<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
FINALE CHAMPION TEMPO-LØPET
FINALE CHAMPION TEMPO-LØPET
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-1 Plass : 6-3-1

1 2018: -8 -3 -1 -3 -1 -116 472 2017: -4 -0 -1 -1 -0 -23 030
Finnskog Nox 2140 1 Plass 203 901
5 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Bjerke Travbane 3 24/1 - 05 / 6 2100 32,0ag 373
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Färjestad 2 04/12 - 08 / 10 2180 31,3 71
Stall Kulblik H. Kulblik Romme 0 17/11 - 11 / 10 1660 32,6 g 112
H. Kulblik H. Kulblik Färjestad 3 06/11 - 08 / 11 2180 30,9 136
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 0 18/6 - 08 / 2 2100 31,2a 27
2 2018: -4 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -10 -4 -3 -2 -0 -101 000
Kolbu Kæsj 2 Plass 128 000
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 10 2100 32,1a 37
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Bjerke Travbane 6 11/1 - 03 / 6 2100 30,2ag 32
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Biri Travbane 1 22/12 - 04 / 2 2100 31,2a 31
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Biri Travbane 1 08/12 - 07 / 6 1609 30,1a 41
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 3 18/10 - 02 / 6 2160 29,5 96
3 2018: -12 -0 -3 -0 -4 -60 000 2017: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000
Lygna Lotte 3 Plass 174 554
5 år SVART HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 24/1 - 05 / 7 2100 31,7a 234
e. Lygna Larsi v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 5 17/1 - 06 / 11 2140 30,0 213
Stall Lygnasæter A. Stensen Leangen Travbane 0 18/12 - 08 / 9 1640 30,8a 138
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/12 - 03 / 2 1609 34,5a 24
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Leangen Travbane 3 26/11 - 03 / 4 1640 29,6ag 44
4 2018: -14 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 4 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas G. Flåten Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 11 2100 32,7a 185
e. Skogli Flickan v. Elding G. Flåten Bjerke Travbane 2 10/1 - 05 / 2 1609 29,9ag 78
May-Liss Moe /Barkåker J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 6 2100 34,7a 444
G. Flåten May-Liss Moe J. Hansen Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 05 / 8 2100 31,2a 94
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 01/12 - 02 / 10 2100 30,0a 582
5 2018: -12 -1 -0 -0 -6 -37 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 5 Plass 138 000
5 år BRUN H v.Storm Jo M. Gundersen Bjerke Travbane 6 24/1 - 05 / 12 2100 32,4a 354
e. Lesja Svarta v. Elding A. Stensen Leangen Travbane 0 08/1 - 03 / 9 1640 32,8ag 42
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal E. Høitomt Biri Travbane 2 22/12 - 04 / 9 2100 31,3a 137
M. Gundersen Kjell Øyhaugen E. Høitomt Momarken Travbane 4 05/12 - 04 / 9 2680 32,0 196
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Momarken Travbane 6 21/11 - 01 / 4 2140 31,5a 65
6 2018: -6 -2 -1 -1 -1 -87 500 2017: -7 -3 -0 -1 -2 -90 000
Moe Tyr 6 Plass 177 500
4 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/1 - 05 / 4 2100 32,4ag 18
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Momarken Travbane 3 29/12 - 04 / 9 2160 30,2 28
Tor-Martin Moe /Sundebru G. Mikkelsen Bjerke Travbane 10 10/9 - 06 / 7 2100 28,3ag 189
E. Høitomt Tor-Martin Moe E. Høitomt Bjerke Travbane 4 29/8 - 08 / 10 2100 29,6ag 78
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 02 / 1 2100 28,2a 17
7 2018: -9 -2 -1 -2 -2 -70 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 7 Plass 171 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 24/1 - 05 / 1 2100 31,5a 82
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 09/1 - 07 / 6 2140 30,8a 25
Bjørn Gulbransen /Røyse O. Mikkelborg Momarken Travbane 7 05/12 - 04 / 8 2680 33,1 g 60
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane - 04/11 - 02 / 9 2140 dg 55
