<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:25 V4-3
V5-1
DD-1
DATOLØP - MAX 600
DATOLØP - MAX 600
Varmblods 1640 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige høyest 205.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -9 -0 -0 -0 -7 -23 991 2017: -19 -0 -2 -3 -7 -48 750
K.N. Speedy Chris 1 Plass 212 741
6 år MØRKBR HP v.Thai Tanic J. Hansen Bjerke Travbane 5 03/1 - 10 / 7 2100 17,3a 332
e. K.N. Speedgirl (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 04 / 6 2609 18,3a 352
Knut Nysveen-Kristine Flaten O. Sagholen Momarken Travbane 2 28/11 - 05 / 6 1640 17,3a 200
Per Oleg Midtfjeld (T) Odd Arne Sagholen (T) G. Austevoll Momarken Travbane 0 24/10 - 06 / 10 2140 17,7a 379
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Sagholen Momarken Travbane 5 14/10 - 02 / 11 2140 16,2a 118
2 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 930 2017: -21 -0 -1 -1 -9 -34 368
Drew Thunder 2 Plass 185 868
9 år SVART H v.Mr. Commissioner (US) O. Brenden Bjerke Travbane 0 04/1 - 03 / 6 2100 17,2a 651
e. Cenita Drew v. Why Not (US) O. Brenden Färjestad 6 11/12 - 06 / 5 2140 17,4a 1146
Oda K. Brenden-Odd Brenden O. Brenden Momarken Travbane 0 28/11 - 05 / 4 1640 17,9a 395
Odd Brenden (A) Leif Brenden O. Brenden Åby 0 29/10 - 04 / 4 2140 19,7a 416
Svart/oransje skrådelt O. Brenden Åmål 8 07/10 - 01 / 3 2080 16,8a 156
3 2018: -10 -0 -3 -0 -3 -32 000 2017: -19 -5 -1 -2 -1 -109 000
Scotch Whisky (S) 3 Plass 221 873
7 år BRUN V v.Going Kronos* (IT) H. Horpestad Bjerke Travbane - 03/1 - 10 / 6 2100 dg a 49
e. Bourbon Eyes (S) v. Smokin Yankee (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 21/12 - 05 / 1 1609 14,8a 13
Stall Scotch On The Rocks E. Høitomt Biri Travbane 6 08/12 - 05 / 8 2100 17,0a 72
Eirik Høitomt (T) Sigbjørn Kolnes (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/10 - 05 / 11 2100 17,5ag 60
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Biri Travbane - 13/10 - 06 / 10 2100 dg a 69
4 2018: -11 -6 -1 -1 -2 -520 091 2017: -12 -4 -1 -1 -1 -74 245
Floris Baldwin (NL) 4 Plass 703 858
6 år BRUN V v.Passing Renka (NL) K. Malmin Bjerke Travbane 3 04/1 - 03 / 10 2100 16,0a 54
e. Tanja de Bruin (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) D. Minnema Bahrenfeld 0 29/6 - 02 / 1 1680 16,0a 28
Stall Floris Baldwin D. Minnema Wolvega - 24/6 - 02 / 1 2100 dg a 334
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) D. Minnema NEDERLAND 1 25/5 - 05 / 1 2300 19,7a 15
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Minnema Duindigt 0 14/5 - 06 / 2 2000 18,3a 138
5 2018: -12 -0 -1 -3 -7 -44 000 2017: -10 -0 -3 -1 -0 -25 000
Bertoni 5 Plass 183 500
6 år BRUN V v.Banker Hall* (US) O. Sagholen Momarken Travbane 3 29/12 - 02 / 3 2140 17,9a 296
e. Real Big Bang v. Big Spender (S) H. Tvedt Momarken Travbane 0 12/12 - 04 / 5 2140 18,9a 47
Cato Fjeld /Oslo O. Sagholen Bjerke Travbane 2 30/11 - 05 / 10 2100 16,4a 277
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 0 24/10 - 03 / 7 2140 18,5a 1357
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 25/9 - 05 / 2 2100 17,6a 63
6 2018: -9 -0 -0 -0 -6 -19 000 2017: -13 -1 -0 -3 -4 -49 000
Mr. Beach 6 Plass 213 000
9 år BRUN V v.Adams Hall* (US) C. Kjenner Momarken Travbane - 14/11 - 09 / 9 2140 dg a 185
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) C. Kjenner Momarken Travbane 0 24/10 - 06 / 6 2140 17,2a 496
Øivind Strand-Morten Strand C. Kjenner Drammen Travbane 3 09/10 - 06 / 4 2100 16,7a 171
Gunnar Austevoll (T) Øivind Strand C. Kjenner Momarken Travbane 4 01/10 - 06 / 4 1640 17,0a 54
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Brouwer Drammen Travbane 1 03/9 - 02 / 12 2100 15,5a 413
7 2018: -9 -2 -1 -0 -3 -52 000 2017: -15 -3 -3 -2 -4 -108 500
May Lucifer 7 Plass 219 500
6 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 06/1 - 06 / 11 2100 18,1a 74
e. Odalisque v. Armbro Goal* (US) V. Hop Drammen Travbane 1 23/12 - 01 / 1 2100 16,3a 18
Janne Rahd /Sandefjord V. Hop Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 04 / 7 1609 16,1a 55
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 02 / 5 1609 15,1a 101
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 6 24/10 - 01 / 1 2140 15,9a 95
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -0 -0 -6 -13 024
Lady Beyonce* (S) 8 Plass 200 323
9 år M.BRUN HP v.Thai Tanic A. Bood Färjestad 7 11/12 - 06 / 9 2140 18,0a 489
e. Penthesilea (DE) v. Running Sea* (US) A. Bood Färjestad - 13/11 - 04 / 2 2140 dp a 651
Sverige A. Bood Örebro 6 02/11 - 08 / 8 2100 16,3a 549
Per Ludvig Nilsen (T) André Bood (R) A. Bood Färjestad 0 28/10 - 08 / 11 2160 17,7 1178
Blå, rött bröstband; blå A. Bood Färjestad 6 09/10 - 08 / 11 2140 15,8a 788
9 2018: -13 -0 -0 -0 -9 -22 067 2017: -21 -0 -1 -1 -13 -45 803
C.C. Siri 9 Plass 179 303
7 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) K. Johansen Bjerke Travbane 6 04/1 - 03 / 11 2100 16,8a 479
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Johansen Drammen Travbane 0 23/12 - 01 / 4 2100 16,8a 424
Leif Brenden-Odd Brenden O. Brenden Färjestad 7 11/12 - 07 / 9 2140 17,2a 761
Kai Johansen (T) Leif Brenden O. Brenden Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 04 / 3 2100 19,5a 616
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Brenden Klosterskogen Travbane 6 19/10 - 02 / 4 2100 18,8a 641
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -35 631
Gongfu* (S) 10 Plass 174 988
7 år BRUN V v.Goetmals Wood* (FR) J. Silvén Färjestad 0 09/10 - 08 / 10 2140 17,3ag 38
e. Cacao (S) v. Gobernador* (FR) M. Jakobsson Örebro 1 14/9 - 04 / 5 1609 15,1a 31
Sverige J. Silvén Färjestad 0 04/9 - 03 / 11 2140 15,1ag 723
Tom Erik Solberg (T) Rebecca Paulsson G. Gundersen Bjerke Travbane 5 21/8 - 04 / 8 2100 15,6a 232
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Silvén Åmål 0 07/8 - 01 / 4 2080 16,2ag 117