Neste løp >>>
Start ca kl. 18:38 V4-1
MOMARKEN LØPET.

Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 145.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -0 -1 -0 -4 -19 000 2017: -20 -0 -3 -0 -11 -57 500
Tres Bien I.T. (IT) 1 Plass 172 658
6 år MELL.BR. V v.Daguet Rapide* (IT) L. Trudvang Bjerke Travbane 6 20/12 - 03 / 8 2100 18,0a 323
e. Imatra Bi* (IT) v. Supergill* (US) M. Øyo Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 03 / 4 2100 17,8a 90
Pål Sem /Åmot P. Sem Sørlandets Travpark 4 19/11 - 01 / 9 1609 16,4a 436
Pål Sem (T) P. Sem Bjerke Travbane 8 30/10 - 04 / 2 2100 15,4a 702
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek J. Hansen Kala Landbane 4 19/8 - 01 / 5 1900 17,3a 122
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -11 -2 -1 -4 -2 -96 000
Calexico 2 Plass 111 500
5 år BRUN V v.Quite Easy (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/12 - 02 / 6 2100 16,7a 199
e. Cherry Lane v. Supergill* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 06 / 11 2100 16,9a 106
Stall 57 G. Austevoll Bjerke Travbane 1 15/11 - 09 / 2 2100 16,4a 57
Gunnar Austevoll (T) Arvid Andersen G. Austevoll Bjerke Travbane 1 01/11 - 02 / 7 2100 17,0a 49
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 18/10 - 09 / 3 2100 16,9a 130
3 2018: -2 -0 -0 -2 -0 -13 000 2017: -18 -0 -0 -3 -7 -36 825
Tindra Star* (S) 3 Plass 157 803
7 år FUKS HP v.Juliano Star* (FR) K. Widell Örebro 0 19/12 - 02 / 5 2609 17,4a 123
e. Tina Cape (S) v. Super Arnie* (US) J. Takter Åby - 07/12 - 05 / 8 2160 br g 216
Sverige K. Widell Årjäng 3 05/10 - 09 / 8 1640 14,1a 164
Eirik Høitomt (T) Birger Pettersson T. Horpestad Årjäng 4 16/9 - 07 / 3 2640 16,3 95
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Kjenner Momarken Travbane 5 05/9 - 05 / 7 2140 17,3a 345
4 2018: -16 -0 -1 -1 -7 -34 500 2017: -24 -0 -1 -3 -13 -83 000
Lady Zagara 4 Plass 146 500
5 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 6 21/12 - 04 / 3 2100 16,6a 132
e. Nectar F.H. (DK) v. S.J.'s Photo* (US) H. Eggen Momarken Travbane 5 12/12 - 02 / 3 2140 18,4a 196
Normann Hansen /Askim C. Antonsen Momarken Travbane 5 21/11 - 06 / 12 1640 17,0a 401
Cato Antonsen (T) C. Antonsen Momarken Travbane 4 14/11 - 01 / 8 2140 17,2a 386
Blå m/gul hestesko & tre ermringer Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 05/11 - 05 / 6 2160 18,9 695
5 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -31 000 2017: -17 -0 -0 -0 -4 -14 000
Jet Z. 5 Plass 171 500
7 år BRUN V v.Jetstile E. Høitomt Drammen Travbane 0 23/12 - 01 / 11 2100 16,7a 267
e. Sangusme (S) v. Ride The Wave* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 10/12 - 04 / 12 2609 17,1a 674
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 01 / 9 2100 br ag 515
Vidar Hop (T) Kjell Roar Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/11 - 04 / 1 2100 16,5a 326
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/10 - 05 / 14 2100 17,5a 509
6 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -22 000
HöwingsSilberpfeil (S) 6 Plass 143 955
8 år SKIMMEL V v.Good As Gold* (S) J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 03 / 7 2100 17,0a 50
e. Höwings Jette (DE) v. Dustin Columbus (DE) J. Dagsvold Jarlsberg Travbane P 01/12 - 21 / 1 2100 20,9 g P
Jeanett M. Dagsvold-Dag Frode Lobben J. Dagsvold Momarken Travbane 8 14/11 - 05 / 7 2140 17,7a 37
Johan Kringeland Eriksen (T) Jeanett Marie Dagsvold (A) J. Dagsvold Bjerke Travbane 6 06/11 - 05 / 1 2100 16,4a 126
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek M. Ivarsson Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 1 2100 18,5a 142
