<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1
TORAS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 14.001 kr.
For 3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-10 Plass : 4-5-10

1 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -5 -0 -0 -1 -4 -14 000
Torden Fant 2100 1 Plass 24 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 9 2120 37,2 g 266
e. Furia v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 6 28/12 - 03 / 11 2160 35,4 327
Ragne Jorid Kopland-Johan Kopland E. Høitomt Biri Travbane 8 15/12 - 08 / 8 2120 36,1 g 161
O. Østre Ragne Jorid Kopland O. Østre Klosterskogen Travbane 6 02/11 - 07 / 7 2100 35,6 r 88
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 3 19/10 - 08 / 9 2100 35,8 351
2 2018: -9 -0 -2 -0 -6 -30 500 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 2 Plass 44 000
5 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Biri Travbane 7 24/11 - 04 / 5 2100 35,8 154
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Biri Travbane 0 10/11 - 08 / 13 2140 br g 227
Tore Bakken /Tangen A. Stensen Biri Travbane 0 06/10 - 08 / 8 2100 34,9 217
K. Lunde Tore Bakken O. Østre Biri Travbane 2 15/9 - 03 / 4 2100 33,3 g 169
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Momarken Travbane 6 04/7 - 07 / 1 2140 38,0 39
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Kims Lilja 3 Plass 4 000
7 år BRUN HP v.Briskeby Philip Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 3 2100 41,5 574
e. June v. Pajaprins Ø. Mathisen Biri Travbane 5 11/8 - 08 / 4 2100 36,8 209
Arne M. Øyen /Østre Gausdal Ø. Mathisen Biri Travbane 8 14/7 - 08 / 7 2100 35,1 714
Ø. Ruttenborg Arne M. Øyen K. Mathisen Biri Travbane P 21/5 - 20 / 7 2120 40,4 P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
4 2018: -8 -8 -0 -0 -0 -136 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lesja Odin 4 Plass 148 000
5 år BRUN V v.Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane P 03/1 - 20 / 5 2160 31,6 P
e. Spik Tara v. Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 1 26/8 - 08 / 5 2100 32,2 11
Frithjof Riis /Trondheim M. Gundersen Bjerke Travbane P 29/6 - 22 / 10 2160 31,9 P
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 29/7 - 20 / 10 1680 46,5 B
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 15/7 - 20 / 8 1660 47,7 B
5 2018: -2 -0 -2 -0 -0 -13 000 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -10 500
Kolnes Tine 5 Plass 23 500
6 år BRUN HP v.Alm Viktor V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 04 / 2 2100 36,9 g 153
e. Perle Tine v. Lome Elden E. Høitomt Forus Travbane - 08/8 - 07 / 3 2040 dg 73
Oda Verdal-Rune Upsahl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 08 / 8 2100 38,3 g 26
V. Hop Oda Verdal V. Hop Sørlandets Travpark 5 11/7 - 08 / 1 2140 34,3 g 232
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 0 02/7 - 07 / 2 2140 36,0 g 275
6 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Kims Stjerna 6 Plass 11 500
6 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten Ø. Mathisen Biri Travbane 0 20/10 - 03 / 5 2100 38,0 354
e. June v. Pajaprins Ø. Mathisen Biri Travbane 3 29/9 - 08 / 4 2100 37,1 295
Arne M. Øyen /Østre Gausdal Ø. Mathisen Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 2 2100 35,6 1384
K. Mathisen Arne M. Øyen K. Mathisen Biri Travbane 7 11/8 - 08 / 2 2100 38,5 422
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek Ø. Mathisen Drammen Travbane - 31/7 - 03 / 11 2100 dg 1599
7 2018: -10 -0 -1 -0 -7 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Vinn Erle 7 Plass 34 000
7 år SVART HP v.Krageboen P. Sem Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 07 / 7 2120 37,1 g 226
e. Vintalill v. Atom Vinter G. Austevoll Drammen Travbane 7 31/7 - 03 / 5 2100 35,5 102
