<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
V4-4
SIMSON'S LØP

Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-6 Plass : 7-9-6

1 2018: -11 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -20 -0 -0 -0 -9 -28 000
Særheims Jerka 2140 1 Plass 59 000
7 år BRUNSVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 21/12 - 03 / 5 2100 31,9a 507
e. Særheims Hege v. Buås Svarten K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 13/12 - 09 / 9 1640 32,9 158
Bjørn Sandbekkbråten-Bente Sandbekkbråten K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 02 / 10 2100 32,1a 339
K. Ødegaard K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 01/12 - 07 / 9 2140 33,1 222
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 9 21/11 - 08 / 14 2160 34,1 g 1148
2 2018: -4 -0 -0 -1 -3 -14 000 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -16 000
Sjefslotte 2 Plass 60 000
8 år SVART HP v.Troll Tarzan A. Berås Sørlandets Travpark 5 17/12 - 02 / 1 2140 32,1 370
e. Sjefslill v. Sjefen A. Berås Sørlandets Travpark 5 03/12 - 07 / 10 2160 31,8 232
Leif Tønnessen /Kvinesdal A. Berås Klosterskogen Travbane 4 09/11 - 08 / 7 2120 33,8 74
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/10 - 02 / 1 2160 32,0 221
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 4 22/10 - 03 / 5 2140 32,5a 41
3 2018: -10 -0 -2 -0 -2 -29 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 3 Plass 74 500
4 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/12 - 02 / 5 2140 33,7 56
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Bjerke Travbane 3 06/12 - 05 / 9 2160 31,6 557
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Momarken Travbane 7 21/11 - 08 / 7 2160 34,0 530
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Bjerke Travbane 6 08/11 - 01 / 5 2100 33,0ag 307
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Fossen Momarken Travbane 5 24/10 - 02 / 2 2140 33,6a 449
4 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -17 -0 -0 -2 -9 -32 000
Krem Odin 4 Plass 38 000
6 år SVART V v.Sodin D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 02 / 7 2100 33,6a 406
e. Krem Eva v. Krembest D. Dalen Bjerke Travbane 5 29/11 - 10 / 9 2160 33,7 373
Terje Larsen /Mjøndalen D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/11 - 02 / 2 2100 33,8a 209
R. Aarlie Terje Larsen R. Aarlie Drammen Travbane 0 14/9 - 02 / 10 2120 34,7 725
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 9 2160 35,6 312
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -0 -1 -15 000
Alm Travana 5 Plass 48 000
6 år BRUN HP v.Spikeld O. Kjenner Bjerke Travbane - 20/12 - 02 / 10 2160 dg 513
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) D. Dalen Biri Travbane - 15/12 - 03 / 10 2100 dg a 472
Dag Lindheim /Lunner O. Kjenner Biri Travbane 0 08/12 - 07 / 12 1609 35,4a 591
O. Kjenner Dag Lindheim O. Kjenner Bjerke Travbane 4 30/11 - 02 / 6 1609 32,8a 77
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 2 08/11 - 06 / 3 1640 30,5 616
6 2018: -14 -1 -1 -1 -6 -50 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 6 Plass 96 500
7 år SVART V v.Alm Viktor T. Lindbak Biri Travbane 0 15/12 - 03 / 3 2100 33,6a 648
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn T. Lindbak Bjerke Travbane 4 22/11 - 05 / 4 2140 32,7 574
Anne-Lise Enger /Reinsvoll T. Lindbak Biri Travbane 6 10/11 - 04 / 3 2100 33,1 429
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 5 08/11 - 06 / 1 1640 31,8 357
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 4 13/10 - 08 / 11 2120 33,7 128
7 2017: -5 -2 -1 -1 -0 -42 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjekk Pila 7 Plass 42 000
14 år BRUN HP v.Skøiar H. Holm Bjerke Travbane 2 20/12 - 02 / 1 2140 33,5 47
e. Kjekk Sølvi v. Grans Trygg H. Holm Drammen Travbane 3 05/12 - 03 / 1 2100 31,9 g 51
Jens Hæreid Jacobsen /Brandbu H. Holm Biri Travbane 1 24/11 - 04 / 3 2100 33,0 31
H. Holm Jens Hæreid Jacobsen H. Holm Biri Travbane 0 06/10 - 08 / 11 2100 35,6 rg 52
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Gundersen Biri Travbane 1 15/9 - 03 / 1 2100 32,7 18
8 2018: -9 -0 -1 -1 -4 -25 000 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 8 Plass 74 988
6 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 4 21/12 - 03 / 3 2100 31,7a 209
e. Polar Pila v. Pilmin M. Andersson Färjestad 4 04/12 - 08 / 3 2140 33,6 g 48
Stall Solbacka T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 04 / 10 2100 br g 587
T. Solberg Frode Larsen T. Solberg Momarken Travbane - 21/11 - 08 / 6 2160 dg 78
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Biri Travbane 2 10/11 - 04 / 4 2100 32,6 128
9 2018: -11 -3 -2 -0 -1 -116 000 2017: -4 -2 -1 -0 -1 -35 000
Thale 9 Plass 153 000
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 1 22/12 - 03 / 3 2100 30,5 27
e. Tora Stjerna v. Spikeld O. Mikkelborg Biri Travbane 2 08/12 - 08 / 5 2100 32,1 138
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus E. Høitomt Bjerke Travbane 6 06/9 - 09 / 8 2160 35,8 g 19
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Østre Biri Travbane 1 11/8 - 08 / 8 2100 33,2 22
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Biri Travbane 9 16/12 - 08 / 7 2100 38,4 g 45
10 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -44 500
Grinder Gutten 10 Plass 55 700
7 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 27/9 - 09 / 3 2140 31,3 332
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 5 2140 31,4 189
Per Kristian Grindevoll /Grinder K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 2 2140 31,8 308
K. Kvasnes Per Kristian Grindevoll K. Kvasnes Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 8 2100 32,3a 561
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 20/7 - 04 / 11 2100 32,2a 40
11 2018: -6 -0 -1 -3 -2 -29 500 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 11 Plass 66 500
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 2 2140 34,1 g 205
e. Lygne Borka v. Atom Vinter O. Østre Bjerke Travbane - 06/12 - 07 / 4 2140 dg 116
Gry Vigdis Bachmann /Fetsund K. Johansen Bjerke Travbane - 22/11 - 05 / 1 2140 dg 150
G. Bachmann O. Østre Biri Travbane 4 10/11 - 04 / 5 2100 32,9 g 58
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 13 2140 32,1 g 508