<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 50.001 - 200.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -1 -0 -1 -8 -62 368 2017: -25 -1 -3 -5 -10 -106 500
Free Million 1 Plass 205 868
5 år SVART H v.Thai Tanic V. Hop Bjerke Travbane 1 11/1 - 01 / 9 2100 17,0a 81
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 06/1 - 06 / 9 2100 17,9a 522
Monica Haugen /Greåker V. Hop Momarken Travbane 0 29/12 - 09 / 5 2640 17,8 462
Vidar Hop (T) Jan-Arne Raab (T) O. Østre Momarken Travbane 3 14/11 - 05 / 2 2140 16,6a 277
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Hansen Momarken Travbane 8 05/11 - 02 / 4 2140 19,0a 195
2 2018: -5 -0 -1 -1 -2 -19 491 2017: -13 -1 -1 -2 -2 -33 000
Ironlady 2 Plass 167 491
6 år BRUN HP v.Steinlager (S) H. Kolle Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 08 / 3 2100 17,6a 115
e. Lady Lizz v. J.R. Broline* (US) H. Kolle Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 02 / 8 2100 16,5a 215
Stall Panorama E. Linn Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 01 / 4 2100 17,1a 773
Eini S. Linn (T) E. Linn Jarlsberg Travbane 5 17/11 - 05 / 6 2600 19,1 285
Hvit m/svarte ermer & sidefelt, rekl J. Eilertsen Klosterskogen Travbane P 09/11 - 22 / 1 2100 21,3 P
3 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -73 000 2017: -18 -1 -2 -2 -5 -59 000
Rock The Boat 3 Plass 184 000
6 år BRUN V v.Thai Tanic Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 06/1 - 06 / 1 2100 17,6a 58
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 17/12 - 06 / 11 1609 15,6a 432
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 04/12 - 01 / 7 2100 16,2a 245
Åsbjørn Tengsareid (T) Elsa Fiskum Bjørntvedt Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 19/11 - 04 / 10 1609 15,7a 384
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 06 / 12 2100 18,7a 158
4 2018: -10 -0 -3 -1 -4 -47 000 2017: -19 -1 -3 -1 -9 -78 500
Riverside Star 4 Plass 235 000
7 år BRUN V v.Gentle Star* V. Hop Klosterskogen Travbane 0 06/1 - 03 / 10 2100 18,5ag 261
e. Nette Egaanaj v. Sugarcane Hanover* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 10/12 - 04 / 11 2609 16,5a 128
Stall Amigo V. Hop Klosterskogen Travbane 1 04/12 - 01 / 8 2100 16,1a 773
Adrian Solberg Akselsen (S) Geir Ufs A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 05 / 13 2620 18,9 g 300
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv S. Heimdal Momarken Travbane - 05/11 - 02 / 1 2140 dg a 246
5 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -1 -4 -7 -68 500
Wara Laylock 5 Plass 152 000
9 år BRUN HP v.Gentle Star* E. Høitomt Momarken Travbane 0 05/12 - 05 / 4 2140 18,6a 264
e. Wiona Laylock v. Foreign Office* (FR) O. Østre Jarlsberg Travbane 3 17/11 - 05 / 15 2620 18,2 336
Sverre A. Johnsen-Arnhild Johnsen O. Østre Klosterskogen Travbane 3 02/11 - 03 / 5 1700 15,5a 163
Ole Johan Østre (T) Sverre A. Johnsen J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 19/10 - 02 / 9 2100 18,8ag 338
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 04/10 - 02 / 10 2600 17,3a 570
6 2018: -13 -1 -0 -1 -6 -45 000 2017: -18 -2 -2 -2 -2 -100 000
Needed Time 6 Plass 237 000
5 år SOTRØD HP v.Orlando Vici (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 07 / 2 2100 16,4a 76
e. Misty Kronos (IT) v. Pine Chip* (US) O. Østre Sørlandets Travpark 1 17/12 - 01 / 4 2140 16,1a 122
Hilde Bø-Line Charlotte B Hansen E. Høitomt Drammen Travbane 2 05/12 - 05 / 2 2100 17,0a 35
Eirik Høitomt (T) Stein Ivar Kløven (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 27/11 - 06 / 5 2500 18,8a 266
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 9 17/11 - 05 / 2 2600 19,3 g 210
7 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -17 000 2017: -18 -1 -4 -0 -5 -99 000
Zandra Invalley 7 Plass 186 000
5 år SVART HP v.Quite Easy (US) G. Austevoll Biri Travbane 4 12/1 - 05 / 10 2100 17,0a 286
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 5 21/12 - 04 / 8 2100 16,6a 191
Team Zandra C. Cracchiolo Momarken Travbane 0 12/12 - 04 / 12 2140 20,3ag 91
Lars Anvar Kolle (T) Karoline Krogh-Hanssen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/11 - 08 / 4 2100 16,7a 366
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Bjerke Travbane 5 15/11 - 07 / 11 1609 14,0a 219
8 2018: -11 -0 -0 -0 -7 -20 000 2017: -20 -2 -1 -3 -6 -74 000
Aladyforyou (DK) 8 Plass 188 122
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) H. Tvedt Bjerke Travbane 5 11/1 - 02 / 6 2100 17,0a 119
e. Lotus Flower (DK) v. Buckfinder* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane - 03/1 - 10 / 1 2100 dg a 65
Arne Dyrseth-Trond Ivar Greftegreff E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 14/12 - 04 / 2 2100 17,0a 109
Herman R. Tvedt (T) Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 7 20/11 - 04 / 5 2100 16,3a 132
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek O. Østre Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 04 / 12 2100 19,1ag 93
9 2018: -9 -2 -3 -2 -2 -87 000 2017: -11 -0 -3 -1 -2 -39 000
Make Me 9 Plass 270 000
6 år BRUN HP v.Make It Happen (US) D. Dalen Bjerke Travbane 1 11/1 - 02 / 1 2100 16,6a 52
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 2 21/12 - 04 / 12 2100 16,1a 69
Stall Precise D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 04/12 - 01 / 6 2100 16,1a 86
Dag-Sveinung Dalen (T) Alexander Heisholt (T) T. Solberg Drammen Travbane 0 21/9 - 05 / 6 2100 17,2ag 78
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 04/9 - 05 / 6 2100 15,8a 153