<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5


Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.001 kr., 40 m. ved 40.001 kr.
For 3-12-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-3 Plass : 1-5-3

1 2019: -5 -1 -0 -0 -2 -20 000 2018: -14 -1 -1 -2 -4 -51 500
Victor's Voice 2040 1 Plass 78 500
5 år BRUN H v.Thai Tanic L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 08 / 7 2100 21,6 g 133
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) H. Øverdal Sørlandets Travpark 7 14/1 - 08 / 3 2140 21,4ag 383
Svein J. Guttormsen-Silje Kristin Eilertsen Å. Tengsareid Forus Travbane 6 10/10 - 07 / 3 2040 20,6 rg 24
L. Kolle Silje Kristin Eilertsen (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 07 / 8 2100 19,1 140
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 08 / 3 2100 19,3 g 207
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -6 080
Diciembre Azul* (FR) 2 Plass 9 617
5 år RØDBRUN H v.Orlando Vici (FR) K. Paoljærvi Oulu 0 26/1 - 01 / 1 2100 20,2a 71
e. Joyeuse d'Or (FR) v. Vroum d'Or (FR) K. Paoljærvi Harstad Travpark 4 07/1 - 02 / 1 2040 20,7 50
Frankrike K. Paoljærvi Harstad Travpark 3 16/12 - 07 / 2 2060 21,5 54
L. Vebostad Hanna Kariniemi (A) B. Angot FRANKRIKE 0 02/7 - 03 / 1 2500 nc -
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. A. Barrier FRANKRIKE 0 17/4 - 02 / 1 2800 nc -
3 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -19 -1 -2 -2 -8 -56 500
Funny Filiokus 2060 1 Plass 98 500
9 år BRUN HP v.From Above* (S) T. Lagesen Harstad Travpark 6 21/1 - 03 / 2 2040 20,2 340
e. Strictly Love (S) v. J.R. Broline* (US) L. Vebostad Harstad Travpark 5 07/1 - 02 / 7 2080 21,8 g 247
Trine Veronica Opdahl-Otelie Sandvoll T. Lagesen Harstad Travpark 0 02/12 - 06 / 1 2040 22,5 g 164
T. Lagesen Beate Bergly Løvsal T. Lagesen Harstad Travpark - 25/11 - 02 / 1 1600 dg a 146
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl T. Lagesen Harstad Travpark P 14/10 - 20 / 1 2040 21,3 P
4 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -8 445 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -1 842
Verna Mafiosa* (FI) 2 Plass 33 559
8 år BRUN HP v.Turnpike Taylor* (US) J. Saarela Oulu 5 16/1 - 09 / 1 2100 19,7a 485
e. Indra Scotch (S) v. Indus (DK) J. Mänty Harstad Travpark 3 07/1 - 02 / 4 2060 19,6 166
Finland J. Hurme Oulu 0 15/12 - 03 / 1 2100 19,5a 350
J. Mänty Sari Björnholm (A) P. Lehtola Paikallisravit Lapissa - 10/6 - 05 / 2 2020 dg -
Rød/blå P. Ahvenjärvi Rovaniemi 0 03/6 - 11 / 2 2100 20,6ag 1178
5 2018: -11 -3 -2 -0 -3 -58 239 2017: -8 -2 -2 -2 -0 -56 908
Ocu* (FI) 2080 1 Plass 125 476
5 år BRUN H v.Like Di Poggio* (IT) S. Raitala Oulu - 27/1 - 05 / 1 1600 dg a 44
e. Cicita (FI) v. Archduke Kemp (S) K. Paoljærvi Harstad Travpark 1 07/1 - 04 / 1 2040 17,0a 14
Finland K. Paoljærvi Oulu 2 28/12 - 05 / 1 2100 16,4a 166
K. Palojærvi K. Paoljærvi Harstad Travpark 1 16/12 - 02 / 1 2040 18,1ag 30
rød/hvit/svart K. Paoljærvi Boden 3 28/4 - 09 / 1 2140 16,2a 37
6 2018: -9 -0 -2 -1 -4 -33 240 2017: -13 -1 -1 -3 -3 -33 869
Texas Joe* (S) 2 Plass 74 658
6 år M.BRUN V v.Judge Joe* (US) K. Paoljærvi Oulu 2 27/1 - 03 / 1 2100 18,0a 252
e. Town Hall Babe* (US) v. Amigo Hall (US) H. Holm Harstad Travpark 2 07/1 - 02 / 6 2080 18,7 16
Finland J. Luusuaniemi Harstad Travpark 1 16/12 - 07 / 5 2080 19,0 18
M. Niva Hanna Kariniemi (A) K. Paoljærvi Boden 0 30/10 - 10 / 1 2140 18,2a 744
Svart/hvit/gul med reklame. K. Paoljærvi Rovaniemi 5 22/10 - 11 / 1 2100 18,1a 328
7 2018: -7 -0 -1 -1 -4 -22 000 2017: -14 -0 -0 -4 -7 -41 500
Easy Power M.E. 3 Plass 63 500
5 år BRUN HP v.Magnetic Power (US) D. Dalen Harstad Travpark 2 21/1 - 03 / 1 2040 19,8 28
e. Nadja Waltter (FI) v. Speedy G.B.* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 16/12 - 03 / 4 2100 17,6a 152
Cathrine Olsen /Leknes M. Gundersen Biri Travbane 4 08/12 - 02 / 7 2100 19,0a 92
G. Antonsen Cathrine Olsen (A) H. Storås Momarken Travbane 8 21/11 - 07 / 9 2140 19,3a 745
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame H. Storås Biri Travbane 6 10/11 - 02 / 10 2100 20,1a 508