Cathrine Slaaen Øyhaugen-Kjetil Andre Øyhaugen M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 08 / 1 2100 37,4 rg 682
K. Kvasnes Cathrine Slaaen M. Sørvik Jarlsberg Travbane 5 21/10 - 08 / 5 2100 35,7 g 1070
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Linn Klosterskogen Travbane 8 13/10 - 07 / 1 2100 37,8 g 405
8 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -15 000 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Bjørnstad Jerkeld 8 Plass 24 000
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Mikkelborg Biri Travbane - 10/11 - 08 / 8 2120 dg 166
e. Steinsvad Il v. Ilmin Å. Tengsareid Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 7 2120 dg 96
Magne T. Haadem /Aurdal Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 15/10 - 08 / 8 2120 36,9 g 124
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 8 15/9 - 03 / 7 2100 35,5 g 199
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 03/9 - 09 / 2 2100 36,2 g 96
9 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -8 000 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000
Tullefaksa H.M. 9 Plass 21 000
6 år SVART HP v.Voje Faks K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 04 / 3 2100 37,4 g 292
e. Øyertulla v. Nordli Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark - 03/12 - 07 / 1 2140 dg 124
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 17/11 - 01 / 5 2100 35,2 179
E. Høitomt Sandra Margrethe Homme M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 15/6 - 08 / 2 2100 dg 1040
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Sørlandets Travpark 4 28/5 - 08 / 1 2140 38,2 102
10 2018: -15 -5 -3 -4 -2 -211 907 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Briskebytrikken 2120 1 Plass 218 907
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 05 / 7 2120 34,2 38
e. Vesle Rappa v. Pål Even E. Rennesvik Drammen Travbane 6 20/12 - 07 / 4 2100 37,1 g 34
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Momarken Travbane 2 05/12 - 08 / 11 2140 35,7 48
E. Rennesvik Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Biri Travbane 0 02/6 - 08 / 1 2100 39,3 97
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 24/5 - 21 / 9 2180 38,2 g P
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -0 -0 -1 -16 000
Baugen Stjerna 2 Plass 21 000
6 år BRUN HP v.Bravo Turbo K. Nordtømme Leangen Travbane - 28/12 - 03 / 12 2160 dg 182
e. Baugen Erla v. Lome Elden K. Nordtømme Leangen Travbane 1 20/11 - 08 / 6 2160 37,3 119
Irene Løkken /Alvdal G. Austevoll Biri Travbane 8 10/2 - 08 / 7 2100 38,3 50
B. Steinseth Karl Ove Nordtømme (T) K. Nordtømme Leangen Travbane 0 16/1 - 08 / 8 2160 39,7 g 83
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 3 01/4 - 01 / 9 2100 36,0 566
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
S.K.'s Spikmi 3 Plass 18 000
6 år BRUN HP v.Spikeld A. Stensen Biri Travbane 5 13/1 - 08 / 1 2100 37,0 g 99
e. Demi v. Alm Silver A. Stensen Biri Travbane 4 09/12 - 04 / 5 2100 35,4 g 587
Stall Frisli A. Stensen Momarken Travbane 4 15/11 - 08 / 7 2140 37,0 283
A. Stensen Tor Opheim (B) A. Stensen Momarken Travbane 2 06/11 - 10 / 1 2140 35,0 142
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane - 02/10 - 08 / 8 2100 dg 368
13 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 4 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane 0 24/11 - 04 / 10 2120 37,5 g 169
e. Krumeline v. Alm Svarten L. Revheim Biri Travbane 5 10/11 - 08 / 6 2120 36,2 g 85
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær L. Revheim Biri Travbane 1 20/10 - 03 / 2 2100 35,3 132
L. Revheim Johan Petter Gustavsen L. Revheim Drammen Travbane 4 09/10 - 08 / 4 2100 36,4 g 754
Blå m/L.B.R. i hvitt. L. Revheim Biri Travbane 5 29/9 - 08 / 1 2100 37,4 294