<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:05 V4-2
CORNELLS LØP
DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-2 Plass : 4-3-2

1 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -9 -2 -1 -0 -2 -44 000
Erga Fanten 1609 1 Plass 90 111
5 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Momarken Travbane 8 18/1 - 07 / 5 2140 32,8a 22
e. Moe Fenja v. Moe Odin F. Westberg Leangen Travbane 0 17/7 - 06 / 4 1640 28,7ag 93
Frode Larsen /Mysen F. Westberg Kongsvinger Travbane 4 05/7 - 04 / 9 1600 29,1a 88
K. Johansen Erik Killingmo (T) F. Westberg Leangen Travbane 1 12/6 - 05 / 3 2160 29,4 112
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm F. Westberg Leangen Travbane 8 22/5 - 03 / 2 2140 33,3 56
2 2018: -10 -3 -0 -3 -2 -96 610 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -28 500
Vik Jet 2 Plass 185 110
9 år SVART V v.Nordli Svarten L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 29/1 - 02 / 7 2100 34,7a 168
e. Vik Jill v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 3 10/1 - 05 / 7 1609 29,9a 40
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 01/12 - 02 / 5 2100 29,8a 146
L. Kolle Gunn Tove S. Buaas T. Solberg Momarken Travbane 5 21/11 - 01 / 10 2140 31,5a 89
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Gaustad Momarken Travbane 0 14/10 - 01 / 3 2140 32,8 rg 635
3 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -6 -79 769
Ros Lilja 3 Plass 87 769
4 år SVARTBRUN HP v.Tekno Odin O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 13/1 - 01 / 4 2120 31,2 82
e. Nordli Svarta v. Spikeld O. Sagholen Drammen Travbane 4 23/12 - 04 / 9 2100 30,3a 374
Bjørg Laupsa-Torstein Laupsa O. Sagholen Bjerke Travbane 0 06/12 - 07 / 6 2160 32,3 101
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 3 22/11 - 05 / 10 2160 31,6 125
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 5 14/11 - 04 / 4 2140 29,9ag 181
4 2018: -10 -2 -0 -1 -2 -55 000 2017: -13 -1 -3 -0 -4 -68 000
Komnes Molla 4 Plass 158 000
5 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 4 2140 32,6 214
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 03/12 - 04 / 4 2160 30,3 399
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 5 16/11 - 05 / 3 1609 29,1ag 286
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 04 / 11 2120 31,7 rg 143
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 1 2120 29,2 701
5 2018: -10 -0 -1 -2 -4 -38 000 2017: -22 -0 -2 -3 -9 -56 264
Åsrud Rappa 5 Plass 106 264
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Mathisen Biri Travbane 4 26/1 - 02 / 5 2100 31,3a 263
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Mathisen Bjerke Travbane 6 20/1 - 02 / 8 2100 31,5ag 478
Hans Løne /Åsvang K. Mathisen Biri Travbane 0 12/1 - 07 / 7 2120 30,4 279
K. Mathisen Hans Løne K. Mathisen Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 5 2100 32,1ag 427
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 4 15/12 - 03 / 6 2100 31,4a 125
6 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Kuven Bambi 6 Plass 110 500
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/8 - 03 / 1 2100 32,2a 315
e. Kuven Texa v. Saje (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 04/1 - 02 / 2 1640 31,8 85
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Johansen Biri Travbane - 25/11 - 06 / 3 1609 dg a 110
E. Høitomt Kjell Øyhaugen B. Steinseth Drammen Travbane 0 14/11 - 06 / 12 1700 33,1ag 731
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek J. Borgen Bergen Travpark 0 29/9 - 05 / 5 2100 31,9 661
7 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 7 Plass 103 500
6 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 5 1609 47,9a 168
e. Børke Berta v. Lykke Gutten T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/11 - 05 / 4 1609 31,5a 78
Mona Syvertsen /Brandbu V. Hop Biri Travbane 0 10/11 - 05 / 11 1609 30,7a 233
O. Østre Mona Syvertsen O. Østre Drammen Travbane 0 30/10 - 05 / 8 1700 31,7a 286
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Biri Travbane 7 20/10 - 07 / 2 2100 31,0ag 140
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Kalima 8 Plass 104 500
11 år BRUN HP v.Moe Odin S. Borstad Bjerke Travbane 4 10/1 - 05 / 9 1609 31,1a 2397
e. Bolis v. Kipmin S. Borstad Bjerke Travbane 0 04/1 - 05 / 7 1609 31,2a 603
Stein Isak Borstad /Roverud S. Borstad Biri Travbane 7 22/12 - 04 / 1 2100 33,0a 707
S. Borstad S. Borstad Momarken Travbane 0 05/12 - 04 / 7 2680 33,4 622
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Bjerke Travbane P 11/10 - 22 / 5 2160 35,7 P
9 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 9 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin T. Lindbak Bjerke Travbane 5 10/1 - 05 / 1 1609 31,2a 504
e. Valle Lill v. Spikeld O. Mikkelborg Biri Travbane 0 22/12 - 04 / 3 2100 33,1a 175
Bente Eliassen /Raufoss T. Lindbak Jarlsberg Travbane 6 01/12 - 02 / 3 2100 30,7ag 220
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 3 06/11 - 02 / 4 2100 31,3a 102
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 3 2100 31,0a 128
10 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -66 000
Kringlers Frida 10 Plass 81 364
6 år BRUNSVART HP v.Åsajerven L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 1 2140 31,1 349
e. Vikenmai v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 4 04/1 - 05 / 6 1609 30,7a 111
Bjørn Jensen /Maura L. Kolle Bjerke Travbane 3 20/12 - 02 / 7 2160 32,7 77
Å. Tengsareid Bjørn Jensen K. Johansen Momarken Travbane 0 05/12 - 04 / 3 2660 br g 110
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 1 15/11 - 03 / 2 2140 31,9 104
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -33 212
Rappen 11 Plass 102 712
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy G. Austevoll Bjerke Travbane 6 10/1 - 05 / 10 1609 31,7ag 183
e. Mor Lille v. Spang Best G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/12 - 03 / 8 1609 35,6ag 80
Tarald Straume-Åse Høivik G. Austevoll Bjerke Travbane - 16/11 - 05 / 9 1609 g0 ag 81
G. Austevoll Tarald Straume E. Rennesvik Bjerke Travbane - 25/10 - 05 / 1 2100 dg a 256
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 02/10 - 01 / 8 1609 28,4a 319