<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 105.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -0 -8 -53 500
Alm Vinta 1 Plass 79 122
5 år BRUNSVART HP v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/12 - 09 / 12 1609 33,3ag 229
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Biri Travbane 7 08/12 - 07 / 9 1609 32,3a 141
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Bjerke Travbane 2 15/11 - 01 / 9 2100 31,6a 239
Lars Anvar Kolle (T) Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 01/11 - 09 / 2 2140 32,0 137
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Gundersen Bjerke Travbane 7 18/10 - 02 / 11 2160 30,6 363
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 2 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Momarken Travbane 8 12/12 - 07 / 3 2140 31,7 174
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Drammen Travbane 5 05/12 - 03 / 7 2140 30,8 483
Hans Landsverk /Gransherad J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 02 / 4 2100 33,4a 565
Eirik Høitomt (T) Hans Landsverk D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 26/10 - 04 / 8 2120 31,2 586
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 8 2120 32,0 g 284
3 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -13 000 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 3 Plass 104 042
7 år BORKET HP v.Gann Viking D. Dalen Biri Travbane 4 08/12 - 07 / 7 1609 30,6ag 29
e. Eldalill v. Prins Vinter D. Dalen Bjerke Travbane 1 06/12 - 07 / 10 2160 29,9 36
Karianne Hasselgård-Vibeke Pedersen C. Hande Bjerke Travbane P 29/11 - 21 / 2 2160 34,0 P
Dag-Sveinung Dalen (T) Karianne Hasselgård (A) K. Wessel Bjerke Travbane - 22/11 - 05 / 9 2160 dg 103
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Wessel Momarken Travbane 3 14/11 - 04 / 3 2140 29,7ag 66
4 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -17 500 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 4 Plass 113 000
7 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 02 / 4 2100 31,0a 223
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 14/11 - 04 / 8 2140 32,2a 176
Wenche Hole-Svein Hole D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 02/11 - 05 / 5 2120 31,3 236
Vidar Hop (T) Harald Martinsen (B) D. Dalen Drammen Travbane 5 23/10 - 02 / 5 2100 31,9a 75
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Bjerke Travbane 5 11/10 - 05 / 5 2140 32,0 131
5 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -35 000 2017: -19 -2 -1 -2 -8 -75 318
Lykkje Erna 5 Plass 155 818
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Antonsen Bjerke Travbane 5 20/12 - 09 / 10 1609 29,4a 128
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 5 2100 32,1ag 365
ID Internat. Trotting & Breeding AB G. Antonsen Momarken Travbane 4 28/11 - 04 / 4 2140 32,5a 112
Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 2 16/11 - 05 / 2 1609 28,7a 91
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 5 06/11 - 02 / 2 2100 32,0a 59
6 2018: -10 -0 -0 -0 -5 -17 000 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 6 Plass 98 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 05 / 10 2100 32,6ag 421
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 02/11 - 05 / 13 2140 31,2 g 1056
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Bjerring Klosterskogen Travbane 6 26/10 - 04 / 7 2120 31,2 527
Johan Herbjørn Undem (T) Odd Arne Aaland J. Bjerring Drammen Travbane 0 17/10 - 03 / 3 2100 32,1 g 141
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 12/10 - 02 / 11 2100 31,4ag 435
7 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -20 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 7 Plass 82 067
6 år BRUN HP v.Krageboen T. Bronken Bjerke Travbane - 15/11 - 03 / 12 2160 dg 677
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) A. Sletsjø Klosterskogen Travbane 0 09/11 - 02 / 7 2100 33,0a 594
Mette Hellerud /Vear M. Lode Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 08 / 1 2100 33,1 153
Marius Høitomt (T) Mette Hellerud A. Valstad Jarlsberg Travbane 5 27/10 - 07 / 6 2100 31,3a 206
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 09/6 - 05 / 3 2120 31,2 418
8 2018: -9 -1 -2 -1 -1 -52 472 2017: -14 -1 -1 -3 -8 -54 000
Rinde Rutha 8 Plass 110 472
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Drammen Travbane 4 05/12 - 03 / 6 2120 31,1 71
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 5 30/11 - 02 / 9 1609 32,8a 69
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/10 - 05 / 6 2140 34,6 rg 128
Gunnar Austevoll (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 05 / 1 2100 32,1 79
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane 2 07/9 - 03 / 11 2120 32,3 42
9 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 9 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/12 - 09 / 8 1609 33,6ag 171
e. Trollemma v. Ilmin Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 12/12 - 07 / 5 2140 31,0 157
Trond Solskau /Rolvsøy Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/12 - 07 / 9 2160 31,9 170
Åsbjørn Tengsareid (T) Trond Solskau Å. Tengsareid Biri Travbane 0 20/10 - 07 / 5 2100 36,3a 270
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Grimsgård Kala Landbane 6 19/8 - 04 / 9 1920 30,6 517