<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-5
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -0 -0 -1 -4 -12 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Hof Lodin 1 Plass 12 500
6 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Drammen Travbane 0 09/10 - 08 / 10 2100 39,2 g 638
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 4 2120 39,3 P
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 29/11 - 20 / 9 1720 03,7 g N
Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 01/9 - 22 / 6 2120 01,6 B
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl
2 2018: -5 -0 -1 -1 -2 -16 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -2 500
Party Løve 2 Plass 18 500
4 år HUSKBRUN H v.Skibber A. Akselsen Drammen Travbane 10 20/12 - 07 / 5 2100 39,0 g 378
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel A. Akselsen Momarken Travbane 7 05/12 - 08 / 4 2140 38,1 406
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 01 / 4 2100 41,3 g 428
Lars Anvar Kolle (T) Frode Akselsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 4 2120 39,5 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 27/6 - 22 / 8 2120 58,4 g B
3 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tillit 3 Plass 0
7 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Jarlsberg Travbane P 01/12 - 20 / 5 2120 41,5 g P
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S)
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund
Dag-Sveinung Dalen (T) Martine O. Sørvik (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 161 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
T.B.'s Trøll Scott 4 Plass 7 161
4 år BORKET V v.Tangen Scott K. Lunde Drammen Travbane 8 17/10 - 07 / 4 2100 41,2 154
e. Nordby Katla v. Spang Best A. Stensen Biri Travbane P 06/10 - 20 / 5 2120 41,8 P
Eli-Mina Antonsen-Tore Bakken K. Lunde Biri Travbane 28/10 - 22 / 3 2120 59,6 g B
Ole Johan Østre (T) Eli-Mina Antonsen K. Lunde Biri Travbane 09/9 - 21 / 1 2100 00,6 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
5 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -26 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odd Nyx 5 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Voje Faks A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 05 / 2 2100 36,3 62
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane P 26/3 - 20 / 9 2120 38,5 g P
Ronald Haug-Anne Iren Haug O. Østre Klosterskogen Travbane 29/6 - 20 / 7 1720 51,3 B
Adrian Solberg Akselsen (S) Ronald Haug K. Johansen Drammen Travbane 17/6 - 21 / 3 1720 53,8 B
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Argatina 6 Plass 4 000
7 år SVART HP v.Horgen Tore N. Holm Drammen Travbane 5 20/12 - 07 / 10 2100 36,5 210
e. Arga v. Viljesterk N. Holm Kala Landbane 6 19/8 - 08 / 1 1900 36,9 g 85
Marianne Holm /Berg I Østfold N. Holm Momarken Travbane 0 04/7 - 07 / 3 2140 38,8 g 22
Nils Olav Holm (A) Marianne Holm N. Holm Momarken Travbane P 13/6 - 20 / 10 2180 35,7 P
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame
7 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Alta Faksa 7 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Voje Faks P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/12 - 08 / 5 2140 br g 127
e. Embra v. Spikeld H. Holm Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 8 2120 38,5 P
Team Alta Faksa D. Dalen Drammen Travbane 13/9 - 22 / 8 1720 58,0 B
Hans Chr. Holm (T) Martine O. Sørvik (T) D. Dalen Drammen Travbane 28/8 - 21 / 1 1700 59,0 B
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
8 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nissen Ø.K. 8 Plass 8 000
4 år SVART V v.Spydermann Ø.K. Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 1 2100 37,7 402
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 07 / 8 2120 br g 257
Rolf Høyland-Brit-Elin Paulsen G. Flåten Momarken Travbane - 05/12 - 08 / 6 2140 dg 165
Åsbjørn Tengsareid (T) Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 8 17/11 - 01 / 11 2100 39,8 120
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/10 - 20 / 7 2120 41,1 P
9 2018: -9 -0 -0 -0 -6 -15 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mykle Knekten 9 Plass 17 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos O. Kjenner Drammen Travbane - 09/10 - 08 / 6 2100 dg 224
e. Thess Mina v. Elding O. Rakstad Biri Travbane 0 29/9 - 08 / 9 2100 43,4 g 667
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad O. Kjenner Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 01 / 9 2100 37,5 251
Cato Antonsen (T) Ole L. Rakstad (A) O. Rakstad Drammen Travbane P 03/9 - 22 / 5 2120 38,1 g P
Blå m/gul hestesko & tre ermringer
10 2018: -10 -3 -2 -0 -3 -60 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elsås Perla 10 Plass 60 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane P 01/12 - 20 / 8 2120 37,1 P
e. Spang Gjerd v. H.G. Balder
Heidi Andersen-Roy Karlsen
Geir Flåten (T)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
11 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bol Ivia 11 Plass 10 000
6 år SVART HP v.Amor Even A. Christensen Klosterskogen Travbane P 09/12 - 20 / 2 2120 39,1 P
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) J. Undem Klosterskogen Travbane N 22/6 - 20 / 1 2100 43,7 g N
Rikke Helen Christensen /Kviteseid S. Eilefsen Bjerke Travbane - 03/9 - 23 / 8 1660 dgpp N
Anne Christensen (A) Rikke Helen Christensen
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem