<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
BOLLAS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-7 Plass : 4-10-7

1 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eld Grim 2100 1 Plass 311 100
8 år SVART H v.Lome Elden S. Hogner Momarken Travbane 7 12/12 - 01 / 4 2140 29,9 1444
e. Toddy Løva v. Toddy S. Hogner Momarken Travbane 0 14/11 - 02 / 12 2180 32,6 333
Ole Johnny Mathisen-Anne-Berit Vestby O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/12 - 07 / 5 2100 28,4a 524
S. Hogner Ole Johnny Mathisen C. Antonsen Momarken Travbane 0 20/12 - 04 / 11 1640 31,6a 299
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 04/12 - 03 / 8 2100 28,7a 273
2 2018: -12 -0 -2 -0 -3 -35 500 2017: -30 -0 -1 -4 -12 -89 948
Løvland Spøken 2 Plass 372 448
8 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 12/12 - 01 / 1 2140 28,0 588
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Romme 0 01/12 - 03 / 12 2640 29,5a 468
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 13/11 - 01 / 3 2100 29,0a 398
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 23/10 - 06 / 8 2100 29,0a 997
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 01 / 4 1609 26,9ag 454
3 2018: -16 -1 -1 -0 -4 -40 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 3 Plass 292 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Bjerke Travbane 0 06/12 - 09 / 1 2140 30,4 894
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Momarken Travbane - 14/11 - 07 / 6 1640 dg a 705
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 02 / 5 1700 31,3ag 240
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Momarken Travbane 0 22/8 - 06 / 7 1640 28,0a 416
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Kala Landbane 0 19/8 - 06 / 3 1920 29,2 g 434
4 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -40 491 2017: -11 -1 -1 -2 -6 -65 856
Neslands Tron 4 Plass 376 347
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 28/12 - 05 / 5 2100 28,4a 146
e. Nesland's May v. Lykkebron* G. Austevoll Bjerke Travbane 5 20/12 - 04 / 3 2100 27,7a 232
Hedda E. Assev /Kvelde O. Østre Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 07 / 5 2120 27,5 32
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) O. Østre Drammen Travbane 5 23/10 - 06 / 1 2100 28,4a 42
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Sørlandets Travpark 1 08/10 - 08 / 3 2140 26,9 158
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -2 -0 -1 -3 -57 000
Remspik 5 Plass 313 419
9 år BRUN H v.Spikeld O. Østre Sørlandets Travpark 1 17/12 - 04 / 11 2140 29,1a 49
e. Remina v. Finstad Lars O. Østre Bjerke Travbane 1 13/11 - 01 / 4 2100 28,3a 120
Stall Remspik O. Østre Jarlsberg Travbane - 27/10 - 01 / 6 1609 g4 ag 116
T. Rød Anne Grete Rasmussen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 15/10 - 01 / 6 1609 25,6a 80
Hvit m/sort mansj,krave,belte,stj.rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 06 / 5 1609 27,7ag 102
6 2018: -11 -0 -0 -1 -4 -22 073 2017: -28 -1 -1 -5 -3 -111 779
Pave Jerkila 6 Plass 362 873
10 år HUSKBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane 0 27/12 - 06 / 4 2120 30,5 423
e. Pave Vilja v. Viljesterk O. Lindqvist Östersund 6 14/12 - 03 / 1 1640 28,0a 367
Stall Pave J. Blekkan Leangen Travbane 0 20/11 - 05 / 15 2200 30,9 g 145
T. Solberg John Mogset O. Lindqvist Umeå 3 10/11 - 05 / 9 2660 28,2 294
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Lindqvist Östersund 0 02/11 - 05 / 10 2160 31,6 g 99
7 2018: -14 -1 -0 -2 -7 -67 500 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 7 Plass 350 000
9 år SVART H v.Kasper Mollyn A. Valstad Drammen Travbane 4 23/12 - 02 / 1 2120 28,0 106
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 5 16/12 - 05 / 9 2100 28,0a 202
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 02 / 1 2100 29,1 74
V. Hop Kjell Roar Hansen A. Valstad Bjerke Travbane 6 29/11 - 07 / 5 2100 29,1ag 204
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Bjerke Travbane 2 22/11 - 06 / 11 2100 28,7a 125
8 2018: -14 -1 -1 -3 -6 -74 370 2017: -23 -2 -6 -4 -5 -224 329
Høvding Jaros 8 Plass 359 699
6 år BRUN V v.Bork Odin A. Rasmussen Drammen Travbane 0 23/12 - 02 / 4 2120 29,6 747
e. Lier Frøkna v. Elding G. Flåten Bjerke Travbane 0 16/12 - 05 / 10 2100 35,9a 427
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Sørlandets Travpark 0 11/11 - 04 / 13 2180 30,0 229
G. Flåten Gunnar Kværne O. Sagholen Biri Travbane 4 04/11 - 04 / 7 2120 28,2 429
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 11 2180 38,6 445
9 2018: -6 -2 -0 -0 -1 -34 063 2017: -22 -0 -3 -5 -7 -99 133
Alsaker Pumbaa 9 Plass 316 696
7 år BRUN H v.Åsajerven D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/1 - 07 / 7 1609 29,1a 211
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten D. Dalen Sørlandets Travpark 0 17/12 - 04 / 7 2140 30,8a 75
Stall Pumbaa J. Rasmussen Bjerke Travbane 3 29/11 - 07 / 12 2100 28,5a 369
D. Dalen Monica Einarsen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 07 / 6 2100 32,9ag 246
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 6 2100 28,2a 208
10 2018: -10 -5 -1 -1 -1 -186 000 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 10 Plass 503 949
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 08 / 7 2120 br g 121
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn O. Østre Momarken Travbane 0 14/11 - 07 / 5 1640 37,0ag 15
Team Emil O. Østre Bjerke Travbane 1 01/11 - 03 / 7 2100 26,1a 41
O. Østre Petter Glittum (T) O. Østre Bjerke Travbane 1 25/10 - 03 / 8 1609 25,2a 234
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Hansen Bjerke Travbane 1 11/10 - 03 / 1 2100 27,4a 57
11 2018: -12 -2 -1 -1 -5 -85 000 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 11 Plass 342 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Bjerke Travbane 5 03/1 - 07 / 11 1609 28,2a 58
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Biri Travbane 4 22/12 - 05 / 1 1609 28,4a 56
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 3 13/12 - 06 / 8 1609 27,8a 433
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 0 22/11 - 06 / 12 2100 29,4a 491
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 0 10/11 - 06 / 7 2100 29,3a 181
12 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000
Voje Per 12 Plass 266 000
8 år BRUN H v.Ulfrigg L. Kolle Bjerke Travbane 5 28/12 - 05 / 4 2100 28,9a 401
e. Voje Lykka v. Lykkebron* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 17/12 - 04 / 9 2140 dg a 239
John Arne Degnes /Grimstad E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 07 / 3 2100 33,2a 114
L. Kolle Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 08/10 - 08 / 2 2140 28,6 193
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Thygesen Sørlandets Travpark P 17/9 - 20 / 2 2160 33,5 P