<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
YESBOX.SE (BRONSEDIVISJONEN)
BRONSEDIVISJONEN
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige norskfødte 100.001 - 300.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -5 -1 -1 -2 -128 491 2017: -18 -4 -3 -3 -3 -174 500
Spicy Challenger 1 Plass 413 991
6 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 16/12 - 07 / 2 2100 15,3a 361
e. Dreaming Question v. Lasting Tribute (US) F. Hamre Bjerke Travbane 0 18/11 - 08 / 4 1609 13,0a 346
Arne Petter Titland /Stathelle A. Akselsen Momarken Travbane 3 05/11 - 04 / 5 1640 15,1a 18
Frode Hamre (T) F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 07 / 12 2100 14,0a 81
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Forus Travbane 1 16/9 - 07 / 1 1600 13,9a 40
2 2018: -10 -2 -0 -1 -2 -82 120 2017: -14 -4 -1 -3 -4 -129 909
St. Raphael Decoy 2 Plass 238 029
5 år BRUN H v.Leonardo Grif* (IT) Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 29/12 - 09 / 7 2640 17,1 133
e. C. Queen L. v. Dylan Lobell* (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 15/12 - 02 / 3 2100 17,4a 52
May-Britt Frotveit /Skotterud Å. Tengsareid Forus Travbane - 09/12 - 08 / 2 2040 dg a 111
Åsbjørn Tengsareid (T) Tom Forkerud (T) C. Jepson Solvalla 4 08/11 - 09 / 9 2640 16,0a 68
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Momarken Travbane 1 24/10 - 03 / 2 2140 17,3a 58
3 2018: -7 -1 -1 -0 -4 -119 500 2017: -7 -2 -0 -2 -2 -84 000
Hez So Perfect 3 Plass 416 500
6 år BRUN H v.So Perfect* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 29/11 - 04 / 7 1609 14,5a 81
e. Shez Mine (US) v. Balanced Image (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 05/11 - 04 / 4 1640 14,6a 77
Odd Arne Torp /Slitu Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 21/10 - 06 / 4 2100 15,1a 42
Lars Anvar Kolle (T) Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 30/9 - 07 / 11 2100 dg a 179
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Karlsen Bjerke Travbane 1 09/9 - 03 / 4 2100 15,4a 95
4 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -20 000 2017: -15 -4 -2 -1 -5 -206 137
Threetimesalady 4 Plass 301 137
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) J. Takter Åby 5 07/12 - 08 / 4 1640 15,4a 43
e. Threefolded v. Sugarcane Hanover* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 22/11 - 08 / 15 2100 16,8a 102
Marianne Ølstad Steenland /Tynset P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 05/11 - 04 / 3 1640 15,2a 107
Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 09/9 - 07 / 10 2100 14,9a 249
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 24/8 - 04 / 2 1700 16,0a 34
5 2018: -9 -1 -2 -2 -2 -113 000 2017: -14 -1 -1 -2 -4 -46 500
Andova 5 Plass 321 500
7 år SVART HP v.Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 27/12 - 04 / 2 2100 16,0a 91
e. Prestige November (DE) v. General November (DE) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 13/12 - 07 / 3 2100 15,9a 174
Lars Christian Larsen-Cecilie Jensen Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 05/12 - 05 / 10 2100 17,0a 83
Hans Chr. Holm (T) Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 06 / 6 1609 15,1a 346
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Momarken Travbane 0 05/11 - 02 / 7 2140 19,1a 90
6 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -24 -2 -2 -3 -9 -90 718
Beaks Tamara 6 Plass 222 375
8 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 31/12 - 06 / 12 1609 15,5a 403
e. Beak's Lady v. Zoot Suit (US) K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 21/12 - 05 / 12 1609 15,9a 214
Kjell Ingjer /Blaker K. Ødegaard Momarken Travbane 7 12/12 - 06 / 8 1640 14,9a 523
