<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
TIDSLØP - TIDSLØP
TIDSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.31,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.30,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -17 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 1 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Bjerke Travbane 0 17/1 - 10 / 6 2160 31,7 215
e. Løng Pia v. Dublan Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 06/1 - 01 / 5 2120 34,1 80
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 8 2140 35,2 g 150
Eivind Gravdal (T) H. Eggen Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 01 / 5 2100 31,8 285
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 07 / 4 2100 34,4 333
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -0 -0 -1 -4 -14 145
Mayas Rapptus 2 Plass 30 145
9 år SVART V v.Lunde Rappen E. Høitomt Momarken Travbane 6 09/1 - 04 / 5 2140 34,0 139
e. Maylita v. Braute Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 05/12 - 03 / 2 2100 32,6 170
Siw-Helene K. Walther /Hafslundsøy D. Dalen Bjerke Travbane - 12/7 - 05 / 4 2140 dg 249
Eirik Høitomt (T) Siw-Helene K. Walther D. Dalen Momarken Travbane 0 04/7 - 04 / 8 2140 31,9 592
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Kjenner Jarlsberg Travbane - 16/6 - 07 / 3 2620 dg 64
3 2018: -14 -0 -1 -1 -6 -30 491 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 3 Plass 80 479
6 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 4 03/1 - 04 / 8 2140 33,2 r 68
e. Polar Pila v. Pilmin T. Solberg Bjerke Travbane 4 21/12 - 03 / 3 2100 31,7a 209
Stall Solbacka M. Andersson Färjestad 4 04/12 - 08 / 3 2140 33,6 g 48
Per Oleg Midtfjeld (T) Frode Larsen T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 10 2100 br g 587
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Momarken Travbane - 21/11 - 08 / 6 2160 dg 78
4 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 4 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Sørlandets Travpark 0 14/1 - 02 / 3 2140 33,9 g 942
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 3 06/1 - 01 / 4 2120 34,0 g 330
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 03/1 - 04 / 1 2140 34,7 g 311
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 21/12 - 03 / 5 2100 31,9a 507
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 13/12 - 09 / 9 1640 32,9 158
5 2018: -12 -0 -1 -3 -0 -22 000 2017: -8 -2 -1 -3 -1 -54 000
Myrull 1 Plass 78 500
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 3 25/10 - 09 / 9 2160 31,0 24
e. Moe Svalin v. Spikeld M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 4 2140 33,3 g 28
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Momarken Travbane 1 19/9 - 08 / 2 2160 32,0 23
Magnus Teien Gundersen (S) Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 3 07/6 - 09 / 15 2160 31,4 54
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 2 16/5 - 09 / 7 2140 32,1 g 23
6 2018: -14 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 2 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 3 17/1 - 10 / 5 2160 30,2 103
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Momarken Travbane 2 09/1 - 04 / 13 2160 31,3 399
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 3 2140 33,7 790
Cato Antonsen (T) Laila Kjøniksen C. Antonsen Bjerke Travbane - 21/12 - 03 / 10 2100 dg a 229
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 02 / 3 2100 32,0a 455
7 2018: -13 -5 -0 -3 -3 -189 556 2017: -7 -1 -0 -0 -4 -48 066
Spang Viktor* 3 Plass 237 622
4 år BRUN H v.Alm Viktor J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 18/1 - 07 / 3 2140 30,5a 24
e. Stranda Pernille v. Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 09/1 - 04 / 10 2160 30,9 g 76
Sverige J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 29/12 - 04 / 2 2140 31,3 g 241
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Färjestad 6 27/11 - 02 / 5 2180 38,6 18
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 22/11 - 05 / 5 2140 32,9 58
8 2018: -15 -0 -3 -3 -4 -62 991 2017: -10 -0 -3 -0 -3 -33 500
Torivinna 4 Plass 126 491
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) O. Østre Momarken Travbane 3 18/1 - 07 / 10 2140 31,7a 87
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten O. Østre Momarken Travbane 5 09/1 - 07 / 1 2140 31,4a 113
Lene Nielsen Frogner /Hærland A. Wright Drammen Travbane - 23/12 - 04 / 2 2100 dg a 603
Ole Johan Østre (T) Lene Nielsen Frogner R. Kruse Bjerke Travbane 2 30/11 - 02 / 2 1609 32,0a 179
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 8 14/11 - 04 / 2 2140 31,6a 362
9 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -34 000 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 5 Plass 129 500
7 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 05 / 5 2100 31,0a 435
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll V. Hop Jarlsberg Travbane 2 27/12 - 03 / 4 1609 30,2a 83
Wenche Hole-Svein Hole D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 02 / 4 2100 31,0a 223
Åsbjørn Tengsareid (T) Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 8 2140 32,2a 176
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 02/11 - 05 / 5 2120 31,3 236
10 2018: -18 -0 -1 -1 -10 -45 000 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 6 Plass 96 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 18/1 - 07 / 2 2140 31,8a 425
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 21/12 - 03 / 7 2100 dg a 339
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 05/12 - 04 / 4 2660 33,8 345
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 30/11 - 02 / 5 1609 33,7ag 207
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 8 21/11 - 08 / 9 2160 34,0 597