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -2 -2 -3 -38 909
Lady Michell 7 Plass 141 251
8 år BRUN HP v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 21/12 - 04 / 9 2100 18,7ag 302
e. Pingla Toft v. Super News (US) K. Johansen Momarken Travbane 0 24/10 - 01 / 9 2140 17,7a 497
Atle Vesttorp /Mysen K. Johansen Bjerke Travbane 0 26/6 - 03 / 6 2600 18,7ag 232
Per Oleg Midtfjeld (T) Atle Vesttorp G. Antonsen Momarken Travbane 0 13/6 - 06 / 8 2140 17,7a 250
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Bjerke Travbane 3 29/5 - 04 / 3 2100 16,0a 78
8 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -22 -2 -2 -0 -5 -63 000
Be My Toddy 8 Plass 148 000
6 år BRUN V v.Cigar Bar (US) E. Høitomt Bjerke Travbane P 20/12 - 20 / 5 2140 18,5 P
e. Be My Princess v. Credit Winner* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/11 - 03 / 2 2100 br a 241
Terje Pedersen /Nittedal E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/11 - 04 / 12 2100 17,0a 291
Åsbjørn Tengsareid (T) Terje Pedersen Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 30/10 - 02 / 6 2100 19,4a 136
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 0 16/10 - 05 / 11 2100 17,8a 425
9 2017: -10 -0 -0 -1 -4 -19 500 2016: -8 -0 -1 -1 -4 -18 000
Rush Hour S.E. (S) 9 Plass 138 095
7 år BRUN HP v.From Above* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 14/12 - 04 / 8 2100 18,6a 252
e. Bumper To Bumper (S) v. Alf Palema* (US) K. Johansen Momarken Travbane 5 14/11 - 05 / 11 2140 17,3a 656
Marthe-Lise R. Strande /Manstad O. Sagholen Drammen Travbane 0 23/10 - 05 / 6 2100 16,5a 310
Erlend Rennesvik (T) Marthe-Lise Strande K. Johansen Bjerke Travbane 0 25/9 - 05 / 4 2100 15,6a 121
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek K. Johansen Momarken Travbane 4 05/9 - 05 / 8 2140 17,1a 257
10 2018: -12 -0 -0 -1 -5 -18 938 2017: -12 -0 -2 -1 -2 -41 000
Black Symphonic 10 Plass 120 938
6 år SVART HP v.Symphonic Hanover (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 2 10/12 - 06 / 9 2100 16,2a 387
e. Surgy's Copine v. Copiad* (S) O. Østre Sørlandets Travpark 2 03/12 - 01 / 5 2140 17,4a 671
Pål Rønningen-Tina Marie L. Rønningen D. Dalen Bjerke Travbane 0 22/11 - 04 / 1 1609 16,5a 651
Ole Johan Østre (T) Tina Marie L. Rønningen (A) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 05 / 8 2600 19,3 1285
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Akselsen Biri Travbane 0 04/11 - 01 / 7 2100 17,6a 216
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
Brave Girl 11 Plass 151 926
7 år MØRKBR HP v.Boardwalk Hall* (US) C. Kjenner Momarken Travbane 4 12/12 - 04 / 2 2140 16,9a 387
e. Brave Lady v. Take Chances (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 30/10 - 04 / 9 2100 15,7a 813
Solveig Andersen /Oslo V. Hop Bjerke Travbane 6 23/10 - 05 / 9 2100 17,0a 519
Herman R. Tvedt (S) Robert S. Fossen (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 8 16/10 - 05 / 12 2100 17,0a 681
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 26/6 - 03 / 4 2600 18,3a 468
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -2 -1 -1 -7 -63 658
Adyton Flame (DK) 12 Plass 103 338
6 år MØRKBR V v.Coktail Jet (FR) M. Gundersen Drammen Travbane 6 20/12 - 03 / 6 2100 18,7ag 43
e. Heartstone (DK) v. Crown's Best* (US) F. Fladen Forus Travbane 0 09/12 - 07 / 1 2990 21,0 g 553
Sigbjørn Kolnes /Skedsmokorset F. Fladen Bjerke Travbane 0 06/11 - 04 / 8 2100 18,8a 117
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/10 - 04 / 1 2100 16,9a 76
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame F. Fladen Bjerke Travbane 6 16/10 - 05 / 5 2100 16,8a 54