<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-2-1 Plass : 11-2-1

1 2018: -7 -0 -1 -2 -3 -30 250 2017: -8 -1 -1 -2 -3 -70 114
Haugestad Arne 2100 1 Plass 100 364
4 år BRUN V v.Spikeld O. Sagholen Biri Travbane 4 12/1 - 07 / 5 2120 29,8 218
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten G. Austevoll Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 11 2160 33,3 g 246
Kristine Narvestad /Hemnes O. Sagholen Färjestad 1 27/11 - 02 / 7 2180 32,9 40
O. Sagholen Kristine Narvestad O. Sagholen Färjestad 4 11/9 - 02 / 8 2180 33,9 55
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 2 05/9 - 08 / 7 2140 34,7 g 120
2 2018: -11 -1 -2 -1 -2 -48 500 2017: -7 -1 -3 -1 -2 -64 000
Stian 2 Plass 112 500
4 år SVART H v.Skibber G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 06/1 - 01 / 8 2140 33,3 g 23
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten G. Flåten Drammen Travbane 2 23/12 - 04 / 12 2100 30,1a 57
Lene Flåten /Vear G. Flåten Bjerke Travbane 2 06/12 - 05 / 6 2160 31,1 18
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 2 16/11 - 02 / 6 2100 30,8ag 15
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 4 08/11 - 01 / 7 2100 32,1ag 48
3 2018: -10 -1 -2 -0 -5 -64 208 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -50 359
Alm Malabar 3 Plass 114 567
4 år SVART H v.Moe Odin J. Mjølnerød Färjestad 2 01/1 - 06 / 8 2160 33,5 33
e. Alm Monsun v. Storm Jo J. Mjølnerød Biri Travbane 0 10/11 - 04 / 10 2120 32,5 50
Trond Sverre-Joachim Sverre J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 24/10 - 02 / 4 2140 32,2a 165
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bollnäs 1 14/10 - 01 / 6 2160 36,4 31
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 04/10 - 09 / 4 2140 36,0 g 100
4 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -18 500 2017: -9 -2 -2 -1 -2 -51 500
Modijerva 4 Plass 70 000
5 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 06 / 5 2100 30,9ag 92
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane 4 20/12 - 02 / 11 2160 32,8 g 132
Harald Nordhagen-Terje Martinsen G. Stenberg Momarken Travbane 5 05/12 - 04 / 2 2640 33,8 189
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Momarken Travbane 1 21/11 - 08 / 3 2140 33,5 176
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek E. Rennesvik Drammen Travbane 3 09/11 - 03 / 3 2100 34,0 g 126
5 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 5 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 0 11/1 - 06 / 1 2100 33,7ag 315
e. Våler Goa v. Golan T. Bronken Biri Travbane 6 22/12 - 04 / 11 2100 32,9ag 1090
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Biri Travbane 6 15/12 - 03 / 9 2100 32,0a 334
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 4 24/11 - 08 / 1 2100 32,4 259
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Bronken Momarken Travbane 5 21/11 - 08 / 11 2160 33,4 1593
6 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 000
Hvalstad Loke 6 Plass 60 200
8 år SVART V v.Kasper Mollyn H. Eggen Bjerke Travbane 0 11/1 - 06 / 8 2100 35,0ag 234
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 3 21/12 - 03 / 4 2100 31,7a 177
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Bjerke Travbane 2 13/12 - 09 / 6 1640 32,3 122
G. Austevoll Ole Martin Olsen H. Eggen Bjerke Travbane 0 30/11 - 02 / 4 1609 34,1ag 286
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 21/11 - 08 / 8 2160 34,9 g 309
7 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -44 500
Grinder Gutten 7 Plass 55 700
7 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Johansen Bjerke Travbane 3 11/1 - 06 / 4 2100 32,0a 188
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 03/1 - 04 / 10 2140 33,5 201
Per Kristian Grindevoll /Grinder K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 27/9 - 09 / 3 2140 31,3 332
K. Johansen Per Kristian Grindevoll K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 5 2140 31,4 189
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 2 2140 31,8 308
8 2018: -10 -0 -1 -2 -4 -38 000 2017: -22 -0 -2 -3 -9 -56 264
Åsrud Rappa 8 Plass 106 264
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Mathisen Biri Travbane 0 12/1 - 07 / 7 2120 30,4 279
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Mathisen Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 5 2100 32,1ag 427
Hans Løne /Åsvang K. Mathisen Biri Travbane 4 15/12 - 03 / 6 2100 31,4a 125
K. Mathisen Hans Løne K. Mathisen Biri Travbane 2 08/12 - 07 / 4 1609 30,2a 250
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Arvika 0 13/8 - 03 / 2 2100 33,9 g 118
9 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 9 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Fossen Momarken Travbane 8 09/1 - 07 / 2 2140 33,1ag 274
e. Komnes Bella v. Spikeld D. Dalen Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 3 2100 34,4ag 276
Stig Fossen /Aurskog D. Dalen Momarken Travbane 6 05/11 - 07 / 3 2160 34,9 421
S. Fossen H. Holm Momarken Travbane - 14/10 - 05 / 8 1640 dg a 376
blå m/rødt kryss og ermer D. Dalen Biri Travbane 1 06/10 - 03 / 4 2620 31,8 260
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Schuvard 10 Plass 52 889
5 år SVART V v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Momarken Travbane - 09/1 - 04 / 9 2160 dg 41
e. Schumina v. Schuvar O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 27/12 - 20 / 2 2140 36,3 P
Reidun Bøhn /Slitu O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 01/11 - 09 / 5 2140 dg 35
O. Mikkelborg P. Midtfjeld Färjestad 3 21/11 - 03 / 8 2180 31,2 g 80
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 09/11 - 01 / 7 2160 35,6 g 46
11 2018: -8 -4 -0 -0 -3 -120 386 2017: -4 -4 -0 -0 -0 -66 000
Lykkje Birk 11 Plass 186 386
4 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 4 06/1 - 05 / 1 2100 30,7ag 31
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 1 21/12 - 03 / 9 2100 31,0a 14
Jorunn Svensson-Tom Svensson V. Hop Bjerke Travbane 1 08/11 - 01 / 8 2100 31,3a 15
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 26/10 - 07 / 2 2100 33,3 24
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 1 09/10 - 08 / 8 2100 35,7 55