<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V4-2
HAUGTUSSAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 50.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-7 Plass : 6-8-7

1 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -13 500 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -28 000
Wik Stjerna 2140 1 Plass 41 500
4 år SVART HP v.Norheim Svenn J. Hansen Sørlandets Travpark 7 17/12 - 07 / 6 2160 34,8 g 115
e. Marthe Røder v. Røder J. Hansen Biri Travbane 5 24/11 - 03 / 11 2120 34,8 125
Børre Larsen-Hege Rollstad J. Hansen Drammen Travbane 2 30/10 - 07 / 2 2100 35,1 85
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane P 27/8 - 22 / 7 2120 40,6 P
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
2 2018: -2 -0 -2 -0 -0 -13 000 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -10 500
Kolnes Tine 2 Plass 23 500
6 år BRUN HP v.Alm Viktor V. Hop Bjerke Travbane 2 25/1 - 06 / 6 2100 34,8ag 83
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Biri Travbane 2 12/1 - 03 / 5 2100 33,5 147
Oda Verdal-Rune Upsahl V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 04 / 2 2100 36,9 g 153
L. Kolle Oda Verdal E. Høitomt Forus Travbane - 08/8 - 07 / 3 2040 dg 73
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 08 / 8 2100 38,3 g 26
3 2018: -6 -3 -0 -0 -0 -46 491 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -30 500
Bråtnes Eyr 3 Plass 76 991
5 år RØD HP v.Amor Even E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 3 2140 31,4 90
e. Grid v. Sarpen Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 12/12 - 08 / 12 2160 34,4 83
Kreativ Transport AS /Eidsberg Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 05 / 2 2100 34,9 g 90
Å. Tengsareid Ronnie Hansen Å. Tengsareid Biri Travbane 1 13/10 - 08 / 1 2100 34,3 44
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 5 06/10 - 08 / 3 2100 34,0 g 509
4 2018: -13 -0 -3 -0 -3 -33 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 4 Plass 58 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Biri Travbane 2 26/1 - 08 / 1 2100 31,8 144
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Bjerke Travbane - 17/1 - 10 / 2 2140 dg 61
Hanne E. Ellefsrud /Gran O. Østre Bjerke Travbane - 29/11 - 10 / 4 2140 dg 38
B. Steinseth Hanne E. Ellefsrud O. Østre Biri Travbane 3 24/11 - 04 / 14 2120 32,5 57
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj O. Østre Biri Travbane 1 10/11 - 08 / 10 2140 32,1 236
5 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Junisol 5 Plass 40 500
6 år SVART HP v.Troll Kos K. Kvasnes Biri Travbane 0 03/2 - 01 / 4 2120 35,2 100
e. Slogum Prinsessa v. Slogum Bjørn H. Eggen Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 1 2140 32,9 g 379
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal A. Akselsen Momarken Travbane 8 09/1 - 04 / 6 2140 35,3 g 397
H. Eggen Kjell Øyhaugen K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 12/7 - 05 / 7 2140 40,0 rg 560
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek K. Kvasnes Biri Travbane P 18/6 - 20 / 7 2120 37,5 P
6 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -24 500 2017: -15 -1 -1 -0 -4 -27 500
Borkflya 6 Plass 52 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 27/12 - 05 / 5 2100 dg a 78
e. Eldhusflya v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 01/12 - 07 / 8 2120 34,6 g 41
Aina Skar-Geir Aga G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 03/11 - 03 / 2 2100 31,5 55
G. Austevoll Aina Skar G. Aga Drammen Travbane - 21/9 - 03 / 2 2100 dg 323
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Aga Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 6 2120 37,1 g 220
7 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -24 701 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -33 842
Pepp Jerka 2160 1 Plass 58 543
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Färjestad 2 29/1 - 03 / 10 2160 33,8 245
e. Peppana v. Alm Svarten K. Ødegaard Drammen Travbane 0 09/10 - 03 / 10 2120 34,2 65
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 4 2140 35,0 g 90
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 7 13/9 - 05 / 4 2140 33,5 g 114
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 07 / 2 2100 34,7 60
8 2018: -8 -1 -3 -0 -3 -50 000 2017: -7 -0 -0 -2 -3 -28 000
Tangen Saga 2 Plass 78 000
4 år SVART HP v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 4 31/1 - 10 / 4 2140 33,7 g 135
e. Tangen Mai v. Røder V. Hop Bjerke Travbane 5 17/1 - 10 / 4 2140 31,4 g 103
Tom Krageboen-Rune Wiken L. Kolle Sørlandets Travpark 5 17/12 - 07 / 8 2160 34,3 g 100
V. Hop Frode Hamre (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 8 2140 dg 117
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Bjerke Travbane 7 10/8 - 02 / 6 2100 32,5a 418
9 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -7 -1 -0 -1 -4 -27 000
Rådim Vår 3 Plass 38 000
6 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Bjerke Travbane 6 24/1 - 03 / 9 1640 34,8 g 83
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 2 10/1 - 01 / 8 2160 33,0 133
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer O. Østre Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 05 / 2 2100 33,8ag 221
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane - 13/12 - 09 / 1 1640 dg 75
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Biri Travbane 5 24/11 - 04 / 12 2120 34,7 g 70