<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:20 V65-5
V5-2
DD-1
VG+ LØPET

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 385.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-5 Plass : 2-6-5

1 2018: -9 -5 -1 -1 -0 -96 000 2017: -17 -4 -3 -3 -3 -160 410
Kringlers Viktor 2100 1 Plass 347 410
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 13/12 - 06 / 7 1609 27,8a 33
e. Hera v. Alm Viktor Å. Tengsareid Leangen Travbane 5 02/12 - 04 / 14 2160 32,1 34
Elin Anita Aasvang-Eva Aasvang Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 22/11 - 06 / 5 2100 28,0a 51
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Ø. Tjomsland Biri Travbane 0 20/10 - 08 / 5 2100 30,9a 41
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Kals Forus Travbane 2 10/10 - 03 / 9 2060 28,1 24
2 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -145 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 2 Plass 555 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 20/12 - 04 / 4 2100 26,5ag 15
e. Grid v. Sarpen M. Gundersen Bjerke Travbane 1 29/11 - 07 / 4 2100 26,7a 15
Team Øst/Vest T. Solberg Bjerke Travbane 3 07/10 - 07 / 10 2180 25,1 103
M. Gundersen Heidi Moen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 20/9 - 08 / 6 2100 25,6ag 38
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/9 - 02 / 10 2160 26,6 g 31
3 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 3 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 7 08/12 - 06 / 4 2100 30,7a 282
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Momarken Travbane 0 21/11 - 04 / 7 2680 32,6 190
Stall Helt Krise B. Steinseth Bjerke Travbane 5 13/11 - 01 / 2 2100 28,6a 94
B. Steinseth K. Johansen Biri Travbane 0 29/7 - 10 / 11 2120 br g 219
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 2 01/7 - 05 / 12 2120 26,5 541
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000
Voje Per 4 Plass 266 000
8 år BRUN H v.Ulfrigg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 17/12 - 04 / 9 2140 dg a 239
e. Voje Lykka v. Lykkebron* E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/11 - 07 / 3 2100 33,2a 114
John Arne Degnes /Grimstad Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 08/10 - 08 / 2 2140 28,6 193
L. Kolle Jenny Thygesen (T) J. Thygesen Sørlandets Travpark P 17/9 - 20 / 2 2160 33,5 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Bjerke Travbane - 28/9 - 07 / 5 2100 dg a 31
5 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -40 491 2017: -11 -1 -1 -2 -6 -65 856
Neslands Tron 5 Plass 376 347
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 20/12 - 04 / 3 2100 27,7a 232
e. Nesland's May v. Lykkebron* O. Østre Klosterskogen Travbane 5 09/11 - 07 / 5 2120 27,5 32
Hedda E. Assev /Kvelde O. Østre Drammen Travbane 5 23/10 - 06 / 1 2100 28,4a 42
G. Austevoll Hedda E. Assev (T) O. Østre Sørlandets Travpark 1 08/10 - 08 / 3 2140 26,9 158
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 04 / 8 2120 30,8 g 80
6 2018: -5 -1 -1 -1 -1 -62 384 2017: -14 -1 -3 -1 -7 -78 500
M.H. Fantomet 6 Plass 443 475
7 år BRUN V v.Sterk Odd M. Sørvik Bergen Travpark 2 21/12 - 08 / 1 2100 29,7 g 31
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Momarken Travbane 1 12/12 - 01 / 5 2140 27,1 53
Stall M.H. Fantomet C. Kjenner Bjerke Travbane 5 29/11 - 07 / 1 2100 29,1a 122
S. Jakobsen Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Momarken Travbane 3 14/11 - 07 / 10 1640 26,7a 413
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek M. Sørvik Bjerke Travbane 4 01/11 - 03 / 4 2100 26,9a 591
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -4 -3 -6 -113 015
Blessomen 7 Plass 329 515
8 år SVART H v.Lome Elden T. Solberg Biri Travbane 0 08/12 - 06 / 2 2100 30,8a 46
e. Korra v. Kos Knekten J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 29/11 - 07 / 10 2100 28,0a 214
Ronny Bakke /Maura T. Solberg Bjerke Travbane 3 13/11 - 01 / 9 2100 28,3a 39
K. Malmin Ronny Bakke T. Solberg Bjerke Travbane 0 01/11 - 03 / 8 2100 27,4a 163
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Drammen Travbane 3 23/10 - 06 / 5 2100 27,7a 189
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 8 Plass 388 250
9 år SVART H v.Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/11 - 05 / 5 1609 24,4a 168
e. Lappnora v. Lappello* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 25/10 - 03 / 2 1609 26,0a 407
Stall Nora G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 01 / 5 2100 29,2a 218
O. Østre Knut Erland Lund G. Austevoll Kala Landbane 0 19/8 - 06 / 4 1920 25,9 254
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 21/6 - 06 / 6 1609 29,0a 271
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -2 -0 -1 -8 -229 632
Bol Odin 9 Plass 339 718
5 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Biri Travbane 0 08/12 - 06 / 8 2100 31,6ag 44
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 08 / 6 2120 27,7 123
Johan Anton Lileng /Skjeberg A. Akselsen Bjerke Travbane - 07/10 - 07 / 7 2180 dg 237
V. Hop Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 4 20/9 - 08 / 7 2100 25,1a 143
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 28/8 - 06 / 5 2600 27,0a 63
10 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 10 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 12/12 - 01 / 3 2140 29,6 g 111
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 5 17/11 - 07 / 9 2100 30,0a 475
Per Erik Rørvik /Årnes K. Ødegaard Drammen Travbane 3 09/11 - 01 / 8 2100 30,5ag 38
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/11 - 03 / 1 2100 27,1ag 656
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Drammen Travbane 6 23/10 - 06 / 3 2100 28,4ag 534
11 2018: -6 -0 -2 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Våler Flaks 11 Plass 398 500
9 år MØRKBR V v.Stjerne Faks K. Kvasnes Biri Travbane 5 11/8 - 01 / 3 2100 27,7a 286
e. Dally Jerka v. Lund Jerker T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 10 / 2 2100 br g 82
Gudmundur A. Arnason /Kirkenær S. Hogner Drammen Travbane 8 10/9 - 01 / 11 2140 29,7 g 93
K. Johansen Gudmundur A. Arnason (P) M. Gundersen Biri Travbane 5 02/9 - 01 / 10 1609 24,1a 108
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm M. Gundersen Drammen Travbane 1 20/8 - 03 / 7 1700 25,7a 151
12 2018: -10 -2 -0 -3 -2 -94 000 2017: -10 -0 -2 -2 -3 -45 000
Sprett Odin 12 Plass 354 000
8 år BRUN H v.Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 2 20/12 - 04 / 1 2100 27,1a 648
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 3 08/12 - 06 / 11 2100 29,9a 147
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 22/11 - 06 / 2 2100 30,5a 99
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Bjerke Travbane 2 13/11 - 01 / 7 2100 28,3a 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 5 01/11 - 04 / 4 2600 28,5a 152