<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:36 V5-2
V75-4
HOPPELØP - V75 WINTER BURST
HOPPELØP - V75 WINTER BURST
Kaldblods 2120 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 475.001 kr., 40 m. ved 775.001 kr., 60 m. ved 1.275.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-5-7 Plass : 10-5-7

1 2017: -14 -5 -4 -2 -3 -255 000 2016: -9 -1 -1 -1 -4 -65 500
Bjørnemyr Texa 2120 1 Plass 378 500
5 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/10 - 03 / 3 1609 25,8a 16
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/10 - 07 / 5 2160 25,9 100
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/9 - 03 / 12 1609 24,5a 155
E. Høitomt Ida-Therese Skaane T. Solberg Bjerke Travbane 6 09/9 - 04 / 4 2140 27,3 g 93
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 3 22/8 - 06 / 5 1640 25,8a 18
2 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 2 Plass 346 000
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Drammen Travbane 0 23/12 - 09 / 15 2140 30,6 290
e. Høgda Vesla v. Elding H. Eggen Bjerke Travbane 0 29/11 - 07 / 8 2100 29,3ag 143
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 3 15/11 - 08 / 1 2140 27,1 56
K. Kvasnes Tom Bjølgerud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 01/11 - 03 / 5 2100 26,6a 172
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 04 / 7 2120 26,9 27
3 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -9 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 3 Plass 408 500
8 år SVART HP v.Bork Odin K. Malmin Bjerke Travbane 0 16/12 - 08 / 7 2160 30,6 g 450
e. Eldny v. Pål Even K. Malmin Bjerke Travbane 6 15/11 - 08 / 7 2160 26,5 g 348
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak K. Malmin Bjerke Travbane 7 11/10 - 08 / 9 2160 28,0 133
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 6 2100 26,6 g 238
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 20/9 - 08 / 1 2100 26,5a 144
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -28 -1 -1 -5 -3 -111 779
Pave Jerkila 4 Plass 340 800
10 år HUSKBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Lindqvist Östersund 6 14/12 - 03 / 1 1640 28,0a 367
e. Pave Vilja v. Viljesterk J. Blekkan Leangen Travbane 0 20/11 - 05 / 15 2200 30,9 g 145
Stall Pave O. Lindqvist Umeå 3 10/11 - 05 / 9 2660 28,2 294
T. Solberg John Mogset O. Lindqvist Östersund 0 02/11 - 05 / 10 2160 31,6 g 99
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Blekkan Leangen Travbane 0 28/10 - 04 / 10 2160 30,0 63
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 2140 1 Plass 758 111
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 2 16/12 - 10 / 11 2100 25,4a 87
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Bjerke Travbane 1 29/11 - 03 / 7 2140 26,2 45
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Bjerke Travbane 3 25/10 - 06 / 8 2100 25,5a 41
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 11 2120 25,9 g 31
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 09/9 - 04 / 11 2160 25,5 g 42
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -0 -5 -2 -5 -316 511
Aine G.L. 2 Plass 514 602
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 16/12 - 08 / 10 2160 27,7 479
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 15/11 - 08 / 6 2160 26,6 g 309
Gustav Larsen /Lindesnes J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 05/11 - 07 / 4 2200 28,9 173
O. Kjenner Gustav Larsen O. Kjenner Momarken Travbane 4 14/10 - 05 / 2 1640 27,7a 229
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Färjestad 0 23/9 - 03 / 12 2180 25,6 g 284
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 3 Plass 692 443
6 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Bjerke Travbane 6 29/11 - 03 / 9 2140 26,5 263
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 15/11 - 08 / 12 2180 27,4 102
Merete Viksås /Roa O. Østre Biri Travbane 7 04/11 - 04 / 14 2140 28,2 g 241
O. Østre Merete Viksås O. Østre Momarken Travbane 8 24/10 - 05 / 9 2160 26,6 g 88
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame N. Westerholm Romme 2 13/10 - 06 / 4 1640 24,8a 79
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -8 -3 -1 -6 -989 066
Brenne Blissi 2160 1 Plass 1 117 767
5 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 16/12 - 08 / 13 2180 26,6 g 148
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 29/11 - 03 / 11 2160 25,7 77
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 15/11 - 08 / 13 2180 25,6 80
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 05/11 - 07 / 5 2200 28,4 14
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 14/10 - 05 / 7 1640 27,0a 21
9 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -36 949 2016: -15 -1 -2 -2 -8 -284 220
Tante Ragnhild 2 Plass 1 194 513
6 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Färjestad - 27/11 - 10 / 4 2140 dg 53
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 15/11 - 08 / 10 2180 25,6 93
Morten Langli /Oslo J. Kontio Bollnäs 3 05/10 - 11 / 6 2160 25,6 74
O. Mikkelborg V. Hop Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 14 2120 26,0 153
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl V. Hop Bergen Travpark 4 14/9 - 03 / 3 2120 26,0 47
10 2017: -17 -8 -2 -4 -2 -730 000 2016: -20 -10 -4 -0 -4 -651 000
Ulsrud Tea 2180 1 Plass 4 976 554
10 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 1 09/12 - 09 / 14 2080 25,4 33
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Bergen Travpark 1 23/11 - 01 / 7 1600 24,6a 11
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Forus Travbane 2 31/10 - 02 / 8 2080 22,3 13
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bergen Travpark 1 21/10 - 09 / 2 1600 20,4a 45
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bjerke Travbane 2 07/10 - 09 / 12 3180 24,3 66