<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5
BORKENS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige høyest 56.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-3 Plass : 7-1-3

1 2018: -15 -0 -3 -0 -3 -33 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 2100 1 Plass 58 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane - 17/1 - 10 / 2 2140 dg 61
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) O. Østre Bjerke Travbane - 29/11 - 10 / 4 2140 dg 38
Hanne E. Ellefsrud /Gran O. Østre Biri Travbane 3 24/11 - 04 / 14 2120 32,5 57
O. Østre Hanne E. Ellefsrud O. Østre Biri Travbane 1 10/11 - 08 / 10 2140 32,1 236
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 6 30/10 - 08 / 15 2140 34,9 g 535
2 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -24 000
Rapp Rauen 2 Plass 28 000
4 år RØD V v.Wik Stjernen A. Stensen Bjerke Travbane 4 10/1 - 01 / 6 2140 35,4 474
e. Vår Frøya v. Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 10/12 - 07 / 6 2120 34,6 g 180
Sigrun Engevold-Kari Røise A. Stensen Biri Travbane 0 24/11 - 03 / 8 2120 37,8 g 221
K. Malmin Ola Engevold (B) T. Wollebæk Bjerke Travbane - 09/8 - 02 / 5 2100 g0 ag 628
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Wollebæk Biri Travbane 7 14/6 - 01 / 4 2100 34,5 147
3 2018: -13 -1 -2 -4 -3 -62 859 2017: -9 -0 -1 -1 -7 -25 935
Åsaoline 3 Plass 88 794
5 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 3 2140 dg 176
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 05 / 11 2140 34,2 330
Turid Helgemo /Siggerud H. Storås Biri Travbane 6 15/12 - 08 / 11 2140 34,7 256
H. Storås Øystein Bjørnstad (A) H. Storås Biri Travbane 6 08/12 - 08 / 4 2100 33,8 277
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl Ø. Bjørnstad Romme 7 03/10 - 05 / 14 2160 34,5 50
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -10 -30 106
Bjørnli Ada 4 Plass 30 106
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 22/12 - 03 / 9 2120 31,7 g 737
e. Skjeggefrid v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 08/12 - 08 / 7 2120 33,0 555
Rolf Sætersmoen-Mary Sætersmoen B. Steinseth Momarken Travbane 6 21/11 - 08 / 1 2140 34,3 g 278
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 7 03/11 - 03 / 9 2120 32,3 g 783
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame B. Steinseth Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 9 2120 35,8 g 215
5 2018: -10 -5 -1 -1 -2 -131 472 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -31 000
Spikfaks 5 Plass 162 472
5 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 2 22/12 - 03 / 2 2100 30,7 32
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 7 08/12 - 08 / 9 2120 32,9 g 66
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 2 24/11 - 04 / 15 2120 32,2 89
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane - 14/11 - 10 / 8 2160 dg 45
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 11 2120 37,5 g 60
6 2018: -15 -0 -1 -1 -3 -21 000 2017: -17 -1 -0 -2 -6 -44 885
Liheim Stjerna 2120 1 Plass 73 085
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy P. Nordlund Romme - 05/1 - 03 / 3 2140 dg 500
e. Stortrø Stjerna v. Elding P. Nordlund Romme 3 21/12 - 08 / 3 2140 34,3 171
Olav Korssjøen /Vingelen O. Goop Färjestad 6 04/12 - 08 / 4 2140 34,8 78
Å. Tengsareid Olav Korssjøen (A) P. Nordlund Bollnäs 3 07/11 - 05 / 3 1640 35,4 25
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 09/10 - 03 / 1 2100 33,4 50
7 2018: -9 -3 -2 -3 -0 -92 500 2017: -4 -0 -1 -2 -1 -38 000
Valle Grim 2 Plass 130 500
4 år SVART V v.Tekno Odin T. Lindbak Biri Travbane 2 12/1 - 07 / 1 2100 29,2 40
e. Sunnmørsjenta v. Elding T. Lindbak Biri Travbane 3 22/12 - 03 / 7 2120 30,8 g 56
Vidar Rugsveen /Biri T. Lindbak Bjerke Travbane 4 06/12 - 05 / 8 2160 32,1 68
D. Dalen Vidar Rugsveen T. Lindbak Bjerke Travbane 3 08/11 - 01 / 1 2100 32,1a 138
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Lindbak Bjerke Travbane 2 11/10 - 01 / 5 2140 34,8 340
8 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 3 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott E. Høitomt Bjerke Travbane - 24/1 - 03 / 7 1640 dg 582
e. Sol v. Troll Rigel K. Kvasnes Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 11 2160 dg 418
Håkon Gulheim /Jevnaker K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 12 2160 33,6 269
E. Høitomt Håkon Gulheim (A) K. Kvasnes Biri Travbane 0 24/11 - 08 / 7 2100 37,8 401
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 15/11 - 03 / 4 2140 br g 407
9 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Schuvard 4 Plass 52 889
5 år SVART V v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 20/1 - 02 / 10 2100 dg a 89
e. Schumina v. Schuvar O. Mikkelborg Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 9 2160 dg 41
Reidun Bøhn /Slitu O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 27/12 - 20 / 2 2140 36,3 P
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 01/11 - 09 / 5 2140 dg 35
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl P. Midtfjeld Färjestad 3 21/11 - 03 / 8 2180 31,2 g 80
10 2018: -7 -2 -1 -1 -2 -53 947 2017: -9 -2 -1 -0 -3 -38 000
Gikling O.L. 5 Plass 101 947
5 år BRUN H v.Lome Elden K. Nordtømme Leangen Travbane 6 15/1 - 03 / 6 2160 33,2 58
e. Bokli Pia v. Bokli Balder K. Nordtømme Leangen Travbane 1 13/11 - 04 / 10 2160 31,8 52
Aud Jorun Akerløkken /Grøa V. Hop Bjerke Travbane 0 18/10 - 02 / 3 2140 31,8 g 97
A. Stensen Kristin Bævre A. Stensen Leangen Travbane 1 02/10 - 07 / 10 2160 32,1 64
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Nordtømme Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 3 2100 33,5 g 867
11 2018: -11 -1 -3 -3 -3 -70 500 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -12 500
Rapid 6 Plass 110 000
9 år SVART V v.Tangen Scott G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 19/1 - 01 / 7 2100 32,2a 57
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 02 / 2 2100 31,8a 296
Toril Hansen /Blaker K. Kvasnes Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 2 2100 33,7 217
G. Austevoll Toril Hansen G. Austevoll Drammen Travbane 0 09/10 - 03 / 8 2120 34,0 154
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/7 - 04 / 6 2100 33,6ag 255