Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
RINGSAKER OG OMEGN TRAVLAGS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 22.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-2 Plass : 7-8-2

1 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -5 -0 -0 -1 -4 -14 000
Torden Fant 2100 1 Plass 24 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Klosterskogen Travbane 7 22/1 - 03 / 6 2120 39,7 g 282
e. Furia v. Ara Svarten O. Østre Biri Travbane 6 12/1 - 03 / 1 2100 35,4 g 308
Ragne Jorid Kopland-Johan Kopland O. Østre Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 9 2120 37,2 g 266
O. Østre Ragne Jorid Kopland O. Østre Bjerke Travbane 6 28/12 - 03 / 11 2160 35,4 327
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Biri Travbane 8 15/12 - 08 / 8 2120 36,1 g 161
2 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 2 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 25/1 - 06 / 2 2100 37,0ag 211
e. Steinsvad Il v. Ilmin Å. Tengsareid Biri Travbane 5 12/1 - 03 / 8 2100 34,7 g 287
Magne T. Haadem /Aurdal O. Mikkelborg Biri Travbane - 10/11 - 08 / 8 2120 dg 166
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 7 2120 dg 96
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 15/10 - 08 / 8 2120 36,9 g 124
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -9 964
Skansina* (S) 3 Plass 14 367
7 år SVART HP v.Odin Tabac* (S) O. Sagholen Momarken Travbane 5 23/1 - 07 / 5 2160 37,8 g 244
e. Afrodite M.O.* (S) v. Ara Svarten K. Lindberg Färjestad 3 18/12 - 01 / 2 2140 36,5 425
Sverige O. Sagholen Momarken Travbane 7 12/12 - 08 / 2 2140 36,1 232
O. Sagholen Helena Jörgensen Arenander O. Sagholen Momarken Travbane 5 14/11 - 10 / 6 2140 36,1 g 184
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 05/11 - 20 / 4 2160 39,7 P
4 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -15 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Junisol 2120 1 Plass 43 500
6 år SVART HP v.Troll Kos H. Eggen Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 1 2140 32,9 g 379
e. Slogum Prinsessa v. Slogum Bjørn A. Akselsen Momarken Travbane 8 09/1 - 04 / 6 2140 35,3 g 397
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 12/7 - 05 / 7 2140 40,0 rg 560
K. Kvasnes Kjell Øyhaugen K. Kvasnes Biri Travbane P 18/6 - 20 / 7 2120 37,5 P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 02/11 - 01 / 9 2100 br arg 291
5 2018: -17 -5 -4 -4 -2 -246 907 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Briskebytrikken 2 Plass 253 907
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen E. Rennesvik Biri Travbane 3 12/1 - 03 / 10 2120 32,6 g 57
e. Vesle Rappa v. Pål Even E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 05 / 7 2120 34,2 38
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Drammen Travbane 6 20/12 - 07 / 4 2100 37,1 g 34
E. Rennesvik Dag Erik Raastad E. Rennesvik Momarken Travbane 2 05/12 - 08 / 11 2140 35,7 48
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Mikkelborg Biri Travbane 0 02/6 - 08 / 1 2100 39,3 97
6 2018: -19 -2 -3 -5 -5 -96 859 2017: -9 -0 -1 -1 -7 -25 935
Åsaoline 3 Plass 122 794
5 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Biri Travbane 3 26/1 - 08 / 3 2100 33,8 501
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 3 2140 dg 176
Turid Helgemo /Siggerud H. Storås Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 05 / 11 2140 34,2 330
H. Storås Øystein Bjørnstad (A) H. Storås Biri Travbane 6 15/12 - 08 / 11 2140 34,7 256
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Storås Biri Travbane 6 08/12 - 08 / 4 2100 33,8 277
7 2018: -12 -1 -1 -0 -3 -32 000 2017: -14 -1 -0 -1 -6 -33 000
Kristinstjerna 4 Plass 65 000
7 år SVART HP v.Åsajerven I. Melby Leangen Travbane 4 27/1 - 01 / 7 2160 35,6 165
e. Perle Guro v. Elding I. Melby Leangen Travbane 2 08/1 - 08 / 6 2180 35,0 64
Sigurd Johan Grindstuen-Erna Furset I. Melby Leangen Travbane 3 28/12 - 03 / 5 2160 36,1 91
E. Høitomt Sigurd Johan Grindstuen E. Høitomt Biri Travbane 0 08/12 - 08 / 10 2120 34,3 90
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Blekkan Leangen Travbane 4 06/11 - 08 / 1 2140 33,4 46
8 2018: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2017: -19 -0 -0 -0 -13 -30 448
Påkka Håntas 5 Plass 65 448
7 år SVART HP v.Slått Eld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/1 - 10 / 2 2140 36,0 g 309
e. Nornes Iba v. Elding O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 01 / 5 2100 33,4a 283
Anne-Marie Karlsen /Elverum B. Steinseth Momarken Travbane 5 09/1 - 04 / 4 2140 33,2 595
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 15/12 - 08 / 9 2140 35,9 230
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/10 - 09 / 4 2140 33,2 g 135
9 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -24 000
Rapp Rauen 6 Plass 28 000
4 år RØD V v.Wik Stjernen K. Malmin Biri Travbane 0 26/1 - 08 / 2 2100 34,5 g 343
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 4 10/1 - 01 / 6 2140 35,4 474
Sigrun Engevold-Kari Røise G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 10/12 - 07 / 6 2120 34,6 g 180
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 0 24/11 - 03 / 8 2120 37,8 g 221
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Wollebæk Bjerke Travbane - 09/8 - 02 / 5 2100 g0 ag 628
10 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 2140 1 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Momarken Travbane 7 23/1 - 03 / 4 2140 34,4 g 403
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Sørlandets Travpark 0 14/1 - 02 / 3 2140 33,9 g 942
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 3 06/1 - 01 / 4 2120 34,0 g 330
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 03/1 - 04 / 1 2140 34,7 g 311
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 21/12 - 03 / 5 2100 31,9a 507