<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:35 V5-5
VIGA'S LØP (DATOLØP)
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-7 Plass : 5-8-7

1 2018: -10 -0 -1 -0 -6 -29 500 2017: -30 -0 -1 -1 -10 -39 000
Ådne Kommandør 2100 1 Plass 226 000
8 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Drammen Travbane 0 23/12 - 06 / 7 2100 30,0a 809
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Bjerke Travbane 5 14/12 - 03 / 2 1609 28,6a 95
Anette Larsen /Skien A. Andersen Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 05 / 10 2100 31,9a 497
D. Dalen Anders Andersen (T) A. Andersen Bjerke Travbane 6 20/11 - 05 / 10 2100 29,0ag 170
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Andersen Drammen Travbane 2 09/11 - 01 / 4 2100 30,3a 453
2 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -14 500 2017: -12 -0 -2 -1 -2 -30 000
Vangs Odin 2 Plass 199 500
8 år BRUN V v.Tangen Scott K. Malmin Bjerke Travbane 3 14/12 - 03 / 4 1609 28,0a 79
e. Aceta v. Ilmin K. Malmin Bjerke Travbane 6 06/12 - 04 / 6 2100 29,0a 468
Geir Berger /Langhus K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 17/11 - 03 / 8 2100 30,1a 60
K. Malmin Heidi Moen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 4 08/11 - 02 / 4 2140 29,4 367
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 30/10 - 01 / 10 2100 27,0a 303
3 2017: -9 -1 -2 -1 -4 -52 000 2016: -9 -0 -1 -0 -2 -16 951
Troll Kaksen 3 Plass 145 513
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Drammen Travbane 5 23/12 - 06 / 1 2100 29,4a 169
e. Nordlands Gyda v. Rappfot G. Flåten Momarken Travbane 5 05/12 - 06 / 12 1640 28,9a 254
Stall Kaksen G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 01 / 6 2120 30,0 110
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 11 2100 33,5a 170
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 26/10 - 05 / 5 2100 29,6a 91
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500
Låhne Lukas 4 Plass 194 000
11 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld T. Rød Drammen Travbane 10 20/12 - 02 / 7 2100 32,6ag 280
e. Klingilita v. Elding T. Rød Bjerke Travbane 0 13/12 - 06 / 6 1609 28,9ag 476
Odd-Bjørnar Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen T. Rød Sørlandets Travpark 4 03/12 - 03 / 6 2160 30,8 g 302
A. Rasmussen A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 08/11 - 02 / 8 2140 31,4 g 677
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 8 2100 30,1ag 216
5 2018: -9 -3 -0 -0 -4 -88 000 2017: -21 -4 -1 -4 -1 -105 000
Idfaxen 5 Plass 240 500
8 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Drammen Travbane - 23/12 - 06 / 3 2100 g3 ag 145
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 4 15/12 - 04 / 2 2100 29,3a 68
Stall Ida Christine B. Steinseth Biri Travbane 3 24/11 - 01 / 7 2100 29,3a 60
B. Steinseth Per Gunnar Roos E. Høitomt Bjerke Travbane - 18/11 - 02 / 4 2100 dg a 64
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 3 06/10 - 05 / 1 2100 28,0a 75
6 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -11 982 2017: -22 -1 -3 -0 -5 -58 500
Grude Jerkeld 6 Plass 198 482
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Drammen Travbane 8 20/12 - 02 / 10 2100 31,0a 78
e. Toronita v. Dublan V. Hop Bjerke Travbane 0 14/12 - 03 / 6 1609 31,9ag 56
Merete Viksås /Roa Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 11/11 - 04 / 14 2180 31,5 g 545
T. Solberg Merete Viksås Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 29/10 - 04 / 9 1609 31,1ag 111
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 22/10 - 05 / 8 2160 29,2 g 180
7 2018: -9 -0 -0 -4 -4 -35 500 2017: -12 -0 -0 -1 -8 -33 500
Miramill 7 Plass 241 500
8 år SVART HP v.H.G. Balder O. Wassberg Bergen Travpark 4 07/12 - 01 / 1 2100 29,9 287
e. Mirastjerna v. Elding P. Buer Bergen Travpark 6 23/11 - 04 / 5 1600 30,4 328
Helge Skjoldal-Julie Skjoldal T. Totland Bergen Travpark 5 26/10 - 03 / 9 1620 29,4 143
E. Høitomt Helge Skjoldal (A) T. Totland Bergen Travpark 3 05/10 - 06 / 8 2100 30,0a 209
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Hauge Bergen Travpark 0 20/4 - 02 / 5 2120 31,0 1210
8 2018: -8 -0 -1 -1 -4 -26 947 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -46 500
Anima 8 Plass 225 374
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Biri Travbane 7 10/11 - 06 / 2 2100 28,9a 194
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Drammen Travbane 2 30/10 - 05 / 12 1700 28,5a 287
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Drammen Travbane 4 23/10 - 01 / 5 1700 28,7a 314
S. Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 5 09/10 - 05 / 3 2100 28,2a 712
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Bjerke Travbane 0 26/6 - 02 / 11 1609 31,2ag 530
9 2018: -9 -0 -1 -3 -3 -69 280 2017: -17 -1 -2 -2 -7 -72 500
Torpa Oda 9 Plass 267 202
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Drammen Travbane 7 23/12 - 09 / 10 2120 29,3 336
e. Prinsessa v. Røder K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/12 - 06 / 3 1609 29,1ag 109
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik G. Austevoll Bjerke Travbane 5 06/12 - 04 / 10 2100 28,7a 195
K. Johansen Lovise Mohaugen K. Johansen Bjerke Travbane 1 20/11 - 05 / 2 2100 28,1a 90
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 09/11 - 05 / 11 2120 29,7 229
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -18 -0 -3 -4 -7 -71 000
Spang Kongen 10 Plass 174 500
7 år LYSBRUN V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Biri Travbane 3 15/12 - 04 / 11 2100 29,3a 296
e. Frisli Eldi v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 6 24/11 - 01 / 3 2100 30,1a 67
Stall Spang Kongen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 17/11 - 03 / 9 2100 30,1a 85
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 08/11 - 02 / 1 2140 30,0 236
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 30/10 - 01 / 8 2100 27,0a 219