<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
V4-3
HARALD GULLERUDS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1640 m. Voltestart.
For 3-15-årige hopper høyest 60.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-5-8 Plass : 10-5-8

1 2018: -11 -2 -1 -2 -4 -61 000 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -13 000
T.M. Stjerna 1640 1 Plass 113 500
8 år LYSBRUN HP v.Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 06 / 6 2100 32,3a 67
e. Ola's Jahnna v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 3 06/12 - 07 / 3 2140 31,7 178
Torbjørn Moen /Seljord V. Hop Klosterskogen Travbane 4 27/11 - 04 / 1 2100 32,7 522
V. Hop Torbjørn Moen A. Heisholt Drammen Travbane - 17/10 - 04 / 2 2100 dg 453
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Heisholt Klosterskogen Travbane P 24/9 - 20 / 1 2100 35,1 P
2 2018: -3 -0 -1 -0 -0 -14 736 2017: -14 -0 -1 -0 -3 -14 540
Stålvilma* (S) 2 Plass 67 295
6 år BRUN HP v.Særpefanten A. Lundin Romme - 01/12 - 10 / 2 1640 dg g 378
e. Eira* (S) v. Spang Best A. Lundin Rättvik 5 24/9 - 06 / 6 2160 32,5 g 333
Sverige K. Jonsson Rättvik - 18/9 - 09 / 5 1640 dg ag 314
K. Lindberg A. Lundin Gävle 0 12/8 - 07 / 7 2160 32,8 g 247
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit A. Lundin Gävle 5 04/8 - 03 / 2 1640 33,4 g 255
3 2018: -7 -0 -0 -1 -5 -20 000 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -16 000
Sjefslotte 3 Plass 66 000
8 år SVART HP v.Troll Tarzan A. Berås Bjerke Travbane 6 03/1 - 04 / 2 2140 34,0 213
e. Sjefslill v. Sjefen A. Berås Sørlandets Travpark 5 17/12 - 02 / 1 2140 32,1 370
Leif Tønnessen /Kvinesdal A. Berås Sørlandets Travpark 5 03/12 - 07 / 10 2160 31,8 232
A. Berås A. Berås Klosterskogen Travbane 4 09/11 - 08 / 7 2120 33,8 74
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/10 - 02 / 1 2160 32,0 221
4 2018: -12 -0 -2 -0 -3 -32 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 4 Plass 77 500
4 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/1 - 04 / 3 2140 34,5 g 92
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/12 - 02 / 5 2140 33,7 56
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Bjerke Travbane 3 06/12 - 05 / 9 2160 31,6 557
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Momarken Travbane 7 21/11 - 08 / 7 2160 34,0 530
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Fossen Bjerke Travbane 6 08/11 - 01 / 5 2100 33,0ag 307
5 2018: -16 -1 -1 -2 -6 -58 938 2017: -5 -1 -0 -1 -2 -26 000
Wiking Blesa 5 Plass 101 438
7 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen J. Mjølnerød Biri Travbane 5 12/1 - 07 / 4 2100 30,7 79
e. Lissi v. Lome Elden O. Kjenner Momarken Travbane 3 09/1 - 04 / 14 2160 31,8 79
Roy Steinar Larsen-Anne Britt Kjærstad M. Jakobsson Färjestad - 01/1 - 06 / 1 2140 dg 29
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Biri Travbane 3 15/12 - 08 / 12 2140 32,1 53
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 13/12 - 09 / 10 1640 dg 34
6 2018: -9 -1 -2 -1 -1 -52 472 2017: -14 -1 -1 -3 -8 -54 000
Rinde Rutha 6 Plass 110 472
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 03 / 8 1609 30,5a 112
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Drammen Travbane 4 05/12 - 03 / 6 2120 31,1 71
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Bjerke Travbane 5 30/11 - 02 / 9 1609 32,8a 69
G. Austevoll G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 6 2140 34,6 rg 128
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 05 / 1 2100 32,1 79
7 2018: -9 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 7 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott K. Kvasnes Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 11 2160 dg 418
e. Sol v. Troll Rigel K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 12 2160 33,6 269
Håkon Gulheim /Jevnaker K. Kvasnes Biri Travbane 0 24/11 - 08 / 7 2100 37,8 401
E. Høitomt Håkon Gulheim (A) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 15/11 - 03 / 4 2140 br g 407
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Drammen Travbane 4 09/11 - 03 / 8 2120 33,8 527
8 2018: -7 -1 -2 -2 -0 -40 000 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -39 000
Aarbakks Evelyn 8 Plass 79 000
5 år BRUN HP v.Rapp Best O. Østre Jarlsberg Travbane 2 19/1 - 01 / 9 2100 32,2a 73
e. Fjære Besta v. Spiktoto T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 02 / 5 2100 33,0ag 66
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt T. Solberg Bjerke Travbane 1 29/11 - 10 / 2 2140 33,8 g 65
M. Gundersen Anniken Mastereid T. Solberg Bjerke Travbane 3 16/11 - 02 / 4 2100 32,0a 140
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 8 03/11 - 03 / 3 2100 33,7 g 27
9 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -7 -1 -0 -1 -4 -27 000
Rådim Vår 9 Plass 38 000
6 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Bjerke Travbane 2 10/1 - 01 / 8 2160 33,0 133
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 05 / 2 2100 33,8ag 221
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane - 13/12 - 09 / 1 1640 dg 75
O. Østre Halgeir Skaarer E. Høitomt Biri Travbane 5 24/11 - 04 / 12 2120 34,7 g 70
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Kala Landbane 4 19/8 - 03 / 4 1900 32,9 145
10 2018: -12 -3 -2 -0 -1 -116 000 2017: -4 -2 -1 -0 -1 -35 000
Thale 10 Plass 153 000
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 1 12/1 - 07 / 2 2100 29,2 16
e. Tora Stjerna v. Spikeld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 03/1 - 04 / 9 2140 32,2 16
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus O. Mikkelborg Biri Travbane 1 22/12 - 03 / 3 2100 30,5 27
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Biri Travbane 2 08/12 - 08 / 5 2100 32,1 138
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/9 - 09 / 8 2160 35,8 g 19
11 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 991 2017: -10 -0 -0 -1 -6 -39 860
Finnskog Diva 11 Plass 46 851
4 år SVART HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane 5 16/12 - 01 / 2 1600 31,4 626
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Färjestad 4 27/11 - 02 / 1 2140 35,8 g 52
Britt Malin Lintorp-Sønsterud /Grue Finnskog H. Kulblik Drammen Travbane 6 30/10 - 07 / 4 2120 35,9 49
H. Kulblik Britt Malin Lintorp H. Kulblik Färjestad 6 11/9 - 02 / 4 2160 36,0 g 39
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 8 2100 33,3a 562