<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
BASEKVIKKS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 33.001 kr.
For 3-15-årige høyest 52.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-5 Plass : 7-9-5

1 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -15 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Junisol 2140 1 Plass 43 500
6 år SVART HP v.Troll Kos A. Akselsen Momarken Travbane 8 09/1 - 04 / 6 2140 35,3 g 397
e. Slogum Prinsessa v. Slogum Bjørn K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 12/7 - 05 / 7 2140 40,0 rg 560
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Kvasnes Biri Travbane P 18/6 - 20 / 7 2120 37,5 P
H. Eggen Kjell Øyhaugen D. Dalen Bjerke Travbane 0 02/11 - 01 / 9 2100 br arg 291
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek G. Austevoll Drammen Travbane - 11/10 - 02 / 1 2100 dg 465
2 2018: -15 -0 -3 -0 -3 -33 500 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -25 000
Børke Balderina 2 Plass 58 500
8 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane - 29/11 - 10 / 4 2140 dg 38
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) O. Østre Biri Travbane 3 24/11 - 04 / 14 2120 32,5 57
Hanne E. Ellefsrud /Gran O. Østre Biri Travbane 1 10/11 - 08 / 10 2140 32,1 236
G. Austevoll Hanne E. Ellefsrud O. Østre Drammen Travbane 6 30/10 - 08 / 15 2140 34,9 g 535
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 12 2120 35,6 g 180
3 2018: -6 -3 -0 -0 -0 -46 491 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -30 500
Bråtnes Eyr 3 Plass 76 991
5 år RØD HP v.Amor Even Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 12/12 - 08 / 12 2160 34,4 83
e. Grid v. Sarpen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 05 / 2 2100 34,9 g 90
Kreativ Transport AS /Eidsberg Å. Tengsareid Biri Travbane 1 13/10 - 08 / 1 2100 34,3 44
E. Høitomt Ronnie Hansen Å. Tengsareid Biri Travbane 5 06/10 - 08 / 3 2100 34,0 g 509
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Eilefsen Årjäng 0 06/8 - 09 / 7 2160 37,2 g 168
4 2018: -10 -1 -3 -0 -4 -52 947 2017: -7 -0 -0 -2 -3 -28 000
Tangen Saga 4 Plass 80 947
4 år SVART HP v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 5 17/12 - 07 / 8 2160 34,3 g 100
e. Tangen Mai v. Røder A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 8 2140 dg 117
Tom Krageboen-Rune Wiken L. Kolle Bjerke Travbane 7 10/8 - 02 / 6 2100 32,5a 418
V. Hop Frode Hamre (T) M. Gundersen Momarken Travbane 0 03/8 - 02 / 4 2140 35,7ag 67
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 19/7 - 01 / 5 2140 33,3 189
5 2018: -14 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 2160 1 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Momarken Travbane 2 09/1 - 04 / 13 2160 31,3 399
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Momarken Travbane 0 29/12 - 04 / 3 2140 33,7 790
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Bjerke Travbane - 21/12 - 03 / 10 2100 dg a 229
C. Antonsen Laila Kjøniksen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 02 / 3 2100 32,0a 455
Blå m/gul hestesko & tre ermringer D. Aarum Färjestad 5 27/11 - 02 / 6 2180 34,1 386
6 2018: -17 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 2 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 06/1 - 01 / 5 2120 34,1 80
e. Løng Pia v. Dublan H. Eggen Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 8 2140 35,2 g 150
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 01 / 5 2100 31,8 285
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 07 / 4 2100 34,4 333
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl H. Eggen Drammen Travbane 7 21/9 - 03 / 6 2120 34,2 g 198
7 2018: -10 -2 -5 -0 -1 -107 736 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -35 000
Rådim Faksen 3 Plass 154 736
5 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Momarken Travbane 4 29/12 - 04 / 10 2160 30,3 498
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Biri Travbane 1 15/12 - 08 / 13 2140 31,3 98
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Biri Travbane 5 08/12 - 08 / 3 2100 33,7 g 165
O. Østre Halgeir Skaarer O. Sagholen Kala Landbane 8 19/8 - 03 / 3 1900 33,7 g 55
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Bjerke Travbane P 09/8 - 22 / 4 2160 33,1 P
8 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 4 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor T. Lindbak Bjerke Travbane 6 11/1 - 06 / 5 2100 32,6a 260
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn T. Lindbak Bjerke Travbane 3 03/1 - 04 / 6 2140 33,2 261
Anne-Lise Enger /Reinsvoll T. Lindbak Biri Travbane 0 15/12 - 03 / 3 2100 33,6a 648
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 4 22/11 - 05 / 4 2140 32,7 574
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 6 10/11 - 04 / 3 2100 33,1 429
9 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 5 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 11/1 - 06 / 11 2100 dg a 45
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp L. Kolle Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 7 2100 31,8ag 38
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen Å. Tengsareid Biri Travbane 2 15/12 - 03 / 7 2100 30,9a 38
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 10/12 - 02 / 6 2100 31,1a 24
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 03 / 10 2120 30,8 g 50