Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
FORTUNAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 120.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-5 Plass : 3-7-5

1 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 368 2017: -16 -0 -2 -3 -7 -47 499
Gull Tora* 2140 1 Plass 65 867
7 år BRUN HP v.Særpefanten T. Karlsen Forus Travbane 0 28/11 - 05 / 9 2040 32,3a 991
e. Frøy Perla v. Krembest S. Wassberg Bergen Travpark 0 16/11 - 03 / 7 2140 34,9 95
Sverige T. Karlsen Forus Travbane 6 07/11 - 03 / 3 2040 31,9 360
O. Østre Jan-Arne Raab (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 29/10 - 02 / 10 2160 31,5 255
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Wassberg Forus Travbane 0 19/10 - 03 / 4 2040 32,5 39
2 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 2 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Momarken Travbane - 06/2 - 04 / 6 2140 dg 924
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Biri Travbane 6 26/1 - 02 / 1 2100 31,8ag 340
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/1 - 02 / 5 2100 32,3ag 1119
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 11/1 - 06 / 1 2100 33,7ag 315
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek T. Bronken Biri Travbane 6 22/12 - 04 / 11 2100 32,9ag 1090
3 2018: -9 -2 -3 -2 -2 -89 500 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 3 Plass 150 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 11/1 - 06 / 10 2100 31,9a 49
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 1 20/12 - 02 / 4 2140 33,3 54
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 04 / 10 2140 32,5 114
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 08/6 - 02 / 10 2120 32,9 124
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 4 25/5 - 09 / 4 2100 33,2 222
4 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Spika 4 Plass 90 000
11 år SVART HP v.Spikeld A. Christensen Klosterskogen Travbane P 29/1 - 20 / 3 2100 37,3 P
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten T. Borg Klosterskogen Travbane 8 24/11 - 06 / 8 2100 32,2 277
Anne Christensen-Olav Gjersund T. Borg Drammen Travbane 2 03/11 - 04 / 9 1700 31,5 68
A. Christensen T. Borg Klosterskogen Travbane 2 09/10 - 03 / 8 2100 32,0a 1055
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 27/2 - 02 / 10 2100 33,2ag 461
5 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Kuven Bambi 2160 1 Plass 110 500
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 01/2 - 02 / 6 1609 32,7ag 238
e. Kuven Texa v. Saje (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/8 - 03 / 1 2100 32,2a 315
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal B. Steinseth Bjerke Travbane 0 04/1 - 02 / 2 1640 31,8 85
K. Kvasnes Kjell Øyhaugen K. Johansen Biri Travbane - 25/11 - 06 / 3 1609 dg a 110
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek B. Steinseth Drammen Travbane 0 14/11 - 06 / 12 1700 33,1ag 731
6 2018: -6 -1 -0 -0 -5 -42 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -82 000
Jærvsøælva (S) 2 Plass 150 000
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 17/1 - 06 / 2 2140 30,3 155
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 31/12 - 01 / 10 2160 30,7 342
Stall Gepa B. Steinseth Momarken Travbane 3 05/12 - 04 / 11 2680 31,8 110
B. Steinseth Geir Sandersen B. Steinseth Momarken Travbane 6 14/11 - 04 / 12 2140 30,0a 63
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 0 23/10 - 02 / 8 2100 32,5ag 33
7 2018: -7 -0 -2 -0 -3 -29 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 3 Plass 124 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Biri Travbane 0 26/1 - 02 / 9 2100 32,5ag 81
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Momarken Travbane 7 12/12 - 07 / 4 2140 31,4 g 72
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 2 2100 30,4ag 495
R. Sveen R. Sveen Momarken Travbane 0 28/11 - 04 / 7 2140 33,7ag 145
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 5 04/11 - 02 / 3 2120 30,7 175
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -1 -0 -6 -30 225
Heggetulla 4 Plass 94 603
10 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Trudvang Klosterskogen Travbane 0 29/1 - 07 / 1 2100 37,8 g 335
e. Trollvinni v. Trons Trollmin* B. Humborstad Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 4 1609 31,7a 809
Kåre Hegge /Røn K. Brenden Romme 0 21/12 - 06 / 9 2160 32,3 566
B. Humborstad Kåre Hegge B. Humborstad Bollnäs 4 04/12 - 08 / 8 2160 33,1 91
svart m/gult belte & ermring. L. Trudvang Bjerke Travbane 0 04/10 - 03 / 2 2140 32,5 557
9 2018: -8 -0 -0 -3 -2 -21 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 5 Plass 132 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Momarken Travbane - 06/2 - 06 / 11 1640 dg a 368
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 2 2100 31,0 505
Grim Amrud /Fåvang G. Antonsen Bjerke Travbane 4 07/12 - 03 / 6 1609 35,2ag 34
G. Antonsen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/11 - 05 / 6 1609 28,4a 214
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 7 05/11 - 01 / 10 1640 34,2ag 539