Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 40.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -9 -5 -1 -1 -1 -154 428 2018: -12 -1 -4 -1 -2 -106 736
Osen Expressa 1 Plass 289 164
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 11 2140 dg 14
e. Venn Vara v. Bork Rigel J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 01/12 - 07 / 3 2100 33,0 12
Rune Jensen-Ludvig Jensen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 17/11 - 01 / 3 2100 32,7 16
Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Momarken Travbane P 24/10 - 20 / 9 2160 36,0 P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -2 -0 -1 -2 -34 000
Gann Dina 2 Plass 34 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 27/12 - 05 / 9 2100 33,9a 146
e. Gann Pila v. Bork Rigel G. Flåten Momarken Travbane 3 05/11 - 03 / 5 2140 36,1 rg 22
Kjetil Melum-Hansen /Hafrsfjord G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 03/11 - 03 / 7 2120 31,6 58
Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 19/10 - 08 / 3 2100 35,2 g 18
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 1 15/10 - 08 / 1 2100 35,0 20
3 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 1 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 06 / 7 2100 36,4a 434
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Klosterskogen Travbane - 04/12 - 02 / 4 2100 dg a 319
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 6 2100 br g 1135
Anders Magne Låhne (A) A. Låhne Bjerke Travbane 3 15/11 - 03 / 3 2140 32,4 193
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Klosterskogen Travbane 7 02/11 - 05 / 6 2120 32,3 1321
4 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -6 -79 769
Ros Lilja 2 Plass 87 769
4 år SVARTBRUN HP v.Tekno Odin O. Sagholen Drammen Travbane 4 23/12 - 04 / 9 2100 30,3a 374
e. Nordli Svarta v. Spikeld O. Sagholen Bjerke Travbane 0 06/12 - 07 / 6 2160 32,3 101
Bjørg Laupsa-Torstein Laupsa O. Sagholen Bjerke Travbane 3 22/11 - 05 / 10 2160 31,6 125
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 5 14/11 - 04 / 4 2140 29,9ag 181
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 0 04/11 - 08 / 11 2100 30,1a 533
5 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 1 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane 7 31/12 - 01 / 6 2160 30,9 260
e. Høgda Vesla v. Elding O. Østre Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 5 2100 30,8 g 427
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 7 2100 29,9a 182
Ole Johan Østre (T) Bjørn Gustavsen O. Østre Bjerke Travbane 3 16/11 - 05 / 11 1609 28,8a 107
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 4 02/11 - 05 / 11 2140 31,0 g 133
6 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -47 000 2018: -16 -3 -2 -2 -5 -151 500
Tangen Elvira 2 Plass 309 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 26/12 - 04 / 7 2080 30,3 g 54
e. Tangen Tina v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 7 17/12 - 03 / 2 2140 30,7ag 35
Dag Hedberg /Sandefjord Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 03/12 - 04 / 10 2180 30,8 g 54
Øystein Tjomsland (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 02/11 - 05 / 10 2140 dg 34
mørkblå m/sølv reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 8 10/9 - 03 / 8 2100 28,5a 790
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -0 -2 -3 -8 -56 000
Viktoria U.N. 3 Plass 107 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor J. Undem Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 04 / 3 2100 32,0a 181
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 05 / 2 2100 br g 105
Anstein Ølmheim-Marianne Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 5 12/10 - 04 / 9 1700 28,8a 293
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 05 / 12 2140 29,4 600
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 06 / 9 2120 30,8 648
8 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 4 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen H. Holm Drammen Travbane 0 23/12 - 07 / 2 2100 29,5a 591
e. Trø Vesla v. Spikeld H. Holm Bjerke Travbane 0 22/11 - 02 / 5 2140 32,8 g 360
Inge Brusletto /Geilo H. Holm Biri Travbane 5 10/11 - 05 / 5 1609 28,5a 250
Gunnar Austevoll (T) Inge Brusletto G. Austevoll Drammen Travbane 5 17/10 - 04 / 14 2140 30,8 379
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Kvasnes Drammen Travbane 2 05/10 - 01 / 9 2100 31,2a 123