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 23/10 - 03 / 6 2100 29,9a 26
8 2018: -12 -2 -1 -1 -6 -92 500 2017: -15 -2 -6 -1 -3 -125 000
Rolf Martin 2160 1 Plass 282 500
8 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Bjerke Travbane 6 24/1 - 08 / 5 2100 31,2ag 72
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Leangen Travbane 0 28/10 - 06 / 1 2140 30,7ag 92
Team Løve M. Løve Momarken Travbane 2 14/10 - 01 / 8 2160 29,4 g 52
M. Løve Lars Martin Løve M. Løve Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 7 2120 27,2 g 130
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 04 / 3 2100 28,0a 20
9 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -17 000 2017: -13 -4 -1 -4 -2 -142 000
Ty Svarten 2 Plass 201 000
8 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 3 24/1 - 08 / 4 2100 31,0a 21
e. Alm Robyn v. Braute M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 05 / 15 2120 31,5 g 144
Anette S. Holtan-Stian Holtan T. Solberg Drammen Travbane 0 23/12 - 06 / 9 2100 29,7ag 26
L. Kolle Anette S. Holtan T. Solberg Bjerke Travbane 3 16/12 - 05 / 1 2100 27,3a 175
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 05 / 5 2100 29,9a 32
10 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -14 500 2017: -12 -0 -2 -1 -2 -30 000
Vangs Odin 3 Plass 199 500
8 år BRUN V v.Tangen Scott K. Malmin Bjerke Travbane 5 24/1 - 08 / 10 2100 31,1a 257
e. Aceta v. Ilmin K. Malmin Biri Travbane 2 12/1 - 02 / 4 2100 29,9a 89
Geir Berger /Langhus K. Malmin Bjerke Travbane 6 04/1 - 07 / 2 2100 31,7ag 92
K. Malmin Heidi Moen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 14/12 - 03 / 4 1609 28,0a 79
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 6 06/12 - 04 / 6 2100 29,0a 468
11 2018: -9 -1 -3 -3 -2 -81 736 2017: -7 -0 -1 -2 -2 -42 121
Battimo 4 Plass 221 855
5 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Bjerke Travbane 2 24/1 - 08 / 12 2100 31,0a 332
e. Modena v. Moe Odin C. Kjenner Momarken Travbane 3 09/1 - 01 / 2 2140 30,6a 38
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 16/12 - 01 / 8 1660 28,9 g 130
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 08 / 1 2100 28,2 380
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bergen Travpark 6 21/10 - 05 / 14 2160 28,3 122
12 2018: -9 -3 -0 -0 -4 -88 000 2017: -21 -4 -1 -4 -1 -105 000
Idfaxen 5 Plass 240 500
8 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 1 24/1 - 08 / 7 2100 30,3a 89
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 13/1 - 05 / 8 2100 30,0 132
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 1 04/1 - 07 / 5 2100 30,3a 20
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Drammen Travbane - 23/12 - 06 / 3 2100 g3 ag 145
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 15/12 - 04 / 2 2100 29,3a 68
13 2018: -14 -1 -2 -1 -8 -67 500 2017: -11 -0 -2 -0 -4 -34 000
Jerkla O.K. 6 Plass 210 500
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Tvedt Bjerke Travbane 4 24/1 - 08 / 9 2100 31,1a 345
e. Torpa Kry v. Moe Odin H. Tvedt Biri Travbane 0 15/12 - 04 / 6 2100 32,6a 148
John Arne Degnes /Grimstad H. Tvedt Momarken Travbane 2 21/11 - 01 / 5 2140 31,2a 41
H. Tvedt H. Tvedt Bjerke Travbane 7 10/9 - 03 / 12 2100 28,4a 1115
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 4 28/8 - 14 / 2 2100 30,3a 528
14 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -32 094 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -53 666
Hadland Stjernen 7 Plass 214 874
6 år SVART H v.Alm Viktor O. Kjenner Bjerke Travbane 0 24/1 - 08 / 1 2100 31,5ag 195
e. Mamma v. Elding K. Kvasnes Momarken Travbane 2 09/1 - 03 / 3 2140 30,1 27
Josefine Mjølnerød /Halden M. Jakobsson Färjestad 3 01/1 - 04 / 6 2160 30,0 79
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Färjestad 0 11/9 - 10 / 9 2160 29,3 29
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek T. Jansson Hagmyren - 23/6 - 07 / 1 2140 dg 276