Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -23 -2 -0 -7 -2 -132 487 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 1 Plass 409 153
7 år BRUN HP v.Trø Faks V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 03 / 4 2100 28,2 344
e. Komnes Sol v. Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 02 / 2 2100 30,1a 19
Merete Viksås /Roa V. Hop Bjerke Travbane 5 06/12 - 09 / 2 2140 28,9 206
Vidar Hop (T) Merete Viksås J. Hansen Bjerke Travbane 4 29/11 - 07 / 9 2100 28,8a 400
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane 0 08/11 - 02 / 11 2160 31,4 g 316
2 2018: -20 -0 -4 -4 -6 -94 991 2017: -23 -1 -0 -5 -8 -81 357
Ingerø Mari 2 Plass 358 375
8 år M.BORKET HP v.Bork Odin O. Østre Bjerke Travbane 2 03/1 - 07 / 4 1609 27,6a 203
e. Mørtvedt Mari v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 7 22/12 - 05 / 7 1609 28,7a 312
Frank Andre Skubberud /Ørje P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/11 - 02 / 12 2160 30,4 693
Ole Johan Østre (T) Frank A. Skubberud O. Østre Bjerke Travbane 0 11/10 - 08 / 5 2140 33,5 281
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 22/9 - 06 / 11 1609 25,0a 259
3 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 3 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 10 1609 29,6ag 423
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Biri Travbane 0 22/12 - 05 / 3 1609 29,9a 119
Heine Bernhus-Emil Bernhus D. Dalen Jarlsberg Travbane - 01/12 - 01 / 5 1609 dg a 365
Ole-Christian Kjenner (S) Heine Bernhus O. Kjenner Momarken Travbane 2 14/11 - 07 / 2 1640 26,6a 402
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 6 05/11 - 06 / 1 1640 28,7a 410
4 2018: -22 -0 -2 -0 -7 -50 500 2017: -30 -0 -1 -4 -12 -89 948
Løvland Spøken 4 Plass 387 448
8 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 2 14/1 - 04 / 11 1660 25,8 265
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 10/1 - 07 / 2 2100 29,2a 569
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 12/12 - 01 / 1 2140 28,0 588
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Romme 0 01/12 - 03 / 12 2640 29,5a 468
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 13/11 - 01 / 3 2100 29,0a 398
5 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 5 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Bjerke Travbane 0 10/1 - 07 / 3 2100 29,0a 780
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Bjerke Travbane 0 06/12 - 09 / 1 2140 30,4 894
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Momarken Travbane - 14/11 - 07 / 6 1640 dg a 705
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 02 / 5 1700 31,3ag 240
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Momarken Travbane 0 22/8 - 06 / 7 1640 28,0a 416
6 2018: -23 -2 -2 -2 -10 -124 000 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 6 Plass 381 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Bjerke Travbane 4 10/1 - 07 / 11 2100 28,4a 83
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Bjerke Travbane 5 03/1 - 07 / 11 1609 28,2a 58
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 4 22/12 - 05 / 1 1609 28,4a 56
Trond Lindbak (T) T. Lindbak Bjerke Travbane 3 13/12 - 06 / 8 1609 27,8a 433
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Bjerke Travbane 0 22/11 - 06 / 12 2100 29,4a 491
7 2018: -18 -0 -1 -0 -5 -25 000 2017: -20 -0 -4 -2 -5 -130 500
Kjappe Tinna 7 Plass 357 000
9 år SVART HP v.Engli Svarten L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 6 2100 34,7a 109
e. Kjappe Troja v. Sjefen K. Malmin Biri Travbane 5 08/12 - 06 / 6 2100 30,5a 486
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold K. Malmin Bjerke Travbane 0 29/11 - 03 / 2 2120 27,5 467
Lars Anvar Kolle (T) Kjetil Guriby Huuse K. Malmin Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 1 2100 29,0a 75
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 4 17/8 - 04 / 4 2100 28,2a 48
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -0 -2 -6 -41 500
Stjernetira 8 Plass 306 249
7 år SVART HP v.H.G. Balder T. Karlsen Forus Travbane 0 19/12 - 03 / 9 2060 30,7 430
e. Stjerne Molly v. Spang Best T. Karlsen Forus Travbane 4 18/11 - 05 / 5 2060 27,8 199
Camilla Aakhus /Bygland I. Risa Forus Travbane P 07/11 - 22 / 1 2040 30,4 P
Eirik Høitomt (T) Jan-Arne Raab (T) T. Karlsen Forus Travbane 0 31/10 - 05 / 1 2040 27,1 249
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Hauge Bergen Travpark 0 21/10 - 08 / 11 2140 31,3 g 83
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eld Grim 9 Plass 311 100
8 år SVART H v.Lome Elden S. Hogner Bjerke Travbane 0 10/1 - 07 / 1 2100 29,5a 1070
e. Toddy Løva v. Toddy S. Hogner Momarken Travbane 7 12/12 - 01 / 4 2140 29,9 1444
Ole Johnny Mathisen-Anne-Berit Vestby S. Hogner Momarken Travbane 0 14/11 - 02 / 12 2180 32,6 333
Silje Hogner (A) Ole Johnny Mathisen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/12 - 07 / 5 2100 28,4a 524
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl C. Antonsen Momarken Travbane 0 20/12 - 04 / 11 1640 31,6a 299
10 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -14 991 2017: -16 -2 -0 -1 -8 -229 632
Bol Odin 10 Plass 354 709
5 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 9 2100 30,3ag 179
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) V. Hop Biri Travbane 0 08/12 - 06 / 8 2100 31,6ag 44
Johan Anton Lileng /Skjeberg A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 08 / 6 2120 27,7 123
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane - 07/10 - 07 / 7 2180 dg 237
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 4 20/9 - 08 / 7 2100 25,1a 143
11 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 11 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 4 03/1 - 07 / 1 1609 28,1a 78
e. Frk. Aurora v. Braute O. Sagholen Momarken Travbane 1 12/12 - 07 / 11 2160 29,7 94
Sverige O. Sagholen Bjerke Travbane 0 06/12 - 04 / 8 2100 29,7a 709
Odd Arne Sagholen (T) Helena Jörgensen Arenander O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 23/10 - 01 / 8 1700 29,6ag 573
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Mikkelborg Arvika - 26/6 - 07 / 4 2100 br g 200