<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
ABC DYREKLINIKKS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 225.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 375.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-14 Plass : 4-1-14

1 2018: -10 -0 -1 -3 -1 -46 134 2017: -12 -1 -3 -1 -3 -89 096
Hammars Cina* (S) 2100 1 Plass 202 132
6 år SVARTBRUN HP v.Slått Eld T. Horpestad Biri Travbane 6 08/12 - 01 / 12 2100 31,2a 111
e. Hammars Saga (S) v. Bork Rigel T. Horpestad Färjestad 0 06/11 - 03 / 5 2640 33,1 43
Sverige P. Nilsen Färjestad 0 23/9 - 03 / 6 2140 27,2 g 470
T. Solberg Peter Strømberg (T) P. Nilsen Bjerke Travbane 3 06/9 - 08 / 5 2140 29,8 43
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek P. Nilsen Åmål 1 27/8 - 02 / 3 2080 28,7 147
2 2018: -20 -0 -1 -4 -8 -50 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 2 Plass 161 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Bjerke Travbane 4 07/12 - 03 / 6 1609 35,2ag 34
e. Sør Svarta v. Pål Even E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/11 - 05 / 6 1609 28,4a 214
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk G. Antonsen Momarken Travbane 7 05/11 - 01 / 10 1640 34,2ag 539
G. Antonsen G. Antonsen Drammen Travbane 2 17/10 - 04 / 10 2120 30,7 652
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Austevoll Årjäng 0 05/10 - 02 / 10 2160 36,5 183
3 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -12 500 2017: -15 -5 -0 -1 -3 -108 000
Årdals Blesa 3 Plass 134 500
6 år SVARTBRUN HP v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 03/12 - 04 / 5 2160 29,9 38
e. Rappblesa v. Pål Even J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 09/11 - 02 / 5 2100 29,9a 21
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Forus Travbane - 16/9 - 06 / 2 2040 dg 407
J. Eriksen J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 02/9 - 08 / 2 2100 dg a 212
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 26/8 - 02 / 12 2180 29,9 64
4 2018: -14 -1 -3 -1 -1 -112 875 2017: -5 -4 -0 -1 -0 -121 000
Silkespika* 4 Plass 283 355
6 år MØRKBR HP v.Spikeld O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 3 10/12 - 05 / 4 2100 28,3ag 24
e. Hjelset Fia v. Friggbest J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 1 27/11 - 04 / 8 2100 31,9 15
Sverige O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 22/11 - 05 / 11 2160 30,6 30
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Drammen Travbane 1 09/11 - 03 / 9 2120 31,6 21
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 01/11 - 22 / 1 2140 35,5 P
5 2018: -19 -0 -0 -4 -8 -46 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 5 Plass 155 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 7 2100 29,9a 182
e. Høgda Vesla v. Elding O. Østre Bjerke Travbane 3 16/11 - 05 / 11 1609 28,8a 107
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen V. Hop Klosterskogen Travbane 4 02/11 - 05 / 11 2140 31,0 g 133
O. Østre Bjørn Gustavsen (A) O. Østre Klosterskogen Travbane 3 26/10 - 04 / 12 2120 30,7 153
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 4 17/10 - 03 / 4 2100 32,0 g 133
6 2018: -25 -0 -0 -2 -12 -60 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 2120 1 Plass 220 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Biri Travbane 1 08/12 - 01 / 6 2100 30,8a 158
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 01 / 11 2120 30,0 724
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Sørlandets Travpark 0 11/11 - 04 / 8 2160 31,4 486
J. Drageset J. Drageset Leangen Travbane 0 28/10 - 04 / 5 2140 30,7 242
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Drammen Travbane 5 17/10 - 05 / 5 1700 28,5a 282
7 2018: -16 -0 -2 -1 -8 -54 392 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 2 Plass 240 546
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Drammen Travbane 3 05/12 - 01 / 1 2100 30,0a 88
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Momarken Travbane 5 21/11 - 04 / 6 2660 31,1 372
Sverige P. Thuresson Färjestad 2 06/11 - 03 / 9 2660 30,6 248
P. Thuresson P. Thuresson Färjestad 7 28/10 - 06 / 15 1680 28,5 457
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Åmål 3 07/10 - 03 / 7 2080 29,0 116
8 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -24 000 2017: -12 -2 -2 -2 -2 -170 500
Stuve Yr 3 Plass 230 500
6 år MØRKBR HP v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 16/12 - 08 / 3 2120 28,8 222
