<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
CHAMPION LØPET (HOPPECUPEN)
HOPPECUPEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 425.001 kr., 40 m. ved 700.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 1.000.000 kr. Også for alle 3-6-årige hopper.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -46 000 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 1 Plass 426 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Drammen Travbane 3 23/12 - 09 / 14 2140 27,7 51
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Bjerke Travbane 1 16/12 - 08 / 1 2120 28,6 23
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Bjerke Travbane 1 15/11 - 08 / 2 2140 26,9 75
Hans Chr. Holm (T) H. Holm Bjerke Travbane 2 01/11 - 04 / 9 2600 28,1a 48
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 2 18/10 - 05 / 7 2160 27,6 21
2 2018: -17 -1 -4 -1 -5 -124 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 2 Plass 452 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 02 / 5 2100 29,5a 53
e. Høgda Vesla v. Elding K. Kvasnes Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 15 2140 30,6 290
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud H. Eggen Bjerke Travbane 0 29/11 - 07 / 8 2100 29,3ag 143
Gunnar Austevoll (T) Tom Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 3 15/11 - 08 / 1 2140 27,1 56
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 01/11 - 03 / 5 2100 26,6a 172
3 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -15 000 2017: -17 -5 -2 -3 -5 -149 500
Nordlys Rosa 3 Plass 434 000
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Pettersen Harstad Travpark 3 14/10 - 04 / 7 2100 27,1 55
e. Dalby Dokka v. Atom Vinter L. Sandvik Harstad Travpark 1 30/9 - 01 / 4 2040 26,9 128
Kåre Nilsen /Vikran H. Holm Harstad Travpark - 02/9 - 03 / 8 2080 dg 43
Lars Fredrik Kolle (A) Ole Anton Svinsholt J. Saarela Harstad Travpark 7 15/7 - 06 / 15 2060 29,1 g 477
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek S. Pettersen Harstad Travpark 3 24/6 - 06 / 12 2100 27,2 96
4 2018: -17 -2 -0 -5 -2 -107 996 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 4 Plass 384 662
7 år BRUN HP v.Trø Faks T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 02 / 2 2100 30,1a 19
e. Komnes Sol v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 5 06/12 - 09 / 2 2140 28,9 206
Merete Viksås /Roa J. Hansen Bjerke Travbane 4 29/11 - 07 / 9 2100 28,8a 400
Tom Erik Solberg (T) Merete Viksås O. Østre Bjerke Travbane 0 08/11 - 02 / 11 2160 31,4 g 316
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Jarlsberg Travbane - 27/10 - 01 / 4 1609 dg a 81
5 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -23 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 5 Plass 422 500
8 år SVART HP v.Bork Odin K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 02 / 8 2100 29,7a 53
e. Eldny v. Pål Even K. Malmin Bjerke Travbane 0 27/12 - 06 / 3 2120 30,6 394
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak K. Malmin Bjerke Travbane 0 16/12 - 08 / 7 2160 30,6 g 450
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 6 15/11 - 08 / 7 2160 26,5 g 348
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 7 11/10 - 08 / 9 2160 28,0 133
6 2018: -20 -1 -3 -0 -6 -110 000 2017: -12 -3 -2 -1 -1 -358 000
Oriola 1 Plass 652 000
6 år SVART HP v.Åsajerven A. Ødegård Momarken Travbane - 09/1 - 03 / 9 2180 dg 69
e. Minardi v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane - 29/11 - 03 / 1 2120 dg 77
Olav Knutsen /Nærbø Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 04 / 4 2100 26,3 285
Lars Anvar Kolle (T) Åsbjørn Tengsareid (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 0 16/9 - 06 / 14 2100 26,4 115
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/8 - 04 / 6 1640 26,8 g 96
7 2018: -11 -0 -1 -0 -5 -28 500 2017: -15 -0 -5 -2 -5 -316 511
Aine G.L. 2 Plass 543 102
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 5 27/12 - 06 / 6 2140 29,2 513
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 16/12 - 08 / 10 2160 27,7 479
Gustav Larsen /Lindesnes J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 15/11 - 08 / 6 2160 26,6 g 309
Jan Roar Mjølnerød (T) Gustav Larsen J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 05/11 - 07 / 4 2200 28,9 173
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Momarken Travbane 4 14/10 - 05 / 2 1640 27,7a 229
8 2018: -20 -1 -3 -1 -6 -170 395 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 3 Plass 862 838
6 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Bjerke Travbane 3 27/12 - 06 / 7 2140 28,4 475
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 6 29/11 - 03 / 9 2140 26,5 263
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 0 15/11 - 08 / 12 2180 27,4 102
Ole Johan Østre (T) Merete Viksås O. Østre Biri Travbane 7 04/11 - 04 / 14 2140 28,2 g 241
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 8 24/10 - 05 / 9 2160 26,6 g 88
9 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -44 000 2017: -16 -3 -2 -0 -3 -275 000
Trø Hera 4 Plass 549 277
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Bjerke Travbane 5 16/12 - 08 / 8 2160 27,5 216
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Bjerke Travbane - 29/11 - 03 / 3 2120 dg 116
Stall Trø Hera S. Jessen Bjerke Travbane 0 15/11 - 08 / 5 2160 26,6 109
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane 2 11/10 - 08 / 11 2160 26,7 46
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 04 / 1 2100 26,0 392
10 2018: -25 -1 -1 -3 -9 -81 000 2017: -29 -2 -5 -2 -15 -165 000
Solberg Jela 5 Plass 584 500
9 år LYSBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Forus Travbane 3 02/1 - 01 / 4 2040 26,9 678
e. Solberg Ragni v. Braute T. Gudmestad Forus Travbane 4 26/12 - 02 / 8 2100 28,3 g 14
Tormod Gudmestad /Nærbø T. Gudmestad Forus Travbane 3 19/12 - 05 / 9 2040 27,6 438
Eirik Høitomt (T) Tormod Gudmestad (A) T. Gudmestad Forus Travbane 5 28/11 - 08 / 10 2040 25,3ag 709
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Gudmestad Forus Travbane 5 18/11 - 05 / 7 2080 27,1 g 121
11 2018: -12 -3 -2 -2 -0 -176 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 6 Plass 836 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Forus Travbane 1 18/11 - 05 / 8 2080 26,3 19
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 3 31/10 - 05 / 7 2060 25,4 18
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Bergen Travpark 1 12/10 - 01 / 5 1620 25,5 24
Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 04 / 15 2120 25,5 549
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 0 16/9 - 06 / 15 2100 27,0 142
12 2018: -16 -6 -2 -4 -0 -533 731 2017: -21 -8 -3 -1 -6 -989 066
Brenne Blissi 1 Plass 1 651 498
5 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 27/12 - 06 / 8 2160 27,7 129
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 16/12 - 08 / 13 2180 26,6 g 148
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 29/11 - 03 / 11 2160 25,7 77
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 15/11 - 08 / 13 2180 25,6 80
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 05/11 - 07 / 5 2200 28,4 14
13 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 2 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Bjerke Travbane 0 29/11 - 03 / 8 2140 27,1 50
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 0 15/11 - 08 / 14 2180 26,2 37
Marianne Undem /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 1 11/11 - 09 / 1 2140 25,0 80
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Momarken Travbane 1 24/10 - 05 / 13 2160 25,4 150
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 6 18/10 - 08 / 8 2140 26,1 591