<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 390.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -7 -0 -2 -0 -2 -24 000 2017: -15 -0 -0 -4 -9 -43 500
P.O. Super Star (S) 1 Plass 394 964
9 år BRUN V v.Super Arnie* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 06/1 - 02 / 2 1700 16,5a 74
e. Mystic Joyment (S) v. Jeanne's Somolli* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 20/12 - 04 / 1 2100 16,8a 120
Geir Eivind Skjelde /Skien D. Dalen Sørlandets Travpark 5 06/8 - 01 / 1 2140 15,9 232
Lars Anvar Kolle (T) Geir Eivind Skjelde E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 05 / 3 2100 17,0a 130
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 20/7 - 05 / 1 1609 13,6a 69
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -1 -2 -0 -6 -54 500
Bjaa Land 2 Plass 284 000
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) D. Dalen Drammen Travbane 0 05/10 - 04 / 4 1700 16,5a 201
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo J. Undem Sørlandets Travpark 0 23/9 - 06 / 2 1609 15,6a 128
Geir Eivind Skjelde /Skien M. Goggin Klosterskogen Travbane 7 02/9 - 02 / 9 2100 16,7a 238
Johan Herbjørn Undem (T) Geir Eivind Skjelde L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/7 - 05 / 1 1609 14,7a 105
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 15/6 - 06 / 2 1700 16,6a 309
3 2018: -13 -3 -2 -1 -3 -111 000 2017: -17 -2 -2 -0 -9 -85 000
Kemas Starlight (S) 3 Plass 368 392
7 år M.BRUN HP v.Credit Winner* (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane - 22/1 - 06 / 3 2100 dv1 a 116
e. Varna Boko (S) v. Viking's Way* (FR) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 02 / 4 2100 16,7a 536
Bjørnar Heibø /Skien D. Dalen Bjerke Travbane 5 03/1 - 09 / 11 1609 14,9a 361
Anette Frønes (A) Bjørnar Heibø L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 04/12 - 06 / 7 2100 16,2a 436
Mørkblå m/burg. ermer, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 01 / 7 2100 17,9a 232
4 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -15 000 2017: -14 -0 -2 -2 -3 -104 000
Be A Mixt Chili B. 4 Plass 347 500
8 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper H. Holm Jarlsberg Travbane 3 19/1 - 05 / 2 2100 17,1 298
e. T.J. Mixy v. Armbro Plush (CA) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 03/1 - 09 / 2 1609 15,6a 216
Baard Frøyland /Skotselv G. Austevoll Drammen Travbane 4 23/12 - 03 / 1 2100 16,6 408
Hans Chr. Holm (T) Baard Finn Frøyland H. Holm Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 01 / 7 2100 16,2a 669
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 6 29/11 - 08 / 1 1609 14,1a 95
5 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -8 563 2017: -17 -0 -1 -5 -5 -62 909
Sentry Holmsminde (DK) 5 Plass 379 978
9 år MØRKBR HP v.Valley Sentry* (US) D. Dalen Momarken Travbane 5 09/1 - 05 / 3 2140 15,7a 320
e. Laddie Houston v. Running Sea* (US) D. Dalen Momarken Travbane 0 29/12 - 07 / 8 2140 16,5ag 841
Tom Forkerud /Skotterud C. Hande Sørlandets Travpark 0 11/11 - 07 / 5 2140 16,0 747
Dag-Sveinung Dalen (T) Tom Forkerud (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 19/10 - 06 / 7 1700 16,6a 139
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 6 04/10 - 07 / 8 2140 17,1 425
6 2018: -7 -0 -1 -2 -1 -29 368 2017: -19 -5 -0 -2 -7 -175 500
Astoria Brick (S) 6 Plass 367 675
6 år MØRKBR HP v.Lucky Chucky* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 05 / 1 2100 17,4 65
e. Likeable Les (US) v. Yankee Glide* (US) O. Østre Bjerke Travbane 3 03/1 - 09 / 9 1609 14,3a 86
Suzanne Solberg /Sande I Vestfold O. Østre Drammen Travbane 4 20/12 - 04 / 4 2100 16,6a 41
Vidar Hop (T) Øystein Kruse (T) O. Østre Sørlandets Travpark 4 03/12 - 06 / 5 1609 14,8a 101
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 8 14/11 - 03 / 7 2140 16,4a 86
7 2018: -13 -1 -2 -3 -5 -69 000 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -133 500
Spenda Spirit 7 Plass 375 000
7 år SVART V v.Dream Vacation* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 22/1 - 06 / 10 2100 18,5a 41
e. Spenda Luckygirl v. Lucky D'hilly* (FR) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 06/1 - 02 / 10 1700 16,5a 83
Stall Spenda Spirit L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 01 / 10 2100 15,8a 161
Åsbjørn Tengsareid (T) Kåre Andersen (T) A. Akselsen Momarken Travbane 3 21/11 - 02 / 1 2640 17,5a 78
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Kolle Jarlsberg Travbane P 17/11 - 22 / 2 2100 18,8 P
8 2018: -13 -0 -0 -0 -7 -26 000 2017: -21 -1 -0 -2 -8 -62 000
Lord Bexley 8 Plass 339 750
11 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 22/1 - 06 / 9 2100 18,6a 687
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 02 / 11 1700 17,1a 1030
Lise Therese Halvorsen /Seljord D. Dalen Drammen Travbane 0 23/12 - 03 / 7 2100 17,3 785
Malene Berdalen (T) Lise Therese Halvorsen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 6 04/12 - 05 / 3 2100 16,4a 526
Burgun,hvitt felt,svart ermst&mans,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 27/11 - 01 / 4 2100 17,5a 547
9 2018: -3 -1 -0 -1 -1 -27 000 2017: -13 -1 -2 -0 -5 -73 000
Tuff Enuff (S) 9 Plass 396 500
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 22/1 - 06 / 11 2100 19,3a 69
e. Dream With Me U.S. (US) v. Angus Hall* (US) O. Østre Momarken Travbane 5 29/12 - 07 / 2 2140 15,7a 468
Stein Ivar Kløven /Holmestrand O. Østre Sørlandets Travpark 0 17/12 - 05 / 2 2140 16,8a 161
Eirik Høitomt (T) Stein Ivar Kløven (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 06 / 6 1609 14,1a 126
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 04 / 5 2100 15,5a 178
10 2018: -13 -0 -1 -1 -7 -49 491 2017: -21 -1 -0 -4 -7 -63 500
Sunrise Yankee (DE) 10 Plass 347 891
7 år MØRKBR HP v.Yankee Glide* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 22/1 - 06 / 6 2100 18,5a 74
e. Bloomer Zoomer (US) v. Malabar Man* (US) L. Kolle Biri Travbane 4 12/1 - 06 / 9 2100 15,7a 450
Linda Lehne /Krøderen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 03/1 - 09 / 5 1609 15,3a 341
Gunnar Austevoll (T) Aleksander Rishovd P. Midtfjeld Drammen Travbane 3 20/12 - 04 / 5 2100 16,6a 177
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Dagsvold Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 08 / 8 2100 br ag 61