 - 02 / 1 2140 19,0a 201
6 2019: -7 -1 -1 -2 -1 -46 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rio Division 4 Plass 86 500
7 år RØD V v.L'Ideal Bricois (FR) D. Dalen Sørlandets Travpark 2 03/12 - 08 / 9 2140 17,2a 33
e. Sorocaba v. Texas (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 07 / 7 2120 20,4 105
Tore Andresen /Yven D. Dalen Drammen Travbane 2 09/11 - 02 / 9 2100 19,3a 104
D. Dalen D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 02/11 - 08 / 1 2100 20,0ag 39
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane - 25/10 - 01 / 7 2140 g0 g 135
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -2 -0 -5 -39 988
Great Manzi 5 Plass 39 988
6 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) H. Andersen Sørlandets Travpark 0 28/1 - 07 / 7 2140 22,1ag 124
e. Cat Manzi v. Alf Palema* (US) H. Andersen Sørlandets Travpark 0 29/10 - 08 / 10 2160 20,9 g 60
Gitte Christine Berntsen /Skien Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 11/10 - 02 / 2 2100 16,7a 144
H. Andersen Gitte Christine Berntsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 18/9 - 02 / 2 2100 17,3a 24
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 06/9 - 02 / 9 2100 17,6a 94
8 2019: -9 -0 -1 -1 -6 -56 500 2018: -24 -0 -4 -4 -12 -85 500
Josephine 6 Plass 176 000
5 år MØRKRØD HP v.Lindy Lane* (US) S. Wassberg Forus Travbane 4 16/1 - 02 / 2 1600 18,1a 224
e. Lupin Vang (DK) v. S.J.'s Photo* (US) S. Wassberg Forus Travbane 1 19/12 - 07 / 1 2040 20,0 74
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 6 05/10 - 07 / 4 2120 21,4 207
Å. Tengsareid Stian Svendsen (A) H. Steine Bergen Travpark 0 21/9 - 08 / 5 2100 20,8 440
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Steine Bergen Travpark 0 07/9 - 02 / 1 2100 21,0a 1954
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -26 -3 -2 -5 -8 -114 000
Lily's White Sun 7 Plass 120 500
5 år BRUN HP v.Gliding Myth (CA) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 08 / 2 2100 21,3 114
e. C.C. Lina v. Victory Abroad* (US) O. Østre Sørlandets Travpark 4 14/1 - 08 / 5 2140 18,6a 297
Linda Helen Degermann /Lillesand T. Erga Forus Travbane 3 02/1 - 07 / 3 2040 21,6 312
E. Høitomt Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Forus Travbane 6 28/11 - 02 / 3 2040 21,4 401
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 19/11 - 03 / 1 2140 25,4ag 666
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -2 -0 -8 -54 000
Florry's Princess 8 Plass 91 000
6 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 29/1 - 08 / 6 2100 22,7a 396
e. Florry's Survivor v. Rockaroundtheclock* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 5 17/12 - 08 / 9 2140 20,7a 160
Stall Bjørnsteinsmyr A. Berås Sørlandets Travpark 0 03/12 - 08 / 10 2140 18,4a 224
A. Berås Rikki Aanonsen L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/7 - 04 / 2 2140 19,3 690
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 6 25/6 - 08 / 5 2160 19,9 g 287