<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-10 Plass : 4-7-10

1 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -34 000
Ask Embla 2100 1 Plass 72 000
5 år BRUN HP v.Wik Stjernen A. Frønes Momarken Travbane 0 09/1 - 04 / 8 2160 34,4 g 262
e. Horgen Bente v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/10 - 02 / 15 2160 33,1 g 427
Rune Ellingsen /Loddefjord J. Undem Bjerke Travbane - 07/10 - 02 / 2 2140 dg 652
A. Frønes Lene Gravklev Wiik G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 01 / 13 2140 31,1 94
Mørkblå m/burg. ermer, reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 03 / 12 2100 31,0ag 728
2 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2017: -8 -1 -1 -4 -2 -38 000
Kongs Nota 2 Plass 49 000
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 08 / 6 2120 35,0 25
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Drammen Travbane 1 07/9 - 03 / 9 2120 32,1 g 74
Kjell Sagedal-Jan Sagedal A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 17/8 - 04 / 4 2100 33,0 26
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Drammen Travbane 3 12/8 - 01 / 6 2100 31,6 61
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 5 31/7 - 03 / 14 2120 34,3 g 68
3 2018: -6 -0 -1 -3 -2 -29 500 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 3 Plass 66 500
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Jarlsberg Travbane 3 19/1 - 01 / 6 2100 32,3a 93
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 2 2140 34,1 g 205
Gry Vigdis Bachmann /Fetsund O. Østre Bjerke Travbane - 06/12 - 07 / 4 2140 dg 116
G. Bachmann K. Johansen Bjerke Travbane - 22/11 - 05 / 1 2140 dg 150
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl O. Østre Biri Travbane 4 10/11 - 04 / 5 2100 32,9 g 58
4 2018: -7 -1 -2 -2 -0 -40 000 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -39 000
Aarbakks Evelyn 4 Plass 79 000
5 år BRUN HP v.Rapp Best M. Gundersen Bjerke Travbane 3 24/1 - 03 / 8 1640 32,3 135
e. Fjære Besta v. Spiktoto O. Østre Jarlsberg Travbane 2 19/1 - 01 / 9 2100 32,2a 73
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 02 / 5 2100 33,0ag 66
O. Østre Anniken Mastereid T. Solberg Bjerke Travbane 1 29/11 - 10 / 2 2140 33,8 g 65
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 3 16/11 - 02 / 4 2100 32,0a 140
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -1 -0 -0 -21 660
Brekke Blesen 5 Plass 47 660
7 år SVART V v.Krageboen S. Eilefsen Klosterskogen Travbane - 14/4 - 04 / 5 2100 dg r 70
e. Kosine v. Kos Knekten S. Eilefsen Färjestad 1 27/2 - 02 / 1 2140 32,0 19
Martine Wessel /Stokke S. Eilefsen Sørlandets Travpark 2 12/2 - 08 / 7 2180 31,0 41
T. Fløysand Martine Wessel (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 22/12 - 02 / 1 2100 35,1ar 16
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek K. Roe Sørlandets Travpark 0 27/8 - 01 / 7 2180 31,1 g 62
6 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -23 000 2017: -9 -1 -2 -1 -2 -34 000
Spang Barry 6 Plass 57 000
8 år BRUN V v.Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 28/1 - 03 / 5 2180 33,7 49
e. Spang Koso v. Kos Knekten D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 06/1 - 01 / 3 2120 33,5 134
Asbjørn Steen /Froland Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 27/12 - 05 / 7 2100 34,5ag 47
E. Høitomt Asbjørn Steen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 03/12 - 07 / 3 2160 31,4 175
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 19/11 - 07 / 8 2180 32,5 g 111
7 2018: -16 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 7 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 8 23/1 - 03 / 1 2140 34,5 225
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 6 2160 31,7 215
John Øystein Gjønnes /Fannrem Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 06/1 - 01 / 5 2120 34,1 80
H. Eggen Eivind Gravdal (T) H. Eggen Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 8 2140 35,2 g 150
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 01 / 5 2100 31,8 285
8 2018: -9 -0 -1 -1 -4 -25 000 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 8 Plass 74 988
6 år SVART HP v.Åsajerven P. Midtfjeld Momarken Travbane - 23/1 - 03 / 3 2140 dg 212
e. Polar Pila v. Pilmin T. Solberg Bjerke Travbane 4 03/1 - 04 / 8 2140 33,2 r 68
Stall Solbacka T. Solberg Bjerke Travbane 4 21/12 - 03 / 3 2100 31,7a 209
V. Hop Frode Larsen M. Andersson Färjestad 4 04/12 - 08 / 3 2140 33,6 g 48
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 10 2100 br g 587
9 2018: -4 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Dan Viking 9 Plass 64 500
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 09/1 - 04 / 12 2160 32,1 95
e. Alm Diana v. Tand Troll* (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 03/5 - 05 / 11 2140 32,8 g 39
Kjersti Skofsrud-Adrian Skofsrud Å. Tengsareid Biri Travbane - 02/4 - 03 / 10 2100 dg a 42
K. Johansen Trond Skofsrud (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 02/12 - 07 / 7 2100 31,5ag 66
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 31/10 - 02 / 3 2100 32,8a 62
10 2018: -4 -0 -0 -2 -2 -16 500 2017: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Helt Konge 10 Plass 62 000
8 år LYSBRUN V v.Lome Kongen M. Gjermundrød Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 04 / 8 2120 31,3 507
e. Arna Frøkna v. Braute M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 01 / 5 2100 29,1a 337
Maren Andrea Varild Gjermundrød /Sandefjord M. Gjermundrød Bjerke Travbane 0 22/5 - 02 / 11 1609 29,1a 789
M. Høitomt Maren Andrea Gjermundrød (A) M. Gjermundrød Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 06 / 1 2100 32,6 257
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Gjermundrød Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 02 / 6 2100 33,6a 96