<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
TIDSLØP - TIDSLØP
TIDSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nissen Ø.K. 1 Plass 8 000
4 år SVART V v.Spydermann Ø.K. Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 07 / 8 2120 br g 257
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even G. Flåten Momarken Travbane - 05/12 - 08 / 6 2140 dg 165
Rolf Høyland-Brit-Elin Paulsen G. Flåten Jarlsberg Travbane 8 17/11 - 01 / 11 2100 39,8 120
Åsbjørn Tengsareid (T) Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/10 - 20 / 7 2120 41,1 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Jarlsberg Travbane - 15/10 - 22 / 7 2120 dgpp N
2 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -26 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odd Nyx 2 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Voje Faks V. Hop Jarlsberg Travbane P 26/3 - 20 / 9 2120 38,5 g P
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten O. Østre Klosterskogen Travbane 29/6 - 20 / 7 1720 51,3 B
Ronald Haug-Anne Iren Haug K. Johansen Drammen Travbane 17/6 - 21 / 3 1720 53,8 B
Adrian Solberg Akselsen (S) Ronald Haug
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
3 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -10 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -500
Flassi Prinsen 3 Plass 10 500
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld R. Solberg Drammen Travbane 9 20/12 - 07 / 8 2100 38,0 g 527
e. Heddals Jenta v. Polar Troll K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 01 / 10 2100 40,0 g 467
Rune Solberg /Holmestrand R. Solberg Jarlsberg Travbane P 03/11 - 20 / 6 2120 39,3 g P
Lars Anvar Kolle (T) Rune Solberg (A)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hoppla Berger 4 Plass 7 000
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Bjerke Travbane 7 28/12 - 03 / 1 2140 37,5 607
e. Bostad Svarta v. Høiby Kongen K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 7 17/11 - 01 / 9 2100 39,2 g 701
Ivar Bjørneng /Aurskog K. Ødegaard Momarken Travbane P 05/11 - 20 / 2 2160 40,0 P
Bjørn Steinseth (T) Ivar Bjørneng G. Austevoll Momarken Travbane - 08/3 - 20 / 1 2140 dgpp N
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Brenden Momarken Travbane 0 06/10 - 08 / 4 2140 dist g 586
5 2018: -10 -0 -0 -0 -4 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -8 000
Gull Arwen 1 Plass 16 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 8 20/12 - 07 / 11 2100 37,6 255
e. Gyldne Tider v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 04/12 - 07 / 3 2100 37,0 145
Elisabeth Stenersen /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 17/11 - 01 / 7 2100 39,0 171
Gunnar Austevoll (T) Elisabeth Stenersen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 8 27/10 - 08 / 6 2100 39,9 93
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Helland Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 5 2120 36,4 P
6 2018: -20 -2 -1 -1 -9 -59 661 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Idlava 2 Plass 65 661
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen O. Kjenner Bjerke Travbane - 28/12 - 03 / 2 2140 dg 841
e. Id Elida v. Elding D. Dalen Drammen Travbane - 30/10 - 08 / 2 2100 dg 702
Terese Aarlie /Hønefoss D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 19/10 - 08 / 7 2100 37,7 g 238
Dag-Sveinung Dalen (T) Renate Aarlie (T) R. Aarlie Biri Travbane 7 30/6 - 08 / 6 2100 38,0 g 144
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 09 / 2 2100 36,8 1030
7 2018: -17 -5 -4 -4 -2 -246 907 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Briskebytrikken 3 Plass 253 907
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen E. Rennesvik Drammen Travbane 6 20/12 - 07 / 4 2100 37,1 g 34
e. Vesle Rappa v. Pål Even E. Rennesvik Momarken Travbane 2 05/12 - 08 / 11 2140 35,7 48
Erlend Rennesvik /Slattum O. Mikkelborg Biri Travbane 0 02/6 - 08 / 1 2100 39,3 97
Erlend Rennesvik (T) Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 24/5 - 21 / 9 2180 38,2 g P
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 27/7 - 20 / 4 1660 51,4 g B
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -17 000
Rapptausa 4 Plass 19 000
4 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Flåten Drammen Travbane 1 20/12 - 07 / 1 2100 35,7 75
