<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
NEPTUNS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige 2.000 - 27.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-6-3 Plass : 8-6-3

1 2018: -7 -0 -0 -0 -6 -18 000 2017: -7 -0 -0 -2 -5 -19 500
Engas Stjerneskudd 1609 1 Plass 37 500
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) F. Hansen Bjerke Travbane 8 25/1 - 06 / 5 2100 37,9a 296
e. Engas Stjerne v. Rigel Jo F. Hansen Drammen Travbane 7 20/12 - 07 / 15 2140 35,3 253
Monica Olsen-Ryum /Gullag F. Hansen Drammen Travbane 7 23/10 - 07 / 11 2120 36,3 319
F. Hansen Monica Olsen-Ryum F. Hansen Biri Travbane 8 06/10 - 08 / 12 2100 34,3 g 496
blå m/hvite bomber, mansjetter. F. Hansen Drammen Travbane 3 21/9 - 03 / 3 2100 34,0 419
2 2018: -16 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 2 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 5 25/1 - 06 / 10 2100 36,5a 291
e. Edel Jenta v. Alm Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/1 - 01 / 2 2140 35,8 144
Merete Viksås /Roa E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 05/1 - 05 / 10 2140 35,3 296
H. Holm Merete Viksås M. Jakobsson Färjestad 1 04/12 - 10 / 3 2140 35,2 78
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 07 / 9 2120 br g 901
3 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 3 Plass 46 000
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 25/1 - 06 / 7 2100 35,2a 284
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 23/1 - 07 / 8 2180 36,3 g 60
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 12/12 - 08 / 11 2140 35,3 g 95
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Drammen Travbane 2 21/9 - 03 / 4 2100 33,9 405
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Drammen Travbane - 18/5 - 02 / 5 2100 dg 200
4 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 4 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane - 12/1 - 03 / 13 2120 g5 g 447
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane 0 24/11 - 04 / 10 2120 37,5 g 169
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Biri Travbane 5 10/11 - 08 / 6 2120 36,2 g 85
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Biri Travbane 1 20/10 - 03 / 2 2100 35,3 132
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Drammen Travbane 4 09/10 - 08 / 4 2100 36,4 g 754
5 2018: -10 -0 -1 -0 -7 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Vinn Erle 5 Plass 34 000
7 år SVART HP v.Krageboen K. Kvasnes Biri Travbane 7 12/1 - 03 / 7 2100 36,6 g 437
e. Vintalill v. Atom Vinter P. Sem Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 07 / 7 2120 37,1 g 226
Cathrine Slaaen Øyhaugen-Kjetil Andre Øyhaugen G. Austevoll Drammen Travbane 7 31/7 - 03 / 5 2100 35,5 102
E. Høitomt Cathrine Slaaen M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 08 / 1 2100 37,4 rg 682
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane 5 21/10 - 08 / 5 2100 35,7 g 1070
6 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -20 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Engas Vesla 6 Plass 41 000
13 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 3 10/1 - 01 / 3 2140 35,2 321
e. Skrims Terna v. Øylan D. Dalen Bjerke Travbane 5 28/12 - 03 / 12 2160 35,3 124
Jon Harald Berge-Mona Berge D. Dalen Momarken Travbane 0 21/11 - 08 / 2 2140 35,8 g 345
D. Dalen Jon Harald Berge D. Dalen Drammen Travbane 0 11/5 - 02 / 2 2100 32,0a 168
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 28/11 - 03 / 5 2100 33,8 g 62
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Kims Lilja 7 Plass 4 000
7 år BRUN HP v.Briskeby Philip Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 12/1 - 03 / 3 2100 br 748
e. June v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 3 2100 41,5 574
Arne M. Øyen /Østre Gausdal Ø. Mathisen Biri Travbane 5 11/8 - 08 / 4 2100 36,8 209
K. Mathisen Arne M. Øyen Ø. Mathisen Biri Travbane 8 14/7 - 08 / 7 2100 35,1 714
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane P 21/5 - 20 / 7 2120 40,4 P
8 2018: -6 -6 -0 -0 -0 -80 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lesja Odin 8 Plass 92 000
5 år BRUN V v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 1 25/1 - 06 / 8 2100 32,4a 11
e. Spik Tara v. Spikeld M. Gundersen Biri Travbane 1 12/1 - 03 / 4 2100 30,7 12
Frithjof Riis /Trondheim E. Schem Bjerke Travbane P 03/1 - 20 / 5 2160 31,6 P
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Biri Travbane 1 26/8 - 08 / 5 2100 32,2 11
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane P 29/6 - 22 / 10 2160 31,9 P
9 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 9 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/1 - 06 / 1 2100 br a 364
e. Schumina v. Schuvar A. Wright Bjerke Travbane 8 28/12 - 03 / 14 2160 39,0 g 723
Audun Tandberg-Reidun Bøhn A. Wright Drammen Travbane 0 14/9 - 02 / 3 2100 br rg 1035
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) D. Dalen Kala Landbane - 19/8 - 03 / 1 1900 dg 255
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 04 / 3 2100 35,8 g 515
10 2018: -11 -4 -1 -1 -2 -82 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 10 Plass 98 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling T. Lindbak Biri Travbane 0 08/12 - 08 / 2 2100 39,4 307
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten O. Kjenner Bjerke Travbane 0 29/11 - 10 / 3 2140 36,7 533
Erling Knutsen /Brandbu O. Mikkelborg Biri Travbane 8 24/11 - 04 / 1 2100 36,0 266
O. Kjenner Erling Knutsen K. Malmin Bjerke Travbane 8 06/9 - 09 / 9 2160 46,0 161
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 5 2140 br a 266