<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
TIDSLØP
TIDSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre, 40 m. for tid 1.33,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -1 -0 -0 -6 -29 593 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -18 846
Lea R.B.* (S) 1 Plass 48 439
5 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Momarken Travbane 6 23/1 - 07 / 7 2180 38,4 92
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Romme 4 12/1 - 07 / 8 2160 36,0 84
Sverige U. Axelson Färjestad 6 18/12 - 01 / 1 2140 38,4 g 117
Ulrika Axelson (A) Therese Andersson E. Høitomt Momarken Travbane 5 12/12 - 08 / 7 2140 35,7 58
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Färjestad 2 04/12 - 10 / 1 2140 35,2 160
2 2018: -14 -0 -1 -2 -7 -32 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Dina 2 Plass 32 000
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 3 02/2 - 07 / 8 2120 38,4 60
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Momarken Travbane 2 23/1 - 07 / 2 2140 36,0 38
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane P 09/1 - 20 / 4 2160 35,4 P
Per Arvesen (A) P. Arvesen Momarken Travbane N 07/2 - 20 / 7 2160 43,9 r N
rød m/grønn vinkel
3 2018: -8 -3 -1 -1 -1 -58 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bork Oda 3 Plass 58 000
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin O. Østre Bjerke Travbane P 17/1 - 20 / 4 2160 37,8 P
e. Pålsflya v. Pål Even K. Johansen Biri Travbane - 29/9 - 20 / 3 2120 dgpp N
Mona Syvertsen /Brandbu Ø. Ruttenborg Biri Travbane N 21/5 - 23 / 7 2120 40,5 rg N
Ole Johan Østre (T) Mona Syvertsen Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 21/4 - 20 / 8 2120 dgpp N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane N 07/4 - 20 / 5 2120 45,6 g N
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -6 000
Ramstad Tuva 4 Plass 8 000
5 år SVART HP v.Lome Elden B. Syversen Bjerke Travbane 0 10/5 - 09 / 6 2140 40,9 g 825
e. Ramstad Il v. Engli Svarten B. Syversen Momarken Travbane 7 16/4 - 08 / 5 2140 42,3 g 291
Melinda Solbakken-Bent Solbakken B. Syversen Momarken Travbane 6 28/3 - 07 / 5 2140 38,9 g 1061
Bjarne Syversen (A) B. Syversen Jarlsberg Travbane 8 17/3 - 08 / 11 2100 38,1 g 1860
Blå m/hvitt sk.stk,røde seler,rek B. Syversen Momarken Travbane P 23/1 - 20 / 9 2160 42,0 g P
5 2018: -9 -0 -1 -0 -4 -18 000 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -13 000
Perle Vilja 5 Plass 31 000
4 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 22/1 - 03 / 10 2120 38,8 570
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Bjerke Travbane 4 28/12 - 03 / 6 2140 36,0 934
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Drammen Travbane 8 30/10 - 07 / 1 2100 45,6 g 418
Jan Martin Bjerring (T) J. Bjerring Jarlsberg Travbane 7 27/10 - 08 / 2 2100 38,1 328
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 0 04/10 - 09 / 1 2140 39,7 g 261
6 2018: -4 -2 -0 -0 -1 -27 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elvin 6 Plass 27 000
4 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane P 03/1 - 20 / 4 2160 37,6 P
e. Holter Mia v. Høiby Kongen E. Killingmo Bjerke Travbane 20/7 - 20 / 4 1660 50,7 B
Stall Elvin S. Weberg Momarken Travbane 05/7 - 22 / 3 2160 55,2 B
Hans Chr. Holm (T) Erik Killingmo (T)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
7 2018: -9 -0 -1 -2 -2 -23 000 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 1 Plass 42 500
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 01/2 - 06 / 3 1609 32,5a 167
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 25/1 - 06 / 7 2100 35,2a 284
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 23/1 - 07 / 8 2180 36,3 g 60
Frode Mjølnerød (A) Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 12/12 - 08 / 11 2140 35,3 g 95
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Drammen Travbane 2 21/9 - 03 / 4 2100 33,9 405
8 2018: -7 -1 -0 -2 -3 -38 000 2017: -3 -1 -1 -0 -1 -24 000
Kaiaperla 2 Plass 62 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 8 24/11 - 03 / 15 2120 35,7 83
e. Kaianett v. Pajaprins E. Høitomt Momarken Travbane 1 14/11 - 10 / 4 2140 34,7 43
Kari Grete O. Seielstad-Terje Seielstad A. Stensen Drammen Travbane 2 30/10 - 08 / 4 2100 35,6 40
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane P 13/10 - 20 / 3 2120 37,8 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -1 -0 -1 -11 212
Turbo Svarta 3 Plass 11 212
6 år SVART HP v.H.G. Balder A. Eggen Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 8 2140 br g 684
e. Thuli Erla v. Eng Svarten A. Eggen Romme 0 01/8 - 05 / 12 2160 35,3 507
Wenche Svanberg /Oslo A. Eggen Biri Travbane 6 23/7 - 08 / 8 2120 34,2 442
Arild Eggen (T) A. Eggen Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 09 / 4 1600 35,8 g 367
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl A. Eggen Drammen Travbane 0 19/3 - 02 / 1 2100 br 394
10 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -23 000
Spang Remina 4 Plass 35 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 4 25/1 - 06 / 4 2100 36,1a 267
e. Tullmi v. Spang Best I. Mysen Bjerke Travbane 0 10/1 - 01 / 1 2140 36,5 g 423
Iselin Mysen-Marinus A. Beck V. Hop Bjerke Travbane - 29/11 - 10 / 1 2140 dg 128
Kai Johansen (T) Iselin Mysen (A) V. Hop Biri Travbane 6 24/11 - 04 / 8 2120 34,9 g 183
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Momarken Travbane 2 05/11 - 03 / 4 2140 35,9 124
11 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -14 000 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -46 000
Frøyu Birk 5 Plass 60 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin S. Bendiksen Klosterskogen Travbane 6 22/1 - 03 / 8 2120 39,5 g 20
e. Frøyu Sara v. Lome Elden S. Bendiksen Biri Travbane 1 24/11 - 03 / 1 2100 34,2 71
Stall Moro Med Hest S. Bendiksen Drammen Travbane 1 17/10 - 07 / 5 2100 37,6 41
Stine Marlen Bendiksen (T) S. Bendiksen Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 6 2120 37,7 P
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl
12 2018: -4 -1 -0 -1 -1 -27 333 2017: -3 -2 -0 -0 -0 -28 000
Osen Expressa 1 Plass 55 333
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 13/1 - 01 / 1 2100 33,5 g 12
e. Venn Vara v. Bork Rigel J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 11 2140 dg 14
Rune Jensen-Ludvig Jensen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 01/12 - 07 / 3 2100 33,0 12
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 17/11 - 01 / 3 2100 32,7 16
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Momarken Travbane P 24/10 - 20 / 9 2160 36,0 P