<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
MARMONS LØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 56.001 - 225.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-7 Plass : 6-2-7

1 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 2100 1 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/1 - 02 / 5 2100 32,3ag 1119
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Bjerke Travbane 0 11/1 - 06 / 1 2100 33,7ag 315
Kari Wedum Olsen /Åsvang T. Bronken Biri Travbane 6 22/12 - 04 / 11 2100 32,9ag 1090
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 6 15/12 - 03 / 9 2100 32,0a 334
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 24/11 - 08 / 1 2100 32,4 259
2 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -128 500 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 2 Plass 190 500
7 år BRUN V v.Bork Odin P. Johansen Biri Travbane 0 01/9 - 03 / 6 2100 31,5a 60
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin P. Johansen Biri Travbane 3 11/8 - 04 / 5 2100 31,0 g 32
Inger Hilde Johansen-Per Johansen P. Johansen Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 9 2100 29,7ag 216
P. Johansen P. Johansen Biri Travbane 3 14/6 - 03 / 1 2100 28,3a 117
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame P. Johansen Bjerke Travbane 3 16/5 - 09 / 14 2160 31,3 g 101
3 2018: -17 -0 -0 -2 -5 -26 500 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -17 000
Liheim Prins 3 Plass 90 694
10 år SVART V v.Prins Juventus D. Dalen Bjerke Travbane - 11/1 - 06 / 12 2100 g0 ag 488
e. Stortrø Stjerna v. Elding O. Korssjøen Leangen Travbane 0 18/12 - 09 / 6 2140 34,2a 350
Olav Korssjøen /Vingelen O. Korssjøen Romme 0 24/11 - 08 / 14 2140 34,9ag 517
Å. Tengsareid Olav Korssjøen (A) D. Dalen Biri Travbane 7 10/11 - 04 / 9 2120 32,3 317
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 23/10 - 02 / 6 2100 31,8a 279
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 4 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Fossen Bjerke Travbane 0 20/1 - 02 / 9 2100 33,1ag 1283
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Momarken Travbane 8 09/1 - 07 / 2 2140 33,1ag 274
Stig Fossen /Aurskog D. Dalen Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 3 2100 34,4ag 276
S. Fossen D. Dalen Momarken Travbane 6 05/11 - 07 / 3 2160 34,9 421
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Momarken Travbane - 14/10 - 05 / 8 1640 dg a 376
5 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -38 000 2017: -22 -0 -2 -3 -9 -56 264
Åsrud Rappa 5 Plass 106 264
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Mathisen Bjerke Travbane 6 20/1 - 02 / 8 2100 31,5ag 478
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Mathisen Biri Travbane 0 12/1 - 07 / 7 2120 30,4 279
Hans Løne /Åsvang K. Mathisen Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 5 2100 32,1ag 427
K. Mathisen Hans Løne K. Mathisen Biri Travbane 4 15/12 - 03 / 6 2100 31,4a 125
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 2 08/12 - 07 / 4 1609 30,2a 250
6 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 6 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd K. Malmin Biri Travbane 3 12/1 - 07 / 6 2120 29,3 101
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Andersson Färjestad 4 01/1 - 06 / 9 2180 32,8 g 126
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell K. Malmin Biri Travbane 5 08/12 - 07 / 11 1609 31,2a 332
K. Malmin Andreas Opheim (T) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 8 27/11 - 04 / 15 2120 32,9 531
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 22/11 - 05 / 6 2160 31,9 177
7 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -52 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 7 Plass 154 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder K. Ødegaard Momarken Travbane 3 09/1 - 07 / 9 2140 31,0a 223
e. Tyrivinna v. Braute G. Austevoll Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 11 2160 32,2 g 393
Trond Søhoel Jensen /Hokksund G. Austevoll Bjerke Travbane 4 20/12 - 09 / 1 1609 29,4a 58
V. Hop Trond Søhoel Jensen (T) V. Hop Momarken Travbane 6 05/12 - 04 / 10 2680 32,8 g 54
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Sørlandets Travpark 6 11/11 - 04 / 1 2140 30,6 g 188
8 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 8 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Momarken Travbane 0 18/1 - 02 / 4 1640 31,5a 196
e. Mille v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/1 - 03 / 7 2100 34,5ag 201
Rune Wilberg-Trine Wilberg K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 03/1 - 01 / 8 2100 34,7ag 301
E. Høitomt Rune Wilberg K. Kvasnes Biri Travbane 6 22/12 - 01 / 10 1609 29,9a 783
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 1 1609 35,8a 136
9 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -33 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 9 Plass 128 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Momarken Travbane 7 12/12 - 07 / 4 2140 31,4 g 72
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 2 2100 30,4ag 495
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Momarken Travbane 0 28/11 - 04 / 7 2140 33,7ag 145
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 5 04/11 - 02 / 3 2120 30,7 175
brun m/røde seler R. Sveen Bjerke Travbane 6 23/10 - 03 / 10 2100 30,2a 125
10 2018: -16 -1 -0 -1 -10 -73 558 2017: -20 -0 -2 -0 -8 -42 160
Troll Ess 10 Plass 173 612
8 år SVART V v.Spikeld P. Sørmo Leangen Travbane 5 08/1 - 03 / 1 1640 31,1a 561
e. Trollrun v. Troll Jahn K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/1 - 05 / 3 1609 31,7a 358
Lars Garberg Kvåle /Fannrem H. Holm Bjerke Travbane 6 20/12 - 09 / 9 1609 33,1a 147
H. Holm Lars Garberg Kvåle P. Sørmo Leangen Travbane 0 26/11 - 03 / 3 1640 34,1ag 427
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl P. Sørmo Leangen Travbane 7 21/10 - 08 / 4 1640 28,2a 279
11 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -10 -0 -1 -0 -6 -30 000
Viljeblessen 11 Plass 132 500
9 år RØD V v.Briskeby Philip E. Høitomt Biri Travbane - 22/12 - 01 / 5 1609 dg a 297
e. Govilja v. Viljesterk G. Austevoll Biri Travbane 4 08/12 - 01 / 9 2100 31,0a 87
Kåre Østenseth /Raufoss G. Austevoll Biri Travbane 0 10/11 - 05 / 8 1609 30,2a 102
G. Austevoll Kåre Østenseth G. Austevoll Biri Travbane 4 28/7 - 09 / 3 1609 26,0arg 124
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 2 16/7 - 04 / 8 2100 28,3a 145