e. Stuve My v. Lome Elden V. Hop Leangen Travbane 1 02/12 - 08 / 8 2160 35,0 73
Stall Stuve V. Hop Bjerke Travbane 3 22/11 - 02 / 6 2140 30,2 73
V. Hop Øyvind Stuve J. Eilertsen Drammen Travbane 2 30/10 - 01 / 8 2100 32,0a 77
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 1 2140 31,5 51
9 2018: -8 -1 -4 -0 -1 -73 500 2017: -17 -3 -4 -0 -6 -135 000
Sundby Søss 4 Plass 306 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 27/11 - 05 / 11 2100 30,4a 31
e. Selena v. Kos Knekten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 09/11 - 05 / 10 2120 28,7 21
Berit Garstad /Stathelle G. Austevoll Bjerke Travbane 1 18/10 - 05 / 8 2160 27,5 96
G. Austevoll Berit Garstad G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/10 - 05 / 7 2100 27,1a 36
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 02 / 8 1700 26,5a 78
10 2018: -16 -0 -2 -3 -7 -89 780 2017: -17 -1 -2 -2 -7 -72 500
Torpa Oda 5 Plass 287 702
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/12 - 06 / 3 1609 29,1ag 109
e. Prinsessa v. Røder G. Austevoll Bjerke Travbane 5 06/12 - 04 / 10 2100 28,7a 195
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik K. Johansen Bjerke Travbane 1 20/11 - 05 / 2 2100 28,1a 90
K. Johansen Lovise Mohaugen A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 09/11 - 05 / 11 2120 29,7 229
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Austevoll Drammen Travbane 3 30/10 - 05 / 1 1700 28,6a 63
11 2018: -30 -0 -1 -1 -12 -105 024 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 6 Plass 271 146
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 16/12 - 01 / 5 1660 27,8 40
e. Jilly v. Spikeld P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 05/12 - 01 / 4 2100 29,4a 25
Trine Wilberg-Rune Wilberg P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 28/11 - 04 / 3 2140 31,5ag 84
P. Midtfjeld Rune Wilberg P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 22/11 - 02 / 10 2140 30,0 215
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Biri Travbane 4 10/11 - 05 / 3 1609 28,5a 216
12 2018: -29 -0 -0 -0 -7 -21 500 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 7 Plass 226 548
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 16/12 - 08 / 2 2120 29,8 g 828
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 07 / 11 2100 30,6a 399
Per Arvesen /Mysen H. Holm Bjerke Travbane 1 07/12 - 03 / 4 1609 34,0a 205
P. Arvesen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 01/12 - 02 / 6 2100 31,0a 171
rød m/grønn vinkel K. Johansen Momarken Travbane 3 21/11 - 01 / 8 2140 31,3a 208
13 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -126 000 2017: -20 -2 -6 -1 -4 -101 500
Engas Odelsjente 8 Plass 279 500
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 1 04/12 - 03 / 2 2100 32,2 67
e. Gilma v. Bork Rigel A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 17/11 - 03 / 5 2100 29,7a 134
Tonje Johannessen /Skien A. Frønes Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 02 / 1 1609 27,4a 195
A. Frønes Tonje Johannessen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 04 / 10 2120 29,6 336
Mørkblå m/burg. ermer, reklame G. Austevoll Drammen Travbane 0 31/7 - 06 / 10 1700 28,2a 229
14 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -46 000 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 2140 1 Plass 426 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Bjerke Travbane 1 16/12 - 08 / 1 2120 28,6 23
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Bjerke Travbane 1 15/11 - 08 / 2 2140 26,9 75
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Bjerke Travbane 2 01/11 - 04 / 9 2600 28,1a 48
H. Holm H. Holm Bjerke Travbane 2 18/10 - 05 / 7 2160 27,6 21
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 07/10 - 02 / 14 2180 27,0 35
15 2018: -21 -2 -5 -2 -6 -193 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 2 Plass 521 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) H. Eggen Bjerke Travbane 0 29/11 - 07 / 8 2100 29,3ag 143
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 3 15/11 - 08 / 1 2140 27,1 56
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 01/11 - 03 / 5 2100 26,6a 172
K. Kvasnes Tom Bjølgerud G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 19/10 - 04 / 7 2120 26,9 27
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/10 - 08 / 1 2140 28,3 g 57