<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr.
For 3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -8 -1 -2 -1 -0 -50 000 2018: -16 -1 -2 -5 -4 -72 500
Kleppe Elfina 1 Plass 177 500
5 år RØD HP v.Tekno Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 06 / 9 2100 31,0a 27
e. Kleppe Dolly v. Sjefen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 17/12 - 07 / 5 2160 32,7 27
Oddbjørn Rege /Bryne Å. Tengsareid Forus Travbane 2 09/12 - 02 / 2 2040 33,3 61
Åsbjørn Tengsareid (T) Kenneth Handeland (T) K. Handeland Forus Travbane 4 28/11 - 10 / 1 2040 35,3 g 25
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Handeland Forus Travbane 2 31/10 - 08 / 5 2060 34,4 g 41
2 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -27 000
H.M. Urd 2 Plass 85 200
9 år MØRKBR HP v.Norne T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 05/1 - 06 / 10 2100 33,9a 510
e. Overskeid Ili v. Ilmin T. Solberg Biri Travbane 0 15/12 - 03 / 4 2100 33,5ar 77
Geir Nordbotten /Stokke A. Akselsen Bjerke Travbane 4 06/12 - 07 / 2 2140 31,8 239
Tom Erik Solberg (T) Geir Nordbotten (B) M. Gundersen Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 1 2140 32,0ag 377
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 02/11 - 05 / 8 2120 31,4 223
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -10 000
Særheims Jerka 3 Plass 59 000
8 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 3 06/1 - 01 / 4 2120 34,0 g 330
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 03/1 - 04 / 1 2140 34,7 g 311
Pål Roger Skog /Lierskogen K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 21/12 - 03 / 5 2100 31,9a 507
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 13/12 - 09 / 9 1640 32,9 158
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 02 / 10 2100 32,1a 339
4 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 4 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Jarlsberg Travbane 5 05/1 - 06 / 2 2100 32,3a 224
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Bjerke Travbane 7 20/12 - 02 / 9 2160 33,1 88
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund O. Østre Sørlandets Travpark 3 03/12 - 07 / 5 2160 31,5 204
Ole Johan Østre (T) Enok Antonsen O. Østre Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 4 2100 34,3 g 979
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane - 15/11 - 01 / 7 2100 dg a 567
5 2019: -4 -1 -1 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Nygårds Viking 1 Plass 104 000
10 år BRUN V v.Alm Viktor I. Olsen Sørlandets Travpark - 17/12 - 02 / 10 2160 dg 757
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 19/11 - 08 / 1 2140 34,2a 88
Dag Nilsen /Vennesla Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 12/3 - 05 / 3 2140 32,5a 693
Dag-Sveinung Dalen (T) Dag Nilsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/2 - 04 / 4 2160 33,9 g 199
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 26/1 - 05 / 4 2120 33,7 76
6 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -80 000 2018: -17 -12 -2 -2 -1 -400 000
Magnums Othello 2 Plass 576 000
6 år BRUNSVART H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 17/12 - 02 / 6 2160 29,7 12
e. Trø Vesla v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 11/11 - 01 / 3 2160 29,9 12
Stall Skjøndal Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 29/10 - 02 / 2 2160 30,6 13
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/10 - 03 / 8 2160 30,1 12
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 17/9 - 02 / 5 2160 29,0 15
7 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 500 2018: -20 -1 -2 -3 -13 -82 000
Boen Odin 3 Plass 192 500
8 år BORKET V v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 17/12 - 02 / 9 2160 31,0 87
e. Gam Krona v. Bokli Balder J. Eriksen Jarlsberg Travbane 5 01/12 - 02 / 12 2100 30,6a 142
Terje Fosse /Alversund J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 19/11 - 08 / 6 2140 31,7a 52
Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 11/11 - 01 / 5 2160 31,9 g 361
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 29/10 - 05 / 9 2140 br a 93
8 2019: -8 -0 -0 -3 -3 -28 000 2018: -18 -1 -0 -1 -7 -43 000
Timona Ø.K. 4 Plass 169 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor G. Mikkelsen Forus Travbane 6 26/12 - 03 / 4 2060 33,3 g 192
e. Timor v. Pål Even G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 17/12 - 02 / 8 2160 31,1 g 317
Brynjulv H. Løno /Skulestadmo G. Mikkelsen Forus Travbane 6 12/11 - 04 / 13 2060 31,0 1121
Geir Mikkelsen (T) Gunn E. Vigane Svendsen (A) G. Mikkelsen Forus Travbane 7 31/10 - 04 / 11 2080 31,4 111
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 6 19/10 - 03 / 6 2060 31,1 g 101
9 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000 2017: -15 -1 -2 -0 -4 -41 500
Salte Faksa 5 Plass 94 500
6 år BRUN HP v.Mjølner Faks M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 06/1 - 07 / 1 2100 dg a 474
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 17/12 - 02 / 13 2160 31,3 206
Natalie Iselin Repstad /Øvrebø E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/12 - 04 / 9 2160 33,8 g 62
Eirik Høitomt (T) Natalie Iselin Repstad (A) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 11/11 - 01 / 6 2160 30,6 224
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 02/11 - 02 / 5 2100 30,9a 87
10 2018: -10 -2 -0 -1 -3 -43 500 2017: -12 -0 -0 -0 -8 -23 500
Kvindølen 6 Plass 105 500
7 år MØRKBR V v.Neslands Loke G. Tollefsen Forus Travbane 5 19/12 - 08 / 10 2060 32,8 177
e. Nordby Bjørk v. Lome Elden V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 19/11 - 08 / 9 2140 32,1a 236
Odd Arne Nilsen-Alf O. Nilsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 7 29/10 - 02 / 9 2160 31,7 264
Arild Berås (T) Odd Arne Nilsen R. Wiig Forus Travbane 5 19/10 - 03 / 3 2040 31,9 g 136
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 08/10 - 03 / 12 2180 31,6 545
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tyri Molly 7 Plass 71 500
9 år MØRKBR HP v.Tyri Kongen L. Kolle Sørlandets Travpark 0 17/12 - 02 / 4 2160 34,9 g 641
e. Beth Mollyn v. Elding A. Berås Sørlandets Travpark 7 03/12 - 04 / 6 2160 32,9 725
Arne Daniel Halvorsen /Rykene J. Undem Sørlandets Travpark 0 19/11 - 08 / 8 2140 33,7a 281
Marius Høitomt (T) Arne Daniel Halvorsen M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 02 / 5 2100 32,7a 926
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek L. Kolle Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 11 2160 32,5 829
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500
Hommes Ferrari 8 Plass 186 500
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin H. Tvedt Klosterskogen Travbane - 06/1 - 01 / 10 2160 dg 51
e. Kremtrolla v. Krembest H. Tvedt Jarlsberg Travbane - 25/11 - 08 / 3 2100 dg 507
Stall Hommes Ferrari O. Østre Sørlandets Travpark 6 19/11 - 02 / 7 2140 29,2ag 206
Herman R. Tvedt (T) Helene Bjerland Hægeland H. Tvedt Klosterskogen Travbane 2 09/11 - 02 / 1 2100 30,2ag 41
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/10 - 05 / 12 2140 br a 166
13 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 9 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 17/12 - 02 / 3 2160 30,2 129
e. Lille Kristine v. Moe Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 03/12 - 04 / 7 2160 30,4 g 61
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng Ø. Tjomsland Biri Travbane 4 04/11 - 08 / 10 2100 30,0ag 492
Vidar Tjomsland (S) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 9 2140 29,7a 512
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 01/10 - 07 / 2 2140 31,8a 254