<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:50 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -7 -3 -2 -0 -2 -64 824 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Miramella 2100 1 Plass 64 824
7 år SVART HP v.Lome Kongen K. Mathisen Biri Travbane 20/9 - 22 / 8 2120 53,4 B
e. Mira Malin v. Alm Viktor K. Mathisen Biri Travbane 30/8 - 21 / 3 2100 55,0 g B
Stall Vitri
K. Mathisen Knut Arild Nordhagen
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Diva 2 Plass 0
3 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 20/10 - 21 / 1 2100 44,4 N
e. Lomevilja v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 29/9 - 21 / 1 2100 48,5 B
Vidar Olsen /Heggenes
Å. Tengsareid Vidar Olsen
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Søllsvarta 3 Plass 0
7 år SVART HP v.Åsajerven
e. Søllmonja v. Nordli Svarten
Mona Syvertsen /Brandbu
A. Stensen Mona Syvertsen
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
4 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -13 063 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -4 842
Bjørnli Ine 4 Plass 28 305
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Stensen Biri Travbane - 08/12 - 08 / 6 2100 dg 485
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 0 10/11 - 08 / 11 2140 br g 1164
Anne-Linn Rønningen /Hernes T. Bronken Biri Travbane - 13/10 - 08 / 3 2100 dg 888
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Arvika 8 26/6 - 02 / 12 2120 35,8 g 1145
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame H. Holm Biri Travbane - 18/6 - 02 / 1 2100 dg 799
5 2018: -8 -0 -1 -3 -3 -27 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Helmin Lykke 5 Plass 27 500
7 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld K. Mathisen Biri Travbane P 10/11 - 20 / 3 2120 38,6 P
e. Risendals Blesa v. Spang Best
Iver Helmen /Gran
S. Helmen
grønn m/brunt hestehode
6 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -179 287 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Jenta 6 Plass 179 287
3 år SVART HP v.Norheim Faksen B. Steinseth Biri Travbane 29/9 - 21 / 3 2100 51,1 B
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 15/9 - 23 / 3 2100 52,7 B
Ole Tom Nyborg /Stange
B. Steinseth Ole Tom Nyborg (B)
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
7 2018: -13 -0 -3 -1 -7 -70 903 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ard 7 Plass 70 903
3 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Biri Travbane 20/10 - 21 / 6 2100 45,0 g B
e. Arien v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 04/10 - 20 / 4 1660 49,9 B
Team Alle Skal Få A. Stensen Biri Travbane 01/9 - 23 / 1 2100 48,3 B
V. Hop Ola Engevold (B)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
8 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -143 978 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lannem Silje 8 Plass 6 881 134
8 år BRUN HP v.Åsajerven T. Wollebæk Hagmyren 1 06/10 - 01 / 9 2180 24,6 10
e. Lannem Sjura v. Elding T. Wollebæk Skellefteå 1 03/10 - 06 / 5 1640 21,3a 10
Ola M. Skrugstad /Dovre T. Wollebæk Bergsåker 1 25/9 - 06 / 6 2220 23,2 10
T. Wollebæk Ola M. Skrugstad T. Wollebæk Färjestad 1 19/9 - 04 / 9 2200 22,2 10
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Leangen Travbane 1 17/8 - 06 / 4 1680 20,1 10