<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
MONTÉLØP - GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP
GULLSMED HUSEBYS MONTÉLØP - MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 100.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -13 000 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 1 Plass 104 042
7 år BORKET HP v.Gann Viking K. Wessel Bjerke Travbane - 24/1 - 05 / 9 2100 dg a 231
e. Eldalill v. Prins Vinter K. Wessel Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 3 2100 br ag 158
Karianne Hasselgård-Vibeke Pedersen D. Dalen Jarlsberg Travbane - 27/12 - 03 / 3 1609 dg a 16
Amanda Robertsen (A) Karianne Hasselgård (A) D. Dalen Biri Travbane 4 08/12 - 07 / 7 1609 30,6ag 29
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek D. Dalen Bjerke Travbane 1 06/12 - 07 / 10 2160 29,9 36
2 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -32 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 1 Plass 229 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 2 1609 31,5a 427
e. Aas Besta v. Spang Best G. Austevoll Biri Travbane 0 22/12 - 05 / 10 1609 28,9a 412
Jan-Arne Raab /Greåker O. Østre Bjerke Travbane 4 14/12 - 03 / 1 1609 28,4a 93
Anita Valstad Hagmann (S) Jan-Arne Raab (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 05 / 7 2100 br a 234
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek O. Østre Drammen Travbane 5 23/10 - 01 / 7 1700 29,1a 521
3 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -11 -0 -1 -2 -1 -22 000
Nume Vinn 2 Plass 186 277
6 år BRUN V v.Stiv Kuling C. Antonsen Biri Travbane 1 26/1 - 05 / 6 2100 29,4a 491
e. Nume Line v. Krembest C. Antonsen Momarken Travbane 7 09/1 - 01 / 6 2140 31,5ag 102
Cato Antonsen /Mysen C. Antonsen Momarken Travbane 2 12/12 - 07 / 8 2160 30,0 92
Sofia Adolfsson (A) Cato Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 3 30/11 - 03 / 9 2100 30,5a 225
Rød, grått skstk, stjerne på arm H. Bye Momarken Travbane 0 14/11 - 02 / 8 2160 34,6 470
4 2018: -11 -1 -1 -0 -1 -41 945 2017: -24 -7 -4 -1 -5 -168 508
Ra Tore 3 Plass 212 453
7 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 24/1 - 08 / 8 2100 br ag 213
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 09/1 - 01 / 7 2140 30,8ag 37
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Drammen Travbane 0 23/12 - 06 / 2 2100 31,1ag 72
Christina A. Hande (A) Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Biri Travbane 2 15/12 - 04 / 4 2100 29,2a 58
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 07 / 10 2100 31,0ag 24
5 2018: -7 -1 -0 -1 -1 -23 000 2017: -6 -0 -2 -0 -0 -15 000
Torpa Mai 4 Plass 168 888
8 år BRUN HP v.Åsajerven C. Antonsen Momarken Travbane 1 18/1 - 02 / 5 1640 30,1a 189
e. Eldpia v. Åsaelden S. Løvvold Bjerke Travbane 0 13/12 - 04 / 1 2140 33,4 249
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad S. Løvvold Momarken Travbane 2 14/11 - 02 / 2 2140 30,6 120
Siv Emilie Løvvold (A) Majken Amundsen (A) E. Killingmo Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 11 1609 37,8ag 110
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl M. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/4 - 05 / 12 2160 br g 71
6 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -32 094 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -53 666
Hadland Stjernen 5 Plass 214 874
6 år SVART H v.Alm Viktor O. Kjenner Bjerke Travbane 0 31/1 - 09 / 14 2160 31,5 503
e. Mamma v. Elding O. Kjenner Bjerke Travbane 0 24/1 - 08 / 1 2100 31,5ag 195
Josefine Mjølnerød /Halden K. Kvasnes Momarken Travbane 2 09/1 - 03 / 3 2140 30,1 27
Kristine Kvasnes (T) Jan Roar Mjølnerød (T) M. Jakobsson Färjestad 3 01/1 - 04 / 6 2160 30,0 79
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek J. Mjølnerød Färjestad 0 11/9 - 10 / 9 2160 29,3 29
7 2018: -14 -1 -2 -1 -5 -66 143 2017: -29 -5 -4 -1 -11 -161 318
Spang Express 6 Plass 240 959
7 år MØRKBR V v.Lome Elden C. Hande Klosterskogen Travbane 2 29/1 - 07 / 9 2120 32,6 77
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn O. Sagholen Momarken Travbane 6 09/1 - 01 / 8 2140 30,9a 231
Gunnar Kværne /Sem O. Sagholen Bjerke Travbane - 31/12 - 05 / 4 1609 dg a 186
Anne Grete Rasmussen (T) Gunnar Kværne O. Sagholen Drammen Travbane 6 23/12 - 06 / 12 2100 29,6a 483
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Bjerke Travbane 5 13/12 - 04 / 2 2140 30,9 294
8 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 1 Plass 214 048
7 år BRUN HP v.Krageboen K. Johansen Leangen Travbane 0 27/1 - 06 / 7 2160 31,0 g 246
e. Sigdalspila v. Drillo J. Undem Klosterskogen Travbane 6 22/1 - 05 / 1 2100 31,2 304
Per Arvesen /Mysen S. Hogner Momarken Travbane 6 09/1 - 03 / 5 2160 30,2 567
Silje Hogner (A) Per Arvesen (A) K. Handeland Forus Travbane 5 26/12 - 02 / 4 2060 30,5 g 193
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl P. Arvesen Drammen Travbane 6 23/12 - 09 / 12 2120 29,2 965
9 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 2 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) K. Ødegaard Sørlandets Travpark 0 14/1 - 04 / 9 1660 27,4 394
e. Trø Spika v. Spikeld K. Ødegaard Biri Travbane 0 22/12 - 05 / 4 1609 29,1ag 588
Stall Jumbo K. Ødegaard Momarken Travbane 5 12/12 - 01 / 2 2140 29,3 376
Julie Dahl Knut Arne Ødegaard (T) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 29/11 - 07 / 11 2100 31,0ag 496
lilla m/svarte side-/ermfelt, reklame K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 5 2100 29,4a 112
10 2018: -10 -1 -3 -0 -2 -46 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -14 000
Hugo 1 Plass 411 053
9 år BRUN V v.Spikeld H. Østborg Biri Travbane 2 26/1 - 04 / 6 1600 27,8 324
e. Hugina v. Ulfrigg H. Østborg Bjerke Travbane 0 17/1 - 01 / 5 2160 30,7 254
Kent Ove Stenberg /Svelvik M. Gundersen Biri Travbane 0 02/4 - 06 / 8 2100 26,9a 226
Hilde Marie Østborg (S) Glenn Kramer Stenberg (T) M. Gundersen Biri Travbane 0 24/3 - 03 / 10 2120 27,8 390
Rød m/svart V-bånd & ermstjerner, rek M. Gundersen Biri Travbane 3 10/3 - 07 / 3 2100 28,4a 124