e. Tuvrappa v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 07 / 1 2100 37,7 g 95
Stall Norge Rundt G. Flåten Jarlsberg Travbane P 26/6 - 21 / 9 2120 36,7 g P
Geir Flåten (T) T. Mjøen Leangen Travbane 16/5 - 20 / 7 1660 00,0 g B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Mjøen Orkdal Tråvpark 07/5 - 01 / 4 1700 00,0 B
9 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -5 -0 -0 -1 -4 -14 000
Torden Fant 5 Plass 24 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Bjerke Travbane 6 28/12 - 03 / 11 2160 35,4 327
e. Furia v. Ara Svarten E. Høitomt Biri Travbane 8 15/12 - 08 / 8 2120 36,1 g 161
Ragne Jorid Kopland-Johan Kopland O. Østre Klosterskogen Travbane 6 02/11 - 07 / 7 2100 35,6 r 88
Ole Johan Østre (T) Ragne Jorid Kopland O. Østre Klosterskogen Travbane 3 19/10 - 08 / 9 2100 35,8 351
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 6 09/10 - 08 / 11 2100 36,9 g 451
10 2018: -17 -0 -1 -1 -8 -42 692 2017: -6 -1 -0 -0 -3 -22 160
Egge Terna 1 Plass 64 852
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin M. Jakobsson Färjestad 1 04/12 - 10 / 3 2140 35,2 78
e. Edel Jenta v. Alm Svarten J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 02/11 - 07 / 9 2120 br g 901
Ola Skiaker /Brandbu J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 15/10 - 08 / 10 2120 44,2 185
Eirik Høitomt (T) Merete Viksås J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 08 / 1 2100 35,0 347
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 18/8 - 07 / 6 2100 38,1 g 121
11 2018: -19 -2 -3 -5 -5 -96 859 2017: -9 -0 -1 -1 -7 -25 935
Åsaoline 2 Plass 122 794
5 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Biri Travbane 6 15/12 - 08 / 11 2140 34,7 256
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Biri Travbane 6 08/12 - 08 / 4 2100 33,8 277
Turid Helgemo /Siggerud Ø. Bjørnstad Romme 7 03/10 - 05 / 14 2160 34,5 50
Hans Wilhelm Storås (T) Øystein Bjørnstad (A) Ø. Bjørnstad Biri Travbane 5 15/9 - 03 / 15 2120 33,4 g 452
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl Ø. Bjørnstad Drammen Travbane 3 07/9 - 03 / 4 2100 33,3 189
12 2018: -18 -2 -5 -3 -3 -179 120 2017: -9 -2 -1 -1 -3 -65 000
Komnes Bork 3 Plass 244 120
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 27/11 - 08 / 10 2140 36,8 27
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Drammen Travbane 1 30/10 - 08 / 13 2140 33,8 95
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 1 11/10 - 01 / 12 2160 33,7 127
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane 2 04/10 - 09 / 3 2140 34,9 111
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 22/9 - 08 / 6 2120 34,0 g 95
13 2018: -20 -0 -1 -4 -7 -89 236 2017: -8 -0 -0 -0 -7 -32 000
Komnes Anna 4 Plass 121 236
4 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 17/12 - 07 / 2 2160 34,2 172
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Biri Travbane 6 24/11 - 03 / 10 2120 35,1 335
Stall Eldo J. Gaustad Drammen Travbane 4 30/10 - 07 / 5 2120 35,4 g 526
Hans Chr. Holm (T) Jan Rune Gaustad (T) H. Holm Jarlsberg Travbane 7 22/9 - 07 / 1 2100 37,5ag 209
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 5 03/9 - 01 / 10 2100 35,4 410
14 2018: -11 -0 -1 -2 -5 -36 210 2017: -17 -1 -0 -1 -10 -38 777
Thess Prinsessa 5 Plass 76 987
5 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Klosterskogen Travbane 1 04/12 - 07 / 9 2140 33,8 127
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Jarlsberg Travbane 3 01/12 - 07 / 5 2120 33,5 380
Stall Trekløveret H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 16/11 - 02 / 1 2100 34,9a 510
Haakon A. Ydersbond (S) H. Ydersbond Momarken Travbane 7 05/11 - 03 / 9 2160 36,4 g 681
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Biri Travbane 8 20/10 - 03 / 8 2120 35,6 390
15 2018: -15 -0 -1 -0 -3 -16 000 2017: -12 -1 -1 -0 -7 -33 000
Solhaugblesa 6 Plass 49 000
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 04 / 12 2140 36,7 g 442
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 08 / 12 2140 35,7 325
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 08 / 3 2100 36,6 g 96
Tom Erik Solberg (T) Ine Elisabeth Dahl (T) I. Dahl Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 13 2120 br g 397
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek I. Dahl Jarlsberg Travbane 8 27/8 - 08 / 12 2120 34,6 g 506