<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
ALMSTJERNAS LØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 56.001 - 225.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-7 Plass : 6-2-7

1 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 2100 1 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld S. Hogner Bjerke Travbane P 10/1 - 20 / 2 2140 34,9 P
e. Rufina v. Spikeld S. Hogner Bjerke Travbane 0 05/10 - 05 / 5 2160 br g 79
Silje Hogner /Slattum V. Hop Bjerke Travbane 2 21/9 - 03 / 10 2600 28,7a 46
M. Olsen Renate Aarlie (T) V. Hop Biri Travbane 1 02/9 - 04 / 7 2100 27,0a 61
Grønn, sort, reklame V. Hop Bjerke Travbane 0 24/8 - 05 / 1 2140 28,8 g 681
2 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 2 Plass 166 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* D. Dalen Momarken Travbane P 18/1 - 20 / 3 2140 34,5 P
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar P. Arvesen Bjerke Travbane - 19/11 - 03 / 3 2100 dg a 231
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen P. Arvesen Drammen Travbane 0 15/11 - 06 / 8 2120 33,7 g 392
D. Dalen Ingunn Karlsen D. Dalen Bjerke Travbane 0 04/11 - 03 / 10 2100 30,4ag 1190
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 6 13/10 - 05 / 11 2660 33,5 g 77
3 2018: -15 -0 -1 -6 -4 -132 111 2017: -23 -2 -5 -3 -9 -149 000
Lex Odin 3 Plass 288 111
5 år MØRKBR H v.Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane - 13/1 - 05 / 7 2100 dg 213
e. Lex Ronja v. Lex Jon E. Høitomt Bjerke Travbane 4 31/12 - 05 / 3 1609 28,0a 63
Gjermund Gravdal /Tranby E. Høitomt Drammen Travbane 3 23/12 - 07 / 4 2100 28,6a 58
G. Austevoll Gjermund Gravdal E. Høitomt Forus Travbane 4 09/12 - 06 / 3 2060 30,8 g 181
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 28/11 - 04 / 6 2140 31,7a 41
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -10 -3 -2 -0 -3 -73 000
Sjarmørviktor 4 Plass 165 500
6 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 22/7 - 06 / 6 2140 27,2a 42
e. Lo U. v. Pål Even E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 11/7 - 01 / 2 2140 26,8 52
Stall Superoptimist E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/5 - 07 / 2 2100 29,1a 78
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 03/5 - 08 / 11 1609 26,6a 40
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 6 26/4 - 05 / 4 1609 27,8ag 21
5 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -6 -1 -0 -2 -1 -43 500
Valle Tina 5 Plass 171 832
7 år SVART HP v.Briskeby Philip B. Steinseth Momarken Travbane 2 09/1 - 01 / 4 2140 30,3a 78
e. Høiby Eldy v. Høiby Kongen A. Stensen Biri Travbane 0 22/12 - 01 / 7 1609 30,5a 107
Viggo Aleksandersen-Sølvi Steen B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 03/11 - 02 / 3 1609 27,3a 56
B. Steinseth A. Stensen Leangen Travbane 3 08/4 - 08 / 4 2140 29,9 388
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj E. Kristiansen Leangen Travbane 3 27/3 - 03 / 9 2180 31,7 202
6 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -11 -0 -1 -2 -1 -22 000
Nume Vinn 6 Plass 186 277
6 år BRUN V v.Stiv Kuling C. Antonsen Momarken Travbane 7 09/1 - 01 / 6 2140 31,5ag 102
e. Nume Line v. Krembest C. Antonsen Momarken Travbane 2 12/12 - 07 / 8 2160 30,0 92
Cato Antonsen /Mysen C. Antonsen Bjerke Travbane 3 30/11 - 03 / 9 2100 30,5a 225
C. Antonsen H. Bye Momarken Travbane 0 14/11 - 02 / 8 2160 34,6 470
Blå m/gul hestesko & tre ermringer E. Jensen Bjerke Travbane 0 16/8 - 03 / 6 2160 33,9 rg 659
7 2018: -10 -0 -2 -1 -4 -33 947 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -46 500
Anima 7 Plass 232 374
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Bjerke Travbane 2 04/1 - 07 / 8 2100 30,9a 169
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Biri Travbane 7 10/11 - 06 / 2 2100 28,9a 194
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Drammen Travbane 2 30/10 - 05 / 12 1700 28,5a 287
S. Fossen S. Fossen Drammen Travbane 4 23/10 - 01 / 5 1700 28,7a 314
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Bjerke Travbane 5 09/10 - 05 / 3 2100 28,2a 712
8 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Jerven 8 Plass 207 000
11 år SVART V v.Åsajerven K. Johansen Biri Travbane P 12/1 - 20 / 5 2120 36,4 g P
e. Bokli Rikka v. Elding K. Malmin Drammen Travbane 0 26/4 - 01 / 10 1700 29,6a 44
Lene Moen /Skreia K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/1 - 05 / 3 1609 36,4a 85
K. Johansen Lene Moen K. Malmin Momarken Travbane 6 30/11 - 05 / 1 1640 28,5a 56
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Malmin Bjerke Travbane 3 05/11 - 04 / 5 1609 27,4a 61
9 2018: -10 -0 -0 -1 -6 -25 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 9 Plass 189 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 12/1 - 02 / 6 2100 29,9a 474
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 31/12 - 05 / 1 1609 29,0a 135
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 22/12 - 01 / 12 1609 29,8ag 700
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 15/12 - 04 / 3 2100 30,6a 568
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 30/11 - 03 / 1 2100 30,6a 102
10 2018: -12 -1 -0 -0 -5 -29 500 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 10 Plass 199 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane 0 15/12 - 04 / 10 2100 31,7a 260
e. Maurstad Mi v. Spang Best E. Høitomt Biri Travbane 5 24/11 - 01 / 6 2100 29,8a 84
Magne Stenslie /Raufoss O. Østre Biri Travbane 5 13/10 - 01 / 2 1609 27,7ag 453
Å. Tengsareid Magne Stenslie T. Solberg Bjerke Travbane 5 04/10 - 06 / 12 1609 27,3a 526
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 2 2140 29,1 g 101
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Melbyjerven 11 Plass 224 500
9 år MØRKBR H v.Åsajerven A. Akselsen Drammen Travbane 5 20/12 - 02 / 8 2100 30,3a 439
e. Melbystjerna v. Gaute A. Stensen Biri Travbane 0 27/1 - 01 / 1 1609 br ag 262
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud A. Akselsen Bjerke Travbane 0 04/1 - 01 / 6 1609 32,4ag 156
A. Stensen Knut Erik Petrud A. Akselsen Bjerke Travbane 5 02/11 - 03 / 2 2100 28,6a 278
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Høitomt Biri Travbane 0 14/10 - 02 / 10 2100 30,7arg 224