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 29/11 - 04 / 2 1609 15,1a 388
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 6 17/11 - 02 / 10 1609 15,0a 685
7 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -32 965 2017: -13 -1 -1 -2 -3 -72 000
St. Michel Decoy 7 Plass 309 965
6 år LYSBRUN H v.Quatre Juillet* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/12 - 05 / 10 1609 15,9a 142
e. Top Car Wash Girl* (DE) v. Abano As* (DE) D. Dalen Momarken Travbane 0 19/9 - 05 / 11 2660 18,8 85
May-Britt Frotveit /Skotterud L. Celis Klosterskogen Travbane 11 02/9 - 02 / 4 2100 20,0ag 74
Kai Johansen (T) Tom Forkerud (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 17/8 - 05 / 4 1700 15,0a 86
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm D. Dalen Momarken Travbane 3 05/8 - 02 / 1 2140 14,8a 267
8 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -16 -4 -3 -2 -5 -156 936
Puce Tanic E. 8 Plass 254 936
5 år BRUN H v.Thai Tanic J. Hansen Momarken Travbane 0 21/11 - 02 / 2 2640 18,0a 14
e. Puce De La Plaine (FR) v. Du Bois De Santal (FR) M. Høitomt Biri Travbane 3 04/11 - 07 / 12 2600 16,1a 195
Jørn Amundsen /Risør E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 29/10 - 01 / 9 1609 15,0a 15
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 07 / 10 2100 13,5a 65
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Färjestad 4 23/9 - 06 / 6 2140 13,4a 115
9 2018: -13 -2 -2 -0 -6 -95 500 2017: -15 -2 -0 -4 -6 -91 500
Ubuntu 9 Plass 375 500
6 år MØRKBR V v.Cromwell (US) K. Sørensen Forus Travbane 0 26/12 - 01 / 9 2040 17,5a 60
e. La Nina v. Super News (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 16/12 - 07 / 5 2100 14,8a 603
Kristine Sørensen-Enok Antonsen D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 04/12 - 06 / 4 2100 16,0a 45
Dag-Sveinung Dalen (T) Kristine Sørensen (A) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 09/11 - 06 / 5 2100 17,5a 104
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 29/10 - 01 / 8 1609 15,6a 120
10 2018: -10 -0 -3 -1 -4 -47 000 2017: -19 -1 -3 -1 -9 -78 500
Riverside Star 10 Plass 235 000
7 år BRUN V v.Gentle Star* V. Hop Jarlsberg Travbane 2 10/12 - 04 / 11 2609 16,5a 128
e. Nette Egaanaj v. Sugarcane Hanover* (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 04/12 - 01 / 8 2100 16,1a 773
Stall Amigo A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 05 / 13 2620 18,9 g 300
Vidar Hop (T) Geir Ufs S. Heimdal Momarken Travbane - 05/11 - 02 / 1 2140 dg a 246
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 19/10 - 05 / 2 2100 18,0ag 59
11 2018: -9 -0 -2 -0 -2 -21 000 2017: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Super Photo 11 Plass 273 000
8 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) J. Revheim Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 04 / 3 2100 19,9ag 132
e. Lovely Lexby v. Speedy Tomali (US) J. Revheim Biri Travbane 0 25/8 - 04 / 3 2100 16,9a 190
John Revheim /Ramnes J. Revheim Klosterskogen Travbane 7 30/7 - 02 / 11 2100 18,4a 297
John Revheim (A) J. Revheim Bjerke Travbane 6 24/7 - 01 / 7 1609 15,2a 273
hvit m/grønne bomber & ermer. J. Revheim Biri Travbane 0 21/5 - 01 / 7 2600 17,2a 710
12 2018: -9 -1 -2 -2 -2 -82 491 2017: -16 -2 -2 -1 -3 -98 000
Jacobine Y. 12 Plass 324 491
6 år BRUN HP v.Steinlager (S) G. Austevoll Momarken Travbane 5 14/11 - 09 / 3 2140 15,8a 85
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/10 - 06 / 6 1700 16,8a 95
Svein Ystehede /Halden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 12/10 - 05 / 3 1700 16,0a 74
Gunnar Austevoll (T) Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane - 01/10 - 05 / 1 1640 dg a 140
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 04/9 - 05 / 12 2100 